Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 серпня 2017, 10:22

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 117 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: цікава ситуація... SHOK
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2011, 16:12 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Нема різниці - валютчики і купують. А нє - то до мене дзвони, я деколи купую, для себе :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2011, 16:18 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Зрозуміло що зараз мінялам вигідно. Багато до них кинуться. Але інколи все ж не хочеться сунутися на ринки для обміну. Хотілося б піти до найближчого відділення банку і поміняти там.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2011, 17:01 
Офлайн

Ну, не я придумав отой маразм з паспортами (по правді кажучи я так і не зрозумів у чому суть такого нововведення), я просто пропоную різні варіанти виходу із ситуації. Зрештою не бачу проблем і з банками: нароби ксерокопій паспортів (вдома чи будь-де де є ксерокс) і іди до банку. Проте не факт шо в банку буде потрібна тобі сума в валюті (це якшо потрібно купити, а не здати), в усякому разі як мені треба були доллари - то вони не завжди були в продажу в тих банках, куди я звертався...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2011, 17:02 
Офлайн

Якшо сума велика - то "мінялам" вигідно приїхати до тебе додому :mi_ga_et: А такої послуги від банку вже точно годі чекати! :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2011, 19:55 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
Я в якомусь із ток шоу чув, що на дані по обміну потім може ссилатись податкова служба, мовляв де безробітний може взяти і міняти в місяць по пару тисяч зелених. Я сумніваюсь що вони можуть до цього прибігати приміняючи до всіх, але коли потрібно буде за щось приколупатись...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 08:49 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
BOLIK написав:
Я в якомусь із ток шоу чув, що на дані по обміну потім може ссилатись податкова служба, мовляв де безробітний може взяти і міняти в місяць по пару тисяч зелених. Я сумніваюсь що вони можуть до цього прибігати приміняючи до всіх, але коли потрібно буде за щось приколупатись...

Даремно сумніваєшся. В бюджеті зараз стабільно нехватка от і видумують нові збори, піднімають акцизні збори на всещоможна.
Так що не все тут для "просто так" типу "для наведення порядку в сфері обміну валют".
Напирклад. Донецькі професіонали давно вже придивляються до волинських контрабандистів : такі гроші заробляти і не ділитись із правильними людьми - "не справедливо це !"(с).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 09:15 
Офлайн

Грішаня написав:
Донецькі професіонали давно вже придивляються до волинських контрабандистів : такі гроші заробляти і не ділитись із правильними людьми - "не справедливо це !"(с).

1. Волинська контрабанда за рік в порівнянні з одним ввозом тіє ж гречки - крапля в морі.
2. Щоб возити контрабанду - треба платити. А табличку ділення ті хто беруть на лапу добре знають, а якщо не знають то стають "посівальниками".
3. Поки є контрабанда то волинь буде досить таки спокійним в плані соціальних вибухів регіоном. Прикриття контрабанди може призвезти до народних "волнєній".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 09:34 
Офлайн

1. А хай хоч і крапля - але ж пару "донецьких сиріт" накормити можна. Зараз просто дуже великий дефіцит бюджету і дуже велика кількість "ненакормлених сиріт" із дуже великим апетитом.
2. "Щоб возити контрабанду - треба платити" - та все одно ще достатньо залишається собі. А треба не "собі" - а Федоровичу і Ко.
3. Ну на рахунок можливих "народних волнєній" : он з афганцями як вийшло - ніхто їх "волнєній" не боявся поки вони під Раду не прийшли. Та ще хайно побачим, чим та "афганська проблема" закінчиться. Як кажуть "обіцянка-цяцянка". особливо в політиків.
А які регіони ти вважаєш "неспокійними в плані соціальних вибухів" ? Може Донбас ? Так, там шахтарі за копійки "впираються рогами поповній", попадають під завали і вибухі, періодично (і доволі не рідко) гинуть. Ну виступили вони пару разів зі своїми проблемами, пожалілися владі на владу - і що ? І всьо ! Владі то все глубоко сірєнєво : будуть "волнєнія" - пришлють ОМОН, не буде "волнєній" - не пришлють ОМОН.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 10:11 
Офлайн

Грішаня написав:
А які регіони ти вважаєш "неспокійними в плані соціальних вибухів" ? Може Донбас ? Так, там шахтарі за копійки "впираються рогами поповній"

Про шахтарські копійки тобі тимошенчиха розказала? чи ти з шахтарами спілкувався? Неспокійними в цьому сенсі є промислові та політичні регіони. Волинь, а тим більше Ковель, до таких і близько не відносяться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 10:37 
Офлайн

Я з всякими "тимошенчихами" не спілкуюсь і в "розскази" їхні не вірю. Я маю свою думку, її і висловлюю. Чого і тобі бажаю.
А ти, я так розумію, спілкувався з шахтарями-мільйонерами. І тепер вважаєш, що 4-5тис.грн. (чи нехай навіть 1тис.доларів - що неймовірно) за їхню роботу і, особливо, ризик бути похованим заживо - справжня благодать ?
А що, доречі, Донбас - це вже не промисловий регіон ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 10:43 
Офлайн

Промисловий. І повір мені поки Донбас та Київ не обєднаються на підняття то ця влада буде нами керувати скільки хоче.
5 тисяч в шахтарських містах це хороші гроші. А ризик загинути є на будь якій роботі. І в корєшкові зарплатному такого пункту як "доплата за ризик загинути" немає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 10:53 
Офлайн

nekton написав:
І повір мені поки Донбас та Київ не обєднаються на підняття то ця влада буде нами керувати скільки хоче.

Я сам то знаю. Тільки думається мені, що революція помаранчевою/трояндовою більш не буде - без крові, по-мирному вже не вийде.
А то в 2004 повірили в "Бандитам - тюрми !" - а ті й не сідали, а хто й сів - тай то не на довго. Та й поверталися в кабінети назад. А якщо б попіднімали на вила - то була б вже 100%-на гарантія неповернення.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 10:58 
Офлайн

Цитата:
Вчера, 28 сентября, в Красноармейске Донецкой области митингующие сорвали сессию горсовета, не дав депутатам поднять тарифы на услуги жилищно-коммунального хозяйства.

Ти віриш що таке буде в Ковелі? Я ні. Нітрошечки не вірю. От тому ми і є спокійним в плані різних заворушок регіоном.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 11:15 
Офлайн

nekton написав:
Цитата:
Вчера, 28 сентября, в Красноармейске Донецкой области митингующие сорвали сессию горсовета, не дав депутатам поднять тарифы на услуги жилищно-коммунального хозяйства.

Ти віриш що таке буде в Ковелі? Я ні. Нітрошечки не вірю. От тому ми і є спокійним в плані різних заворушок регіоном.

В нас завжди - кожен сам за себе. А ще регіон наш малочислений і тому особливої ролі у всеукраїнському маштабі не відіграє.
Правда і донецьких мітингуючих, я думаю, скоро втихомирять. Читав я пояснювальну записку (досьє) начальника ГРУ Путіну про Іванющенка з Ахметовим - це ж божі люди і методи їхні найлюдяніші.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2011, 11:24 
Офлайн

Грішаня написав:
А ще регіон наш малочислений і тому особливої ролі у всеукраїнському маштабі не відіграє..

Красноармейськ - місто ідентичне з Ковелем по населенню. І там і там 70 тисяч. Але там народ як бачиш протестує, а в Ковелі ти памятаєш хоч один якийсь супротив чому небудь?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 117 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: