Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 06:04

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Пропоную створити туристичний символ нашогоміста!
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:11 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Kovelchanin написав:
Є ідея створити туристичну візитівку нашого міста (ну або одну з них).
Зокрема пропоную на залізничному вокзалі поставити скульптуру з бронзи в натуральну величину - коваль ( коренастий та злегка повнуватий чоловік з щірою посмішкою на обличчі) з молотом біля наковальні, на якій лежить підкова, піднявши руку проводжає та зустрічає гостей міста.
Вважаю що така скульптура приверне увагу туристів - вони не втратять нагоди сфотографуватись з таким веселим ковалем, та потриматись за підкову на щастя. А також скульптура буде піднімати настрій всім прибуваючим та відїжджаючим ковельчанам та гостям міста.

В моїй уяві цей проект по опису "коваль ( коренастий та злегка повнуватий чоловік з щірою посмішкою на обличчі) з молотом біля наковальні, на якій лежить підкова, піднявши руку проводжає та зустрічає гостей міста" не викликає ніяких біль-менш серйозних асоціацій. Це щось в стилі пам'ятників кіногероям (Остапу Бендеру, Доценту, товаришу Сухову и т.д.) чи Чижику-Пижику в Санкт-Петербурзі.
Я розумію : сміх продовжує життя. Але пам'ятники для підняття настрою - я проти.
Та й взагалі - я вважаю візитівкою Ковеля (більше міста залізничників ніж міста ковалів) Паровоз на привокзальній площі. На мою думку цього цілком достатньо, особливо на теперішній час економічних негараздів.
2 Kovelchanin.
А може цей проект у Вас вже намальований - хотілось би побачити ескіз. Можливо це змінить думку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:18 
Офлайн

Повідомлення: 126
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: центр
AndroVit написав:
Колись перед вокзалом стояв просто паровоз. Потім появилася церква. Потім церква розширилася. Зараз паровоз їй уже заважає.
Наглядна ілюстрація прислів'я "Пусти свиню за стіл...".

О,круто пішло!Тут взагалі порівнюють Церкву з свинею.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:25 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Ну, порівняння не настільки пряме, але методика московських попів по захопленню земель, нерухомості і України в цілому мені категорично не подобаються.
Я ж не вимагаю будувати храм атеїзму, де я буду з однодумцями збиратися і скидатися грошима для головного атеїста України. Чи головний атеїст Росії не приїжджає в Україну з візитом і під це діло перейменовують вулиці, організовують державну охорону і супровід за бюджетні кошти. І не кажу що атеїсти, які стали такими після 1991 року - неканонічні.
Коротше, маєте свої приходи - нема чого хотіти більшого за рахунок інших людей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:37 
Офлайн

Грішаня написав:
А Вам, НикаНа, радив би для "образності та загального розуміння" підбирати інші образи-асоціації. Якщо, звичайно, Ви не схиляєтесь до моєї точки зору по питанню релігії та церкви.

Домовились.Але закликаю і інших дотримуватись цього!
Грішаня написав:
.. зараз церква, в широкому розумінні, перетворюється на "церковний базар" з пропозиціями та попитом на товари/послуги.

Так,але особисто я розділяю поняття Церква як Тіло Христове (яка є і буде завжди) та поняття всього іншого,як негативного,так і позитивного,що з нею пов`язане(попи,політика,розколи,торгівля...і т.д.)-яке є тимчасовим....Віддайте Богу Богове,а Кесарю.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:38 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Да посадите вы уже того кузница в кабину паравоза! И пусть машет в окошко кувалдой, ну или подковой.
(и все по теме будет, и места что б гадить меньше)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:43 
Офлайн

Повідомлення: 26
Подякували: 0 разів.
Район міста: Сільмаш
Грішаня написав:
Kovelchanin написав:
Є ідея створити туристичну візитівку нашого міста (ну або одну з них).
Зокрема пропоную на залізничному вокзалі поставити скульптуру з бронзи в натуральну величину - коваль ( коренастий та злегка повнуватий чоловік з щірою посмішкою на обличчі) з молотом біля наковальні, на якій лежить підкова, піднявши руку проводжає та зустрічає гостей міста.
Вважаю що така скульптура приверне увагу туристів - вони не втратять нагоди сфотографуватись з таким веселим ковалем, та потриматись за підкову на щастя. А також скульптура буде піднімати настрій всім прибуваючим та відїжджаючим ковельчанам та гостям міста.

В моїй уяві цей проект по опису "коваль ( коренастий та злегка повнуватий чоловік з щірою посмішкою на обличчі) з молотом біля наковальні, на якій лежить підкова, піднявши руку проводжає та зустрічає гостей міста" не викликає ніяких біль-менш серйозних асоціацій. Це щось в стилі пам'ятників кіногероям (Остапу Бендеру, Доценту, товаришу Сухову и т.д.) чи Чижику-Пижику в Санкт-Петербурзі.
Я розумію : сміх продовжує життя. Але пам'ятники для підняття настрою - я проти.
Та й взагалі - я вважаю візитівкою Ковеля (більше міста залізничників ніж міста ковалів) Паровоз на привокзальній площі. На мою думку цього цілком достатньо, особливо на теперішній час економічних негараздів.
2 Kovelchanin.
А може цей проект у Вас вже намальований - хотілось би побачити ескіз. Можливо це змінить думку.

Хочу поцікавитись чому ви проти памятників для підняття настрою тим більше що це символ (чи навіть хай буде один із символів) рідного міста. Що поганого в тому що діти які будуть повертатись в рідне місто чи то з відпочинку чи то з навчання будуть махати з вікна поїзда веселому ковалю.
А з приводу теперішнього часу економічних негараздів:
1) Я не збираюсь насильно лізти комусь в кішеню.
2) Хай ця скульптура символізує що навіть під час економічних негараздів є мить для посмішкі.

Також з приводу малюнку - впринципі я хочу найти людину яка гарно малює на цьому форумі :du_ma_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:46 
Офлайн

Грішаня написав:

Абсолютно з вами згоден!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:55 
Офлайн

toha написав:
Да посадите вы уже того кузница в кабину паравоза! И пусть машет в окошко кувалдой, ну или подковой.
(и все по теме будет, и места что б гадить меньше)

Класс,якраз в точку.Тут приходить на думку цитата з "Джентельменів удачі": "Кто ж его посадит! Он же памятник!"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 14:59 
Офлайн

НикаНа написав:
Грішаня написав:

Абсолютно з вами згоден!

А я думаю що той же таки паровоз, який ми зараз захищаємо, ставили зовсім не тоді коли всім жилось добре! Але тим не менше його поставили, ковельчани його полюбили і тепер ми вдячні нашим батькам, дідам за такий символ і його оберігаємо.
А що залишимо ми? Шевченка на воротах) як памятник відмитим мільйонам..?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 15:04 
Офлайн

Kovelchanin написав:
А я думаю що той же таки паровоз, який ми зараз захищаємо, ставили зовсім не тоді коли всім жилось добре! Але тим не менше його поставили, ковельчани його полюбили і тепер ми вдячні нашим батькам, дідам за такий символ і його оберігаємо.

Я не проти коваля,але головне в тому,щоб і він не став пямятником відмитим мільйонам.Бо нашій владі тільки дай повод на чомусь відкати заробити.Вже досі читають форум і потирають руки-може свіжі бабелики наклюнуться.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 15:15 
Офлайн

НикаНа написав:
Kovelchanin написав:

Я не проти коваля,але головне в тому,щоб і він не став пямятником відмитим мільйонам.Бо нашій владі тільки дай повод на чомусь відкати заробити.Вже досі читають форум і потирають руки-може свіжі бабелики наклюнуться.....

Ну я вже втретє пишу що від міської влади потрібна буде тільки згода і бажання вручити памятні грамоти (кольоровий папірець в рамочці під склом, формату А4 в якому йдеться що міська громада вдячна П.І.Б. за участь у створені та встановленні скульптури коваля як туристичного символу міста Дата, Підпис міського голови, Печатка міської ради) тим хто приймав безпосередню участь.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 15:19 
Офлайн

НикаНа написав:
Kovelchanin написав:

Взагалі туристичні символи міст створюються для того щоб на них заробляти (продаж мініатюр наприклад).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 15:21 
Офлайн

Якщо так як пише шановний Kovelchanin, то невже в якогось чиновника виникне бажання "низзякать" ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 16:55 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Kovelchanin написав:
від міської влади потрібна буде тільки згода

Сколько это будет стоить? Или во что выльется? Кому и какой кусок земли за это отвалится? На привокзальной площади можно поставить религиозные здания всех извесных вероисповеданий, включая и маленькую пирамидку для месного фараона.
Но там, почему то, золотая пустая "чья то" парковка. Может кто то из тут спорящих помнит: СКОЛЬКО НА ТОМ МЕСТЕ И ЧЕГО БЫЛО?!!!!!!!!!
Вот тоже будет и с бронепоездом, и с наковальней.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2011, 17:20 
Офлайн

На тому місці колись був камінь з написом, який гласив, що там буде споруджено пам'ятник Шевченкові, якщо не помиляюся.
Пам'ятник побудовано, а те, що "зайві" гроші вивозити було краще парополавом ніж паровозом - то дрібниці.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: