Сподобався форум - постав +1

допомога безпритульним собакам

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 24 вересня 2011, 18:15

Скільки ще в нашому місті буде діяти безжалісний відстріл собак,коли їх можна хочаб медекаментозно стерилізувати і тим самим зменшувати їх поляцію.Дуже сумно, що люди не розуміють, або просто не хочуть зрозуміти того всіх собак одночасно не перестріляєш (скільки б смертельних рейдів поспіль не виїзджалоб),а популяція неодмінно відновиться.Причина не ефективності методу в тому, що популяція завжди відновиться і щоразу швидкими темпами.По-друге, там де є умови для життя собаки все одно будуть(постріляєте одних- нові прийдуть)СТЕРИЛІЗАЦІЯ не лише вирішує проблему зростання кількості собак, але й призводитьдо гормональних змін в організмі тварин, внаслідок чого вони стають значно спокійнішими.Річ в тім ,що будь яка агресія з боку безпритульних собак, як правило пов'язана з періодом розмноження та статевими гормонами.
(є уколи які забезпечують стерилізацію сучки на 6 місяців і коштує він 30 гр.)
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Maladoy » 24 вересня 2011, 19:43

Це ви про гуманну смерть собак?Я проти насильства,будь якого,у будь який формі.Але з собаками потрібно шось робити.Не обовязково їх стреляти,чи стерелізувати.Можна просто зробити притулок,але це мабуть задорого.Як на мене така тема вже була колись не форумі,хоча я можу і помилятись
Лучше минута счастья-чем годы тоски...
Аватар користувача
Maladoy
 
Повідомлення: 703
З нами з: 03 січня 2008, 11:26
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 24 вересня 2011, 20:03

Я з Вами згідна , що з собаками треба щось робити.От я й пропоную їх хочаб медакаментозно стерилізувати на деякий час. А притулок реально зробити просто на це потрібна допомога небайдужих мешканців міста, які б могли визватись у цій справі волонтерами.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Maladoy » 24 вересня 2011, 21:03

Лучше минута счастья-чем годы тоски...
Аватар користувача
Maladoy
 
Повідомлення: 703
З нами з: 03 січня 2008, 11:26
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Fantoman » 24 вересня 2011, 22:11

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 24 вересня 2011, 23:21

Ні для того щоб відловлювати собак міська влада повинна виділити людей які б їх відловлювали (адже є хтось хто їх стріляє).А задача волонтерів полягала б в тому що б варити кашу для собак допомагати в прибиранні вольєрів та притулку в цілому, але для цього наша влада повинна виділити хоча б землю для притулку.Повірте мені є багато людей які б допомагали .Просто їх дуже складно зібрати до купи.
І якщо Ви думаєте що медакементозна стерелізація коштує більше , то ви помиляєтесь зайдіть в ветеринарну аптеку і запитайте скільки коштує укол на 6 місяців для запобіганню вагітності у собак.(30 гривень) НЕВЖЕ ЦЕ ТАК БАГАТО для того щоб залишатися людьми.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Simpson » 25 вересня 2011, 08:21

По-моєму розстріл дуже навіть гуманний спосіб. Адже є особини, які полюбляють живцем здирати шкуру з котів і собак...
Аватар користувача
Simpson
 
Повідомлення: 965
З нами з: 30 жовтня 2007, 22:08
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 09:43

Ну тоді я думаю буде гуманніше стріляти як ви виразились тих особин, а нів чому не винуватих тварин. Якщо людина може так вчинити з беззахисною твариною то тоді подумайте що вона може зробити з дитиною.
Ще діє в нашій країні закон про шкуродерство і рано чи пізно ці тварюки попадуться.
Я наприклад вірю в Бога і знаю що таке ніколи не не залишиться безкарним.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення nekton » 25 вересня 2011, 09:57

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 10:13

Я бачу ви не розумієте те що я маю на уваі.Я також боюсь безпритульних собак тому і пропоную почати з малого і ще раз повторюсь їх потрібно стерилізувати.Як ви не розумієте вбиваючи одну собаку на її місце приходить нова і так безкінечно .Покі вони плодяться вони були і будуть.(собак в нашій країні стріляють ще з часів СРСР і це не дає ніяких результатів) Стерилізація забезпечить зменшення популяції на 70%
Дуже жахливо те що я ще раз для себе переконалась в якому жахливому суспільстві ми живем .Я чомусь сподівалась на більшу кількість однодумців.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення nekton » 25 вересня 2011, 10:21

Стерилізуючи собаку на 6 місяців, закриваючи їх в притулки популяція не зменшиться на 70%.
Проблему Вашим способом можна подолати лише тоді коли в комплексі з стерилізацією будуть проводитися і інші дії. По перше стерилізація не на 6 місяців а назавжди, по друге це стерилізація, відлов всіх собак які без ошийника або явно видно що вони бродячі. І якщо ці дві дії ще є ймовірними то остання і головна - "паспортизація" абсолютно всіх собак які живуть в населення наразі є утопією.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 10:40

Роблячи укол сучці на 6 місяців вона не приводить виводок де буде 5-6 щенят з яких буде більша половина дівчаток, і які потім з нову приведуть потомство.Плюс не буде тічки і кабелі не будуть бігати агресивними зграями.
Я вже вище писала що стерилізація призводить до гормональних змін в організмі тварини ,адже будь-яка агресія пов'язана з періодом розмноження та статевими гормонами.
А на рахунок повної стерелізації назавжди я двома руками за, але це потребує набагато більших коштів.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Fantoman » 25 вересня 2011, 11:40

Це все коштуэ грошей. Хто готовий дати грошей на допомогу безпритульним собакам?
Про відстріл:відстрілюють не тільки собак, відстрілюють також диких твари. Спеціально, щоб зменшити популяцію. Можливо спосіб відстрілу, який застосовується для собак вам здається занадто жорстоким, проте застосовувати нормальну зброю в місті неможливо із зрозумілих причин.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 11:50

Ну відстрілюють.А де результат? Відстріляли ,а нові прибігли.Зайдіть будь ласка на сайти де описують цю проблему і все самі зрозумієте.А кошти беруться там де видають їх на відстріл.В нашому місті є люди які допомагають фінансово (дають по 30 гривень раз в пів року на уколи для стерилізації),але потім приїдуть і постріляють навіть тих собак які вже є стерилізованими хоча б таким чином.
Відстрілюють безпритульних, а розводять бійцівських собак в яких навмисно виховують жорстокість.Це по вашому нормально?
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення AndroVit » 25 вересня 2011, 11:51

Я за регулювання популяції бродячих собак. А також за будівництво міжнародного аеропорту в Ковелі, тут же льодового палацу. Я за багато чого доброго, чи корисного, чи доброго і корисного разом.
Питання до Гості - хто цим буде займатися і хто за це платитиме?
Буде відповідь - можна продовжувати діалог, не буде відповіді - нема чого теоретизувати.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

cron