Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 15:12

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 297 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: допомога безпритульним собакам
ПовідомленняДодано: 13 березня 2012, 22:31 
Офлайн

Повідомлення: 36
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
AndroVit написав:
Зоряна, почитайте спочатку законодавство України.

Тут не в законодавстві справа. Жоден закон не примусить людину любити чи ненавидіти когось-щось (в даному випадку собак).

Бачте, Вас тільки налякали собаки, а мене навіть вкусив до крові пес, не бродяга - вибіг з приватного будинку. То було в моєму районі, повз двору, де жив цей пес, бігала дітвора, розвагою якої було кидання каменюками, пляшками, палицями по собаці. Собака зірвався врешті з ланцюга, - кинувся на мене (опинилась не в той час не в тому місці)- в короткій куртці і в кросівках, невисокого зросту, я дещо схожа на підлітка. Пес не кидається на дорослих - а лише на дітей - він запам´ятав їх як кривдників.

Я веду до того, що винні то ми, "царі", "володарі" природи - люди. Це чиє виховання - по собаці каменюкою?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 березня 2012, 22:57 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Для "Зоряна"
Та якби собак не відловлювали, то тоді б за певний час Ковель став би "собачим" містом, цілі б зграї бігали, і не дуже миролюбні, та й нагліють вони поступово. Не знаю, чи правдива статистика, що була дана у відповіді з міськвиконкому, але тоді б з тих 457 ще стільки б розплодилося. І стала б ціла тисяча додаткова. І що з ними тоді робити? Масово "усиновляти"?
Ніколи в житті на очі не попадався сам "процес", мабуть, це і неприємно спостерігати, але що поробиш, таке життя. За останній місяць в моєму мікрорайоні поголів'я собак помітно зменшилось, хоча і не повністю (чи мігрували в інші райони?). В дитячому садку ціла зграя збиралася.
Є декілька жінок постарших, підкормлють регулярно собак, і що їм зробиш. Будеш критикувати-станеш "ворогом народу". А от котів безхазяйних взагалі не видно (собаки, мабуть, витіснили), а колись, пам'ятаю, водилися, по ночам такі концерти відбувалися.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 березня 2012, 23:07 
Офлайн

Відстрілювати тих, хто нам заважає... Що ж, собако, ти мені заважаєш жити - бах, укола і подихай в страшних муках. Таке життя...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 березня 2012, 23:27 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Зоряна написав:
Відстрілювати тих, хто нам заважає... Що ж, собако, ти мені заважаєш жити - бах, укола і подихай в страшних муках. Таке життя...

Так, таке життя. Людей, які несуть небезпеку для інших, теж не до благодійних притулків відправляють.
"Живи как хочешь, но не мешай жить другим"(с)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 02:48 
Офлайн

Реально небезпечних собак мало. Нащо стріляти всіх? Я бачила собаку, який був приречений на тривалі муки перед смертю. За ці муки ніхто не відповість.

Нам "по барану" на собак. Тоді не треба ображатись, що політикам деяким теж на нас "по барабану", і за людей вони нас не тримають. Та попри це, ми хочемо справедливості, любові, ми відчуваємо біль - а нас тримають за бидло.

Собаки теж відчувають біль, любов, незважаючи на те, що ми, люди, не бажаємо цього помічати. Як і наш біль не бажають помічати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 09:29 
Офлайн

Зоряна написав:
Реально небезпечних собак мало. Нащо стріляти всіх?

А Ви можете чітко розрізнити безпечних і небезпечних собак ? Це зараз собачка гарна та грайлива, а завтра її "ігри" можуть змінитися. А, якщо ця собачка ще й безпритульна, то і стримувати її нікому. Згадайте к/ф "Зелена миля" з Томом Хенксом : там адвокат розказував про домашню собачку, яка була багато років доброю і грайливою, а потім з невідомих причин роздерла лице хазяйському хлопчикові. Собака - це тварина, звір, і ніхто не знає, що у неї в голові на даний момент.
Зоряна написав:
Нам "по барану" на собак. Тоді не треба ображатись, що політикам деяким теж на нас "по барабану", і за людей вони нас не тримають. Та попри це, ми хочемо справедливості, любові, ми відчуваємо біль - а нас тримають за бидло.

То все стандартні фрази - "про політиків", "про бидло", "про біль" і "про любов". Що Ви конкретно пропонуєте для регулювання чисельності бездомних собак в нашому місті (крім звернень до влади), якщо варіант відстрілу Вам не подобається ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 11:15 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Грішаня написав:
Невже в когось із жалільщиків не має земельної ділянки, яка не використовується (наприклад дачної) ? Спорудіть там притулок і доглядайте-любіть гарних собачок вздовж і впоперек.

Якщо сусіди згоду дадуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 13:02 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Fantoman написав:

Дозвіл сусідів треба лише в випадку якщо будівля буде менше як 3 метри від межі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 00:35 
Офлайн

Вся мова зводиться до двох питань: 1. Саме ставлення до братів наших менших. І такі поняття як "любов" грають тут виключну роль, це не банальне поняття як пише Грішаня. Бо від того є вона чи немає залежать усі дії. Немає любові - немає допомоги. Не усіх вчили любити світ, в якому живеш і берегти його.

2. Оскільки я люблю, то я й буду захищати тварин. Дачі чи ще якоїсь ділянки у мене немає. Немає можливості допомогти усім. А от проходити повз чужих страждань (чи то людських, чи собачих, ба, навіть пташиних) - вважаю недостойним вчинком Людини. З кожного по силам. Що то є - 1000 собак для Ковеля? Не заради хвастання, а заради доказу, що і один в полі воїн скажу, що деяких собак врятувала - знайшла господаря, привела в порядок - і вірите, відчула від цього радість, як від будь-якої доброї справи!

І ще Грішані. Не бачу проблем з тим, щоб відрізнити небезпечну тварину від безпечної. Більше проблем з людьми. Ще не бачила собаку, яка мило посміхається в очі, а поза очі риє яму. А от людей таких...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 00:36 
Офлайн

Fantoman написав:
Грішаня написав:
Невже в когось із жалільщиків не має земельної ділянки, яка не використовується (наприклад дачної) ? Спорудіть там притулок і доглядайте-любіть гарних собачок вздовж і впоперек.

Нехай спочатку знайдеться не просто жалільщик, який може тільки працювати язиком, а жалільщик-благодійник, який надасть земельну ділянку для собачих потреб, а потім вже можна вирішувати питання згоди із сусідами та іншими.
Без конкретних дій все інше виглядає, як гадання на кавовій гущі або елементарне шукання відмазок.

Хочете допомогти любим собачкам - спробуйте нарешті щось зробити СВОЇМИ руками, а не руками влади, яка "не жаліє бідних собачок, не хоче виділити кошти на притулок, а просто відстрілює їх".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 00:39 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Зоряна написав:
Ще не бачила собаку, яка мило посміхається в очі, а поза очі риє яму.

Коли одна собака -вона і "мило посміхається", і хвостиком крутить. А от коли їх стає зграя, вони стають хижаками.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 00:54 
Офлайн

Зоряна написав:
Не бачу проблем з тим, щоб відрізнити небезпечну тварину від безпечної.

То може Вам варто записатися в "Добробут" і ходити разом із "відстрільщиками", щоб допомагати їм розрізняти безпечних і небезпечних тваринок. Ну і звичайно, якщо "не вгадаєте" і безпечна собачка виявиться небезпечною, нести відповідальність.
Декілька років назад у моєму дворі діти (10-12 років) прикормили собаку. З півроку-рік все було дуже гарно, а потім це миле створіння покусало декількох дітей (один хлопчик довго ходив з з опухшою синюватою рукою).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 01:10 
Офлайн

Грішаня написав:
То може Вам варто записатися в "Добробут" і ходити разом із "відстрільщиками", щоб допомагати їм розрізняти безпечних і небезпечних тваринок. Ну і звичайно, якщо "не вгадаєте" і безпечна собачка виявиться небезпечною, нести відповідальність.

Грішаня, і до чого ця іронія? Бачу, Вам толерантне ставлення до тварин здається це смішним, чи примітивним. Та давайте трохи виявляти повагу до світоглядів одне одних.

Дітей треба виховувати, вчити поведінки не тільки з людьми, а й з тваринами. Тварина кидається в тому випадку, якщо відчуває небезпеку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 01:25 
Офлайн

Зоряна написав:
Грішаня, і до чого ця іронія? Бачу, Вам толерантне ставлення до тварин здається це смішним, чи примітивним. Та давайте трохи виявляти повагу до світоглядів одне одних.

Дітей треба виховувати, вчити поведінки не тільки з людьми, а й з тваринами. Тварина кидається в тому випадку, якщо відчуває небезпеку.

З іронією я ставлюсь до дуже багато чого. З посмішкою легше жити, особливо в нашій країні.
Тварин я люблю сам (в міру) і не люблю, коли з них знущаються. І дитину так виховую. От тільки в межах міста хотілося б бачити тільки контрольованих тварин, які мають хазяїв. До бездомних собак, особливо їх зграй, я ставлюсь з острахом/обережністю. І я дуже не хотів би, щоб через "нехороший випадок" зі мною чи з моїми близькими мені довелося б змінити своє теперішнє ставлення на ставлення з ненавистю.
Я у свому дворі дітям, які прикормили декількох собак, сказав : "Якщо котрась із ваших собак скривдить мою дитину, я цю собаку на ваших очах на шматки порубаю". Жорстоко, але таке життя.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2012, 01:46 
Офлайн

Зоряна написав:
З іронією я ставлюсь до дуже багато чого. З посмішкою легше жити, особливо в нашій країні.

Ото іронізуйте будь ласка над собою, а не над почуттями інших, добре? Якби Вам сподобалась іронія над Вашими почуттями?

Я у свому дворі дітям, які прикормили декількох собак, сказав : "Якщо котрась із ваших собак скривдить мою дитину, я цю собаку на ваших очах на шматки порубаю". Жорстоко, але таке життя.....
Це прояснює Вашу позицію. Тоді порадьте мені в такій ситуації. У мене вівчарка. Приватний будинок. Інколи пес бігає по моєму подвір`ї, діти з нашої вулиці (10-12 років) "бавляться": попід парканом бігають з палками, дратують собаку. Одного разу бабуня не витримала, вийшла з будинку, насварила на дітей, один з них, постояв, послухав, кинув шматком цеглини в сторону бабусі і з матюками побіг. Що робити в даному випадку мені з тими дітками?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 297 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: