Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 16:31

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Ковель-депресивне місто?
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2011, 16:57 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Інколи задумуюсь, подивитися -місто перетворилося на якийсь "базар". Колись, в радянські часи, були п/п-ва: і сирзавод, і льонзавод, і машзавод, і крохмальний, м]ясокомбынат. А зараз що залишилось? Одны назви, а в кращому випадку, вик. потужностей на 10 %. Народ або на базары торгує, або ще живе за рахунок вигідного географічного становища (торгівля, надання послуг (тим, що біля кордону), а чогось більше-дуже рідко, ще автоперевезення, ну а промисловисть- майже 0. Ще Укрзалізниця трохи тримає. Якісь заяви мерів ще колись були про якісь технозони, але резельтуів не бачу. Які перспективи розвитку нашого міста, хто як думає? Що Ковкль чекає ч/з 10 років?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Ковель-депресивне місто?
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2011, 17:03 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
виробництва мало.
фактично усі торгують товарами чи послугами.
практично 90% - продавці (чи то на базарі, чи в магазині , чи на перевезеннях, чи в банках)
УСІ ЩОСЬ ПРОДАЮТЬ....

от і які перспективи?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2011, 17:28 
Офлайн

Ішов сьогодні їшов з привокзалки. З далеку побачив, що якісь автобілі стоять в центрі. Здогадався, це, мабуть, ярмарок. Заради цікавості зайшов туди, подивився. Ну і що я побачив? Якихсь дійсно виробників с/г продукції - майже і не пахне. КОМО з своїми неконкуретними цінами (під вокзалом біл. товарі дешевші), ну і ще авто з оптторг. фірм, але ціни, що і на базарі дешевше є. А щось дешевше, дійсно, від товаровиробника, не було видно. Одні торговці, в, основному. Взагалі, який смисл, для галочки?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2011, 17:35 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
так що тебе в депресію так увігнало?? Що ковбаса на 1 грн. була дорожче на ярмарку, чим у якоїсь бабки на привокзалці????

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2011, 17:56 
Офлайн

KOT написав:
так що тебе в депресію так увігнало?? Що ковбаса на 1 грн. була дорожче на ярмарку, чим у якоїсь бабки на привокзалці????

Я задав більше філософське питання. А ти що, задоволений, що майже все "maid іn "не в україні"". Я ще розумію, коли, наприклад, комп. процессор чи щось подібне, але коли, навіть, звичайні речі, як напр. звич. коров. масло або одяг, взуття. Ну майже все-ну, не наше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2011, 18:05 
Офлайн

abcd написав:
KOT написав:

Я задав більше філософське питання. А ти що, задоволений, що майже все "maid іn "не в україні"". Я ще розумію, коли, наприклад, комп. процессор чи щось подібне, але коли, навіть, звичайні речі, як напр. звич. коров. масло або одяг, взуття. Ну майже все-ну, не наше.

важко читати твої скорочення, але суть не в цьому..
А хіба я, як громадянин вільної країни, винний у тому, що Україна випускає гімно?? Чому наша влада не будує заводи і не піднімає сільське господарство? Чому Білоруські молочні продукти на голову вищі по якость і на 2 голови нижчі по ціні? І так у всій продукції... Я не патріот купувати Українське! куда не кіньсе - наша продукція - уся фігня... від шмоток - до автомобілів.

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2011, 19:22 
Офлайн

KOT написав:
abcd написав:
KOT написав:

важко читати твої скорочення, але суть не в цьому..
А хіба я, як громадянин вільної країни, винний у тому, що Україна випускає гімно?? Чому наша влада не будує заводи і не піднімає сільське господарство? Чому Білоруські молочні продукти на голову вищі по якость і на 2 голови нижчі по ціні? І так у всій продукції... Я не патріот купувати Українське! куда не кіньсе - наша продукція - уся фігня... від шмоток - до автомобілів.

Значить, не вигідно. Плюс таке бізнес середовище. Та й і держава винна (по стандартам), по контроля. Але це ми трохи відхиляємося від теми. А то ця ТЕМА, як казав Кузьма Прутков "НЕВОЗМОЖНО ОБЬЯТЬ НЕОБЬЯТНОЕ". Загубимо "логическую нить".
Я, наприклад, думаю так (так як щоб не казали, а ми ми живемо при капіталізмі фактично, хоча й не знаю як в школах називать цей етап нашого розвитку чи занепаду?): якби якась транснаціональна, або національна компанія влаштувала б якесь велике виробництво, щоб дало роботу досить великій кількості людей (від 1000 чол.), можливо, тоді б щось і засвітило б Ковелю. А так буде Ковель "торгівельним центром регіонального значення для навколишніх селян та приїзджих з Білорусії".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 00:43 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
abcd написав:
Ще Укрзалізниця трохи тримає. Якісь заяви мерів ще колись були про якісь технозони, але резельтуів не бачу. Які перспективи розвитку нашого міста, хто як думає? Що Ковкль чекає ч/з 10 років?

Декілька років назад 25% до бюджету Ковеля надходило від залізниці. Думаю після нинішнього реформування ця цифра скоротиться разів у 5, з усіма витікаючими - масове скорочення робочих місць тощо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 10:11 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Оскільки бюджет дотаційний - тки да, ми жителі депресивного міста.
Про розвиток промисловості в Ковелі читати - те саме що читати Бредбері чи братів Стругацьких.
Який розвиток, коли купівельна спроможність населення нижче плінтуса, а на експорт виходити ні з чим?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 10:58 
Офлайн

Повідомлення: 91
Подякували: 0 разів.
Наша тема зводиться до понять економічного та промислового розвитку міста Ковеля.Згідна,настрій громадян певною мірою залежить від їх достатку,політичної ситуації в країні,місті зокрема і т. д. Та маємо те,на що заслуговуємо. В цей же самий час ми можемо говорити не про депресію, а про спорт (в місті 3 фітнес-клуба,ДЮСШ,спорткоманди при школах,організаціях), культуру (безліч танцювальних гуртків для людей різного віку,...стрипденс правда не знайшла :) ),в місто приїжають відомі особистості (музикнт І.Завадський був навесні,кінорежисер І.Яцкін був на цьому тижні).
Депресія міста бере початок в депресії його мешканців.
"Ми всі сидино в помийній ямі,тільки дехто з нас дивиться на зорі"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 11:07 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Цитата:
Бытиё определяет сознание

Не кожне сімейство може дозволити собі навіть один абонемент в фітнес-клуб, яких у нас три.
Спорт - то трохи збоку від теми.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 11:50 
Офлайн

Цитата:
в місто приїжають відомі особистості (музикнт І.Завадський був навесні,кінорежисер І.Яцкін був на цьому тижні).

чесно кажучи, я про них ніколи не чув... хоча юзаю інет кожний день.. та упевнений, що про них знають кілька десятків у нашому місті..

Kiss написав:
Депресія міста бере початок в депресії його мешканців.
"Ми всі сидино в помийній ямі,тільки дехто з нас дивиться на зорі"

тут я також не згідний, бо той, хто захоче, знає та уміє, як не впадати до сірої маси депресивного населення, вот за ними й світле майбутнє))))))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 13:05 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Яка в туди його качель депресія в Ковелі? Ви про що? Рєбята, хтось з тих хто вважає Ковель депресивним містом бував в містах аналогічних як наше але розташованеих на східній Україні? Луганська, Донецька область, навіть той же Крим в "несезон". Повірте мені. Ковель в порівнянні з ними це як оаза серед пісків пустелі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 13:21 
Офлайн

abcd написав:
і сирзавод, і льонзавод, і машзавод, і крохмальний, м]ясокомбынат. А зараз що залишилось? Одны назви, а в кращому випадку, вик. потужностей на 10 %.

Не буду говорити за всіх. Скажу за те що знаю. Наприклад КСМ. Деякі відокремлені підрозділи, як от наприклад кузня, працюють досить нормально. Починаючи з вересня, якщо не підводить память, в 2 зміни йде робота, чого не було вже років 10 це точно. Єдина біда - немає притоку молодих працівників, бо молодь не хоче стояти за станком. Молодь хоче сидіти в теплому офісі і за це відразу після закінчення в кращому випадку технікума отримувати не менше як 3000 грн.

abcd написав:
Народ або на базары торгує, або ще живе за рахунок вигідного географічного становища (торгівля, надання послуг (тим, що біля кордону), а чогось більше-дуже рідко, ще автоперевезення, ну а промисловисть- майже 0.

За останні роки зявилися в місті - Калвіс-Волинь, Двері Білоруссії (хоч це і Люблинець але там працює достатньо Ковельчан). На цих двох фірмах вважай 400 робочих місць. І одне і друге - виробники. Хоч це і крапля але тенденція пішла. До цього в місті років з десять взагалі не було нових виробничих фірм (полуфабрикатників я не рахую)

abcd написав:
Ще Укрзалізниця трохи тримає.

Останні дні тримає. Скорочення колосальне чекає залізницю

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2011, 13:25 
Офлайн

abcd написав:
Ішов сьогодні їшов з привокзалки. З далеку побачив, що якісь автобілі стоять в центрі. Здогадався, це, мабуть, ярмарок. Заради цікавості зайшов туди, подивився. Ну і що я побачив? Якихсь дійсно виробників с/г продукції - майже і не пахне. КОМО з своїми неконкуретними цінами (під вокзалом біл. товарі дешевші), ну і ще авто з оптторг. фірм, але ціни, що і на базарі дешевше є. А щось дешевше, дійсно, від товаровиробника, не було видно. Одні торговці, в, основному. Взагалі, який смисл, для галочки?

Смисл в тому що Клімчук дав Кіндеру пілюлей за відсутність ярмарків. Тому даний ярмарок робився дійсно для галочки. На минулих же ярмарках були досить привабливі ціни. На останньому що був то памятаю ціну по двох позиція які купував. Гречка по 9 грн ( в магазинах менше як за 15 не знайти було) і мука по 3.50 ( в магазинах на той момент - 4,50 мінімум)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: