Сподобався форум - постав +1

допомога безпритульним собакам

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Грішаня » 26 вересня 2011, 09:56

Один мій сусід, великий друг та захисник нещасних собачок, якось сказав : собака теж жити хоче.
Я повністю згоден - хай собака живе. Тільки хай вона не заважає (не створює загрози для здоров'я життя мене і моїх близьких) мені жити - я ж собакам не заважаю, не гавкаю в них під вікнами поночам, не кидаюсь, не кусаю.
Раніше я і сам інколи підкормлював собак - але згодом зрозумів, що це крім "нічних концертів" та кусання (чи намагання покусати), нічого не дає.
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення nekton » 26 вересня 2011, 10:08

Як людина яку в дитинстві вкусила собака скажу так - відстріл і лише відстріл. Іншим такого шоку, психологічного насамперед , не побажаю. А гуманізм - для оптимістів та ідеалістів
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Грішаня » 26 вересня 2011, 10:16

Я колись в свому дворі сказав дівчаткам, які дуже полюбляли заводити "общєдворових" собак : якщо, не дай Боже, якась із цих Ваших собачок вкусить мене чи когось із моїх близьких - я ту собачку на Ваших, дівчатка, очах сокирою нашинкую мілко-мілко....
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення TanyaK » 26 вересня 2011, 12:20

У мене вдома є і собака, і кіт. Я їх дуже люблю, але вони знають своє місце в ієрархії нашої сім'ї. Вони навіть знають, коли до кого можна підійти, щоб попросити погратися. Коли у нас був старий пес, він сидів у буді на прив'язі і гуляти ходив лише уночі, бо це я знаю, що він добрий, а сусідські діти його боялися.
І коли людина приходить до мене додому і каже: "Приберіть дитину, нехай не нервує собаку", то я такої любові до тварин не розумію.
Я вважаю, що людина, яка бере в дім тварину, повинна за неї відповідати. Але безпритульних собак, яких не беруть до себе нові хазяї, треба присипляти.
Щодо стерилізації. 100% результат може дати лише хірургічна стерилізація, а оті уколи через 6 місяців - це як протизаплідні пігулки: не вчасно випив - чекай на поповнення. Знаю деяких стерилізованих собак, які після стерилізації аж ніяк не стали лагіднішими. Це при тому, що ці собаки домашні.
Деякі любителі собак вважають, що ті дуже схожі на людей. Тоді проведемо аналогію: я - дуже спокійна і неконфліктна людина, але якщо мене дістати, то можу і огризнутися. То чого ж чекати від собаки?
Зайшла на 5 хвилин в Інтернет - півдня пройшло.
Аватар користувача
TanyaK
 
Повідомлення: 107
З нами з: 03 листопада 2010, 13:58
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Грішаня » 26 вересня 2011, 12:26

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення nekton » 26 вересня 2011, 12:48

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:


Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 26 вересня 2011, 15:32

[quote="TanyaK"]У мене вдома є і собака, і кіт. Я їх дуже люблю, але вони знають своє місце в ієрархії нашої сім'ї. Вони навіть знають, коли до кого можна підійти, щоб попросити погратися. Коли у нас був старий пес, він сидів у буді на прив'язі і гуляти ходив лише уночі, бо це я знаю, що він добрий, а сусідські діти його боялися.
І коли людина приходить до мене додому і каже: "Приберіть дитину, нехай не нервує собаку", то я такої любові до тварин не розумію.
Я вважаю, що людина, яка бере в дім тварину, повинна за неї відповідати. Але безпритульних собак, яких не беруть до себе нові хазяї, треба присипляти.
Щодо стерилізації. 100% результат може дати лише хірургічна стерилізація, а оті уколи через 6 місяців - це як протизаплідні пігулки: не вчасно випив - чекай на поповнення.
В мене також є собака і коти які вигулюються під наглядом і які також знають своє місце.
Я не маразматічка якась яка цілує тварин в одне місце але рахую що до них також мають нормально ставитись,як до будь яких живих істот.
Ви відповідаєте за своїх , я відповідаю за своїх ,але ж є й такі які викидають їх просто на вулицю після чого їх стає ще більше.Особисто ми підбираємо цих тварин(лікуємо їх якщо це потрібно) і просто даємо об'яви в газету в ветеринарні кіоски і повірте мені їх забирають.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення toha » 26 вересня 2011, 23:42

Всё это не по человечески как то. Убивать? Тогда давайте и бомжей с цыганами усыплять. Или ХОТЯ БЫ стерелизировать! Ещё не известно от кого больше вреда.
Если каждый хоть один укол купит, то можно расчитывать на снижение популяции. А трындеть, что это не выход - просто жаба кого то давит за 30 грн.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення 777 » 27 вересня 2011, 15:13

А може то реклама уколів?))))) Купіть і купіть!!!! Ну і купляйте........раз так хвилюєтесь!!!! Якщо чесно....багато разів бачив ті стаї.....і слава Богу вони на мене ніколи агресивно не реагували. Знайомий ветеринар казав, що зараз є якісь добавки в їжу, і собаки від них не агресивні. Може це вихід?
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Грішаня » 27 вересня 2011, 15:34

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення 777 » 27 вересня 2011, 15:37

Грішаня. Найдешевша горілка 26.10 грн.)))))))))
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Грішаня » 27 вересня 2011, 15:40

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення 777 » 27 вересня 2011, 15:44

Я просто так сказав......я теж найдешевшу не пью......я більш люблю провірену самогонку. а на рахунок собачок найкраще йти в білий дом і писати бумаги
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Грішаня » 27 вересня 2011, 16:09

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей