Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 20:47

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Згорів домік нашого мера який він будував
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2011, 21:44 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
user AMD написав:
До пожежних взагалі важко було додзвонитись-трубочку взяли десь після 20-го гудка визову, приїхали через 8 хвилин і ще 10 хвилин шукали воду і тільки після цього взялися гасити пожежу... Коментарі зайві... А пожежу знімала на камеру я-налаштувати її на нічну зйомку-секундна справа. І якщо ця зйомка чимось допоможе у розслідуванні, то готова поділитись нею з зацікавленими органами.

Тепер Кіндер буде рвати і мітати усіх і уся....

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2011, 22:15 
Офлайн

Повідомлення: 263
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.
http://censor.net.ua/news/186649/meru_k ... dojgli_dom

http://censor.net.ua/news/186684/byut_t ... ra_kovelya

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2011, 22:18 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Цікаво, а в кого які версії причин/замовників підпалу ? Все таки підпалити будинок діючого мера міста - то не вітрину вночі розбити чи машину цвяхом поцарапати........
Я от сьогодні говорив із знайомими на цю тему, то в них дві версії : квс - за базар (на Володимирській) відповідати треба, кшрк - по Культурно-просвітницькому центру явна кримінальна справа по "цікавій" бугалтерії із боргами 500тис.грн..
Були ще, звичайно, варіанти типу "політичне переслідування представника опозиційної сили перед виборами до Верховної Ради України" - але то фантастика.
ИМХО.

Востаннє редагувалось Грішаня в 02 листопада 2011, 11:35, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2011, 22:27 
Офлайн

Повідомлення: 263
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.
Кажуть робітники обкатували камін. А політика тут ні до чого. Один майстер, що працює на "текілі," казав в вечері (коли той ішов до дому) в будинку з кругляка горіло світло, працювали робітники.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 01:33 
Офлайн

Повідомлення: 115
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Месний
а виявиться все банально! робітники щось завтикали вимкнути, а може калдирили після роботи або якийсь кулібін робив проводку ось і замкнуло! а тут всі вже починать роздувати і щось шукати! :mi_ga_et: :ne_vi_del:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 11:11 
Офлайн

Повідомлення: 147
Район міста: cent
Inkognito написав:
а виявиться все банально! робітники щось завтикали вимкнути, а може калдирили після роботи або якийсь кулібін робив проводку ось і замкнуло! а тут всі вже починать роздувати і щось шукати! :mi_ga_et: :ne_vi_del:

Світло там не було ще підведено а на щьот робітників теж версія відпадає бо домік спочатку по боках горів а потім вже все перейшло в середину.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 11:29 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
Грішаня - я думаю не варто тут писати чиїсь імена та фімілії! Бо якщо зайде людина і прочитає свою фамілію, та й ще у припущеннях у вчинені кримінальної справи, то не гарно буде із усіх сторін. Краще ФІО потри у попередньому пості!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 13:21 
Офлайн

Повідомлення: 97
Подякував (ла): 1 разів.
цікава версія: Хату Кіндера спалили діти
Цитата:
«Якщо в двух словах сказати, то там було таке. На першому поверсі є пічне опалення – камін. Діти, не буду називати кого, жарили шашлик чи сосіскі. І від того проізошло загоряння будівлі», - розповів Башкаленко.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 13:31 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякували: 3 разів.
user AMD написав:
Inkognito написав:

Світло там не було ще підведено а на щьот робітників теж версія відпадає бо домік спочатку по боках горів а потім вже все перейшло в середину.

Официальная версия http://www.volynnews.com/allnews/view.php?id=27871
а ты говоришь "по боках горів а потім вже все перейшло в середину"
Кто то нас разводит. Я думаю, что user AMD немного больше видел чем Олександр Башкаленко, хотя кто его знает?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 13:32 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
Нормальні такі дітки, жарять шашлик чюжих дачах, їм по скільки? по 10?) версія брєд

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 14:14 
BOLIK написав:
Нормальні такі дітки, жарять шашлик чюжих дачах, їм по скільки? по 10?) версія брєд

Прочитавши рекламу на сайті Волинські Новини типу "Каддафи подвергся сексуальному насилию?" "У Королевой выпала грудь на глазах у ВСЕХ!" "Мужчину задержали, когда он заливал девушку цементом!" мені взагалі впали під сумнів всі їхні новини.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 15:09 
BOLIK написав:
Нормальні такі дітки, жарять шашлик чюжих дачах...

А звідки ти взяв, що по "чужих"?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 16:38 
Офлайн

Повідомлення: 26
Район міста: Сільмаш
Ну побудував мер хату - я думаю якби він і не був мером все одно побудував би! ::yaz-yk: ::yaz-yk: Так що щиро йому співчуваю! :ny_tik: Судити людину тільки за те що вона багатша за мене не буду. :ni_zia: :ni_zia: Я вважаю що як для мера він досить таки непогана людина і за рік перебування на посаді зробив більше як попередній за п`ять - це факт! :co_ol: Подивіться як ремонтуються вулиці. Нещодавно були гості з Чернігова, їх дуже здивувало :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: що вулиці вночи освітлюють! І це при тому що перебування на посаді проходить за політичного тиску ( не простіше було б перейти в партію регіонів ) . Можна тільки здогадуватись які палки в колеса :)-(: :)-(: :)-(: сують керівники державних органів, підприємств та сруктур призначені на посади людьми від правлячої політичної сили .
Знову ж таки щодо культурного центру - я повністю підтримую позицію мера :co_ol: (всі знають яка там була шарашкіна контора під девізом "культуру в народні маси!!!" :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: ) Також що до ринку на володимирській - чому цей ринок передавати в часні руки?! За які такі заслуги Пану ... має належати ринок? І чи зможуть після цього прості люди продати там товар який, наприклад, вони виростили в себе на городі?
Загалом проаналізувавши дії мера на посаді ми побачим що його дії є достатньо зваженими і обережними. Він не ставить перед собою мегазавдань і не бігає піаритись на кожне міроприємство, а просто робить своє діло яке приносить користь щодня - наприклад як приємно пройтись на роботу по вул. Театральній!
Це моя особиста думка. Хто не згоден - цікаво було б почути аргументи!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 17:13 
Офлайн

Повідомлення: 26
Район міста: Сільмаш
ded написав:
user AMD написав:
Inkognito написав:

Официальная версия http://www.volynnews.com/allnews/view.php?id=27871
а ты говоришь "по боках горів а потім вже все перейшло в середину"
Кто то нас разводит. Я думаю, что user AMD немного больше видел чем Олександр Башкаленко, хотя кто его знает?

Дуже цікаво було б подивитись на дітей які в 2.30 ночі жарять шашлик на каміні :-( :-( :-( Офіційна версія (як це часто буває) повний бред :ps_ih: :ps_ih: :ps_ih: Мало фантазії у тих хлопців разом із Башкаленком!
Я їм підсказую - може прислухаються!
Версія: Причиною пожежі став нервовий зрив мера через повільну роботу працівників, та брехню постачальників будматеріалів. Під час свого перебування на об`єкті п.Кіндер нервував і прийняв каплі валеріани, які через тремтіння в руках мера розбризкались на землю. Вночи персидській кіт Васька який втік від хозяйки проживаючої в буд 105 по вул. Володимирська почув запах крапель валеріани та почав тертись о дерев`яну конструкцію будівлі, що призвело до її нагрівання та загоряння! :men:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2011, 17:58 
Офлайн

Повідомлення: 893
Район міста: Центр
Kovelchanin написав:
Дуже цікаво було б подивитись на дітей які в 2.30 ночі жарять шашлик на каміні :-( :-( :-( Офіційна версія (як це часто буває) повний бред :ps_ih: :ps_ih: :ps_ih: Мало фантазії у тих хлопців разом із Башкаленком!
Я їм підсказую - може прислухаються!
Версія: Причиною пожежі став нервовий зрив мера через повільну роботу працівників, та брехню постачальників будматеріалів. Під час свого перебування на об`єкті п.Кіндер нервував і прийняв каплі валеріани, які через тремтіння в руках мера розбризкались на землю. Вночи персидській кіт Васька який втік від хозяйки проживаючої в буд 105 по вул. Володимирська почув запах крапель валеріани та почав тертись о дерев`яну конструкцію будівлі, що призвело до її нагрівання та загоряння! :men:
Тобі скільки років? Ти но глянь на 2ге відео на якому видно що всередені вже всі стіни згоріли. Моя думка загорілось з середини.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: