Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 03:20

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 297 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: допомога безпритульним собакам
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 02:07 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Зоряна написав:
Ото іронізуйте будь ласка над собою, а не над почуттями інших, добре? Якби Вам сподобалась іронія над Вашими почуттями?

Якщо маєте бажання іронізувати наді мною/моїми почуттями - будь ласка. Я ж залишу за собою право іронізувати тоді, коли сам того захочу (в рамках Правил форуму звичайно).

Зоряна написав:
Тоді порадьте мені в такій ситуації. У мене вівчарка. Приватний будинок. Інколи пес бігає по моєму подвір`ї, діти з нашої вулиці (10-12 років) "бавляться": попід парканом бігають з палками, дратують собаку. Одного разу бабуня не витримала, вийшла з будинку, насварила на дітей, один з них, постояв, послухав, кинув шматком цеглини в сторону бабусі і з матюками побіг. Що робити в даному випадку мені з тими дітками?

Ну Ви ж, на відміну від мене, користуєтесь правилом "Вдарили по одній щоці - підстав іншу" : покусала собачка, але всерівно їх треба любити ? Відповідно і поступайте.
То я жорстокий та іронізуючий - відповідно і поводжуся інколи. Кожному - своє. "Кесарю - кесареве"(с)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 03:04 
Офлайн

Повідомлення: 36
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Шановний Грішаня, Ви називаєте себе жорстоким і іронізуючим. Готові на очах у дітей собаку "рубати на шматки" - мабуть, безглуздо продовжувати з Вами розмову в темі про захист тварин. Правда?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 08:46 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Юнацький (підлітковий) максималізм детектед.
Якщо на одну шальку терезів покласти життя і здоров'я моєї дитини, а на другу весь рід собачий, то я вибираю дитиину.

Колись бачив картину:їсть малюк років 1,5-2 щось смачне, до нього підбігає миле пухнасте створіння і на мить перетворюється на гарчащого монстрика. Дитина в крик, біжить до мами. Мама сама в стані "лёгкого офигения" кричить на песика, хапає і підіймає дитиноньку. Миле пухнасте створіння хапає те, щол впустила дитина і помахуючи хвостиком біжить кудись їсти трофей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 09:36 
Офлайн

Повідомлення: 27
Район міста: Центр
14/03 2012р. на травмпункт Ковельської ЦРЛ звернулось четверо пацієнтів з укусами бродячими собаками...
Напевно починається весна!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 11:59 
Офлайн

Зоряна написав:
Шановний Грішаня, Ви називаєте себе жорстоким і іронізуючим. Готові на очах у дітей собаку "рубати на шматки" - мабуть, безглуздо продовжувати з Вами розмову в темі про захист тварин. Правда?

Як скажете, вельмишановна пані Зоряна ! Безглуздо - значить безглуздо, все на Ваш розсуд.
На останок. Я поважаю Ваші погляди, хоча вони і різняться із моїми (правда, не настільки, як Вам напевно здалось), і Вас, за те що Ви їх так сміливо відстоюєте (правда, не завжди вміло - та це вже деталі).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 13:08 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Зоряна написав:
Одного разу бабуня не витримала, вийшла з будинку, насварила на дітей, один з них, постояв, послухав, кинув шматком цеглини в сторону бабусі і з матюками побіг. Що робити в даному випадку мені з тими дітками?

если искать аналогию в словах Ваших оппонентов, то отстреливать. :nez-nayu:
у команды КВН "Уральские пельмени" был такой диалог, дословно не помню, но:
-мы перестали называть детей Эрастами
- почему перестали? Я не перестал! А зачем они мне машину поцарапали?

Объявите "охоту за скальпами" бездомных собак. Как в Америке на индейцев. Давайте по 10 грн за уши, голову, хвост, за что угодно, тогда, и от домашних избавитесь. Бутылки уже никто собирать не станет.
Вы думаете, что в тех 500 несчастных все были "неадекватными" и бездомными?

Вы, те кто так сильно желаете рубить, стрелять, душить скажите, по ложа руку на сердце: у вас в детстве не было таких дворовых любимцев? Если нет - мне вас искренне жаль.

Держался, держался, но не выдержал :pro_tiv:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 13:22 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
toha написав:
Вы, те кто так сильно желаете рубить, стрелять, душить скажите, по ложа руку на сердце: у вас в детстве не было таких дворовых любимцев? Если нет - мне вас искренне жаль.

Були. В підсумку сусідський малий від укуса дворового улюбленця попав в "травму". Кому треба домашні тварини - нехай їх вдома тримають і за них відповідають. А "дворові улюбленці" - це безвідповідальність.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 13:46 
Офлайн

toha написав:
Вы думаете, что в тех 500 несчастных все были "неадекватными" и бездомными?

Якщо в собаки є хазяїн, то йому при нещасному випадку можна пред'явити (офіційно чи неофіційно). Знову ж, хазяїн (адекватний) виховує свою собаку.
А поняття "дворовий улюблинець" для дорослих людей мені здається дещо дивним : подобається собачка - забирай додому і грайся/виховуй. Звичайно, так легше : підкормлювати собачку, погладити її під настрій - а як вона когось покусає, то відхреститись "А то не моя собака ! Я тут ні при чому !".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 13:56 
Офлайн

Грішаня написав:
А поняття "дворовий улюблинець" для дорослих людей мені здається дещо дивним : подобається собачка - забирай додому і грайся/виховуй

всю жизнь дома только дворняги живут
Грішаня написав:
Якщо в собаки є хазяїн, то йому при нещасному випадку можна пред'явити (офіційно чи неофіційно). Знову ж, хазяїн (адекватний) виховує свою собаку.

Погрыз мне ногу питбуль лет 15 назад, прямо в доме его хазяина. Сначала было одно желание - добраться до скорой, ещё день хотелось хозяина и питомца в одну яму...
Но потом пожалел собаку. Хотя теперь этих тварей (пород без мозгов) ненавижу и детей к ним не подпускаю. А если вижу на улице, то ребёнка беру на руки.
Грішаня написав:
Звичайно, так легше : підкормлювати собачку, погладити її під настрій - а як вона когось покусає, то відхреститись "А то не моя собака ! Я тут ні при чому !".

Боишься дворняг - пробуй сам подкормить, может не будешь таким ..., как бы это сказать... жестоким или бессердечным что ли :nez-nayu:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 14:29 
Офлайн

toha написав:
Боишься дворняг - пробуй сам подкормить, может не будешь таким ..., как бы это сказать... жестоким или бессердечным что ли :nez-nayu:

Я уже писал, что не настолько я жестокий и безсердечный. И животный люблю. А то, что пообещал детям в случае ЧП - так я же этого не сделал (по причине отсутствия ЧП). И не уверен, что сделал бы. Сказано это было для того, чтобы дети больше смотрели за своими дворовыми любимцами.
Только не люблю я подкормки, а в итоге - приважевания собак в общий двор. Не единожды было, что приваженый питомец, захотев видимо поднять свой авторитет, бросался как на остальных жителей двора, так и на своих благодетелей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 14:44 
Офлайн

Грішаня написав:
Только не люблю я подкормки, а в итоге - приважевания собак в общий двор. Не единожды было, что приваженый питомец, захотев видимо поднять свой авторитет, бросался как на остальных жителей двора, так и на своих благодетелей.

Я сам лично тоже не прикармливаю, а то придется всех домой забрать. Я отдаю сторожу на стоянке, людям что кормят.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 15:59 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Ліричний вступ: собак я люблю. Котів - ні.
Але отакі собачі весілля, як бігають зараз по центральному парку і у нас ввечері на Черьомушках (гвалт стоїть такий, ніби загризають одне одного!) - ні!
Вчора йшла біля дитячої бібліотеки, що у міському парку, то діти боялись вийти на двір з приміщення. Зграя з 9 собак різного калібру бігала по парку. Ми з сестрою спокійно пішли по алеї, а вони за нами - знаєте, холодок по спині пройшов, адреналінчик виділився!
Подзвонила сьогодні в комунальний відділ міськради, а там мені сказали, що згідно нової постанови відлов собак заборонений - потрібно створювати собачі притулки...

Так що, запасайтесь відлякувалками електронними (до речі, де вони продаються?), якщо не хочете бути покусаними. А молодші школярі? Як їм захищатися? Колонами ходити з вчителькою? Це просто жах!
Цікаво, в тому наказі прописано хто, коли і за які кошти має створити притулки?
І як бути тим, кого не дивлячись на наказ собаки покусають саме зараз?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 16:09 
Офлайн

irma написав:
Подзвонила сьогодні в комунальний відділ міськради, а там мені сказали, що згідно нової постанови відлов собак заборонений - потрібно створювати собачі притулки...
Так що, запасайтесь відлякувалками електронними (до речі, де вони продаються?), якщо не хочете бути покусаними. А молодші школярі? Як їм захищатися? Колонами ходити з вчителькою? Це просто жах!
Цікаво, в тому наказі прописано хто, коли і за які кошти має створити притулки?
І як бути тим, кого не дивлячись на наказ собаки покусають саме зараз?

:sh_ok:
Нуууу, тепер жити стане краще...........
"Покращення відчує кожен"(с)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 22:54 
Офлайн

Повідомлення: 36
Бомжуючі собаки -це проблема, і з цим, ніхто не буде сперечатись. От, як вирішити цю проблему - тут починаються дискусії.

Розказувати комусь про любов до всього живого виглядає дійсно по-дитячому, юнацький максималізм і все таке, як тут уже хтось написав. Боронь, Боже, когось повчати, дійсно потрібно ділом займатись, а не язиком молоти попусту.

irma написав:

Інтригує. А детальнішою інформацією ніхто не володіє?

І ще питання. Якби відкрили притулок, чи хотів би хтось допомагати?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 23:33 
Офлайн

Зоряна написав:
Якби відкрили притулок, чи хотів би хтось допомагати?

Я бы не против, и людей знаю "не байдужих", но знать бы:
что день грядущий нам готовит :nez-nayu: :-(
не страна, а какая то катастрофа и неожиданность
то душат, то мыло раздают бесплатно и верёвки

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 297 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: