Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 20:43

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ковель-депресивне місто?
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 13:28 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Дерпесивне і вимираюче - то є трохи різні поняття

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 13:31 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
nekton написав:
працюють досить нормально.

Дивлячись що вважати нормою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 13:33 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Fantoman написав:
nekton написав:
працюють досить нормально.

Дивлячись що вважати нормою.

Я в порівнянні з ситуацією яка була 2-5 років назад.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 13:36 
Офлайн

nekton написав:
Я в порівнянні з ситуацією яка була 2-5 років назад.

Так да, нормально.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 13:48 
Офлайн

Далі що до виробництва. За останні роки хай не в Ковелі а в районі почав відроджуватися с/г напрямок. Але там працюють ковельчани які їздять на роботу.
Радошин - потушний племяний свинокомплекс АПГ "Пан Курчак". Понад 25 тисяч свиней за рік поставляє на відгодівельний комплекс (магазини АПГ бредставлені брендами "мясна точка" та франчайзинги "пан курчак")
Волошки, Колодяжне - землі на яких вирощує продукцію та розвиває скотарство Смітюх Іван (людина яку я хотів би бачити мером нашого міста).
Уховецьк - в цьому році один з потужних національних агрохолдингів взяв землю в оренду і з наступного року починає вирощувати продукцію на землях які вже років з 10-15 простоювали і заросли бур'яном давно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 14:22 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Якщо проаналізувати, що ми купуємо, наприклад, з продуктів харчування, то за винятком хліба, та, можливо, ковбасних виробів, трохи прод. КОМО, ну ще в кінці Незалежності, де вафлі печуть. Але доля ринку, за винятком хліба, не значна. А є ж і для деяких галузей необхідні умови. Для прикладу: попадалася інформація, що до війни в Ковелі пмвзавод був (тож споживачі, мабуть, знайшлися б, або в районі санаторію матері і дитини є пробурена скважина, більше км глибина, якщо не помиляюся, там є мінеральна вода, не знаю, наскільки велике. А так би зайшов в магазин і купив би не якусь оболонську, чи там Моршинську, а Ковельску :-): Круто було б, і гроші в інші регіони не уходили б. А в нас подивишся-гроші більше інвестуються в торгівельні приміщення (Ювант, на території колишньої кукольної фабрики, та ін.). Ну і що, багато туди народу заходить? Мебель з Харкова. А плиту, здається, і в Нововолинську роблять чуть не на всю Україну (Кроноспан).
А на рахунок залізниці, так чув навіть щось чуть не про приватизацію. Хоча в інеті ніколи таке й не попадалось. Хоча, перед приватизацією Укртелекому, народу там теж трохи поскорочували-передпродажна підготовка. Правда, і виручка у них дуже впала ч/з мобільний зв'язок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 14:38 
Офлайн

Цитата:
Смисл в тому що Клімчук дав Кіндеру пілюлей за відсутність ярмарків. Тому даний ярмарок робився дійсно для галочки. На минулих же ярмарках були досить привабливі ціни. На останньому що був то памятаю ціну по двох позиція які купував. Гречка по 9 грн ( в магазинах менше як за 15 не знайти було) і мука по 3.50 ( в магазинах на той момент - 4,50 мінімум)

Чув про це, тільки там був не Клімчук, а Карпук, і мова про рибу йшла. А рибою щось там і не пахло, хіба що консервами.
До речі, про рибу: чув декілька років назад, що рибу, що біля автовокзалу продають, возять десь аж з Херсонської, чи Миколаєвської обл. Десь аж звідти. Не знаю, наскільки це правда, і як зараз. Але мене те тоді удівило. У нас що, хіба своїх водойм мало? Хоча, у них, мабуть, простіше на рахунок комбікорму.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 14:45 
Офлайн

abcd написав:
Якщо проаналізувати, що ми купуємо, наприклад, з продуктів харчування, то за винятком хліба, та, можливо, ковбасних виробів, трохи прод. КОМО, ну ще в кінці Незалежності, де вафлі печуть. Але доля ринку, за винятком хліба, не значна.

Дивна логіка. Якби виробники орієнтувалися лише на місцевого споживача то ціни були б космічні. В Ковелі більшість виробників працюють як мінімум на Україну. Деякі і на експорт. От скажи мені. Тобі треба гівночерпалка яку випускає Ковельсільмаш, тобі потрібен промисловий котел який випускає Калвіс, тобі потрібні ланцюги які випускає Алтекс чи може ти двері щомісяця міняєш в квартирі? Якщо брати харчі то 70-80% продуктів ми купуємо в регіональних виробників. А остальні продукти в нас просто не родять. Зернові під муку, соняшники під олію в нас немає смислу вирощувати. Не знаю як в кого але якщо відкинути муку, олію та молокопродукти то в мене 100% продуктів які я купую йде волинське виробницто. Хоча якщо проаналізувати то наприклад я купую лише цукор та інколи ковбаси (наразі всеволодівські)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 14:58 
Офлайн

abcd написав:
Чув про це, тільки там був не Клімчук, а Карпук, і мова про рибу йшла. А рибою щось там і не пахло, хіба що консервами.
До речі, про рибу: чув декілька років назад, що рибу, що біля автовокзалу продають, возять десь аж з Херсонської, чи Миколаєвської обл. Десь аж звідти. Не знаю, наскільки це правда, і як зараз. Але мене те тоді удівило. У нас що, хіба своїх водойм мало? Хоча, у них, мабуть, простіше на рахунок комбікорму.

Звиняйте, дійсно Карпюк. Наші волинські новинні сайти просто подали в розрізі цін на рибу ситуацію з ярмарками в Ковелі. В тому ж Луцьку майже щотижня йде ярмарок і ціни там нормальні. Якщо порівняти з акційними пропозиціями в супермаркетах то можливо ціни і більші. Але більшість з нас купують продукти в магазинах найближчих до дому. Коли купуєш 1 позицію по мінімуму то немає сенсу їхати в супермаркет або ярмарок. Але якщо купуєш з запасом то сенс в цьому є. Я наприклад з задоволенням підняв би тему в топ від всіх маркетів міста. Народ знав би де і що і коли можна купити дешевше. Наразі цим зацікавлена лише мережа "Салют". На днях до речі спілкувався по телефону з їхнім представником, людина дійсно робить хорошу річ, я і сам по акційних цінах там закуповуюся оптом і багато знайомих лише через рекламу на форумі там купували як цукор так і муку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 15:31 
Офлайн

Дивна логіка. Якби виробники орієнтувалися лише на місцевого споживача то ціни були б космічні. В Ковелі більшість виробників працюють як мінімум на Україну. Деякі і на експорт. От скажи мені. Тобі треба гівночерпалка яку випускає Ковельсільмаш, тобі потрібен промисловий котел який випускає Калвіс, тобі потрібні ланцюги які випускає Алтекс чи може ти двері щомісяця міняєш в квартирі? Якщо брати харчі то 70-80% продуктів ми купуємо в регіональних виробників. А остальні продукти в нас просто не родять. Зернові під муку, соняшники під олію в нас немає смислу вирощувати. Не знаю як в кого але якщо відкинути муку, олію та молокопродукти то в мене 100% продуктів які я купую йде волинське виробницто. Хоча якщо проаналізувати то наприклад я купую лише цукор та інколи ковбаси (наразі всеволодівські)[/quote]

Ну звичайно, якщо массове виробництво, то собівартість менша. Ось взяти, з'явилися "М'ясна точка". Наскільки мені відомо, там продукція Нововолинського м'ясокомбінату. І в мене є деякі знайомі, що там купують. Тому що там більш менш ціна-якість нормальна. Але ж там підприємство працює на повну потужність. За нимм, здається, один волинський агроолігарх стоїть, який має свої потужності по відгодівлі свиней, птиці. У нього немає проблем з сировиною. А у наших краях сільське господарство мабуть в занепаді, та і щоб був платоспроможний попит був. Колись в наших краях льонарство було розвинене. Але ж якби хто його посадив, то куди діти потім. Це ж ціла цепочка: село-льонзавод-потім ткацька ф-ка, потім, наприклад, постіль. А на базарі чим торгують з постелі? Більшість-або майже платмаса з невеликим додаванням хлопку, або, ну хлопок. А у нас що на Україні хлопок вирощують? За роки незалежності цілі галузі канули в лєту. Це ж по ідеї загальнодержавна проблема. А то виходить, позичаються гроші ззовні, а потім знову вони уходять на закупівлю імпортних товарів, і борг весь час наростає. Скоро почнуть продавати землі, прийдуть сюди китайці і навчать українців, як правильно працювати, або і самі заселять поступово. Не знаю прощо там зверху думають, можливо, більше, щоб ще можна приватизувати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 15:42 
Офлайн

abcd написав:
Ось взяти, з'явилися "М'ясна точка". Наскільки мені відомо, там продукція Нововолинського м'ясокомбінату. І в мене є деякі знайомі, що там купують. Тому що там більш менш ціна-якість нормальна. Але ж там підприємство працює на повну потужність. За нимм, здається, один волинський агроолігарх стоїть, який має свої потужності по відгодівлі свиней, птиці

Я тобі вище написав де відгодовлюються свині для цих ковбас з мясної точки. Вони в нас в районі народжуються, в Радошині родяться і потім перевозяться на відгодівлю в інший свинокомплекс (щотижня 500-600 пацяток) А загалом на племкомплексі свиноматок десь півтори тисячи. Відповідно бюджет району має кошти, наразі це радошинська сільгоспрада яка в підпорядкуванні має кілька сел. Це одна з самих багатих сільгоспрад (там ще кар'єр непоганий прибуток дає).
Моя фазенда находиться в одному з тих сіл. Наразі село де живе 60 жителів має магазин, село освітлене вечором. Я лише "за" таких керівників.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 16:10 
Офлайн

Цитата:
Я тобі вище написав де відгодовлюються свині для цих ковбас з мясної точки. Вони в нас в районі народжуються, в Радошині родяться і потім перевозяться на відгодівлю в інший свинокомплекс (щотижня 500-600 пацяток) А загалом на племкомплексі свиноматок десь півтори тисячи. Відповідно бюджет району має кошти, наразі це радошинська сільгоспрада яка в підпорядкуванні має кілька сел. Це одна з самих багатих сільгоспрад (там ще кар'єр непоганий прибуток дає).
Моя фазенда находиться в одному з тих сіл. Наразі село де живе 60 жителів має магазин, село освітлене вечором. Я лише "за" таких керівників.

Ну, це тільки радує.
В школі літом у нас був такий табір праці і відпочинку. Якраз в Радошині. Був там 1 чи 2 рази, вже й не пам'ятаю. Посиляли нас в приміщенні дитяч. садка, а дівчат- в школі. В ті часи там чи радгосп, чи колгосп був. Тоді там теж був відгодівельний свинокомплекс, і здається, відгодовувалось там, здається, 5 чи 6 тис. свиней (не дуже точно пам'ятаю, можливо і 3 тис., але, мабуть більше всього, що 5-6 тис.).
А ще там поля нормальні були з льоном (ми в основному, льон рвали), тобто, раніше масштаби там були набагато більші, хоча, з тих пір ніколи там не бував.

// "[quote]" початкове не видаляй. а то за тобою змушений всі огріхи лікувати
// nekton

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 16:22 
Офлайн

abcd написав:
Але мене те тоді удівило. У нас що, хіба своїх водойм мало? Хоча, у них, мабуть, простіше на рахунок комбікорму.

В нас всього імхо одне робовирощувальне ставкове господарство на область.
А говорити про забезпечення рибою з диких водойм все одно, що про забезпечення мясом з лісу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 16:46 
Офлайн

В нас всього імхо одне робовирощувальне ставкове господарство на область.
А говорити про забезпечення рибою з диких водойм все одно, що про забезпечення мясом з лісу.[/quote]

Можливо. Хоча, http://kowel.at.ua/news/u_karpjuka_ribn ... 11-07-1898
тут згадується чкась "обласна асоціація виробників риби".
Не знаю всієї географії області, але навіть під Ковелем (біля с. Будище) нормальні ставки були, зі спуском води, в Мощеній на водосховищі, колись був на Оконських ставках (біля Маневич), хоча тоді там все запущано було, тому що форель кормили відходами з Луцького м'ясокомбінату, а він тоді теж заглох. В Ростані (в північно-західному кутку області) розводили рибу, в Туровичах є якісь ставки, але я там не був, в Цумані, здається, є. Та підходящих водойм, мабуть, достатньо. Та і навіщо тоді беруть в оренду цілі озера?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 16:49 
Офлайн

abcd написав:
Не знаю всієї географії області, але навіть під Ковелем (біля с. Будище) нормальні ставки були, зі спуском води, в Мощеній на водосховищі, колись був на Оконських ставках (біля Маневич), хоча тоді там все запущано було, тому що форель кормили відходами з Луцького м'ясокомбінату, а він тоді теж заглох. В Ростані (в північно-західному кутку області) розводили рибу, в Туровичах є якісь ставки, але я там не був, в Цумані, здається, є. Та підходящих водойм, мабуть, достатньо. Та і навіщо тоді беруть в оренду цілі озера?

Зі всього перечисленого до Ковеля не відноситься ніфіга. А тему ти почав про Ковель і його промисловість та депресність.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: