Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 серпня 2017, 19:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 117 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: цікава ситуація... SHOK
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2011, 14:46 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.
Працює знайома в Приваті. Вона читає все що тут пишеться...і не тільки вона....Про це в них була мова.....керівництво посміялось і сказало...не звертайте уваги на всю цю критику...мол це пишуть з бануів"не партнерів"...щоб тіпа переманити клієнтів. От і думайте.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2011, 15:10 
Офлайн

Повідомлення: 176
Подякували: 0 разів.
Alfa Centavra написав:
Приватбанк - суцільний брєд!
Зайшла поповнити свою ж карточку, але фізично не маючи на руках тої карточки, тыльки номер свого рахунка - відмовили в обслуговуванні. Кажу - покажіть інструкцію, де сказано що обслуговують тільки при наявності картки на руках - промовчали. "Їдьте в термінал самообслуговування". Хоча валюту купують-продають без усяких карток!
Відділення на Володимирській.

100% хоча колись хотів долар поміняти в банку, без карточки ніяк.

історія кінчилась тим шо заплатив 120 грн, рахунок, по якому я платив, чи номер карточки, не відповідае тій шо в мене є. можливо діло в том, шо виготовлена була нова карточка, (бо ця шо в мене, там навєрняк, кінчилась дата дії) і вона лежить десь там в них.. бо так як я гасив не по карточці а по паспорті.дурдом. користуюсь зара іншим банком, і ніяких проблем...
хоча я впевнений шо таких як я там не один.
і просто цікаво чьо непопереджали, протягом 6 років нічього... так могло і 50 штук накапать на старость літ.
а в друга як було... зняв с кредитки гроши 300 грн.. і просто чисто завтикав, шо знімав, і негасив рік... также позвонили через рік і аовідомили про борг.. дзвонить в суботу... і каже так і так, є борг 800 грн нагнало, в понеділок пришов платить, а там на 150-чи то 200 грн вже більше. ось така от комедія... будьте уважні..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2011, 15:29 
Все вище написано - хорошо! Але якщо брав кредитку і тепер не користуєшся то іди в банк і пиши заяву на закриття (копії зніми документів). Тоді можна спати більш менш спокійно. І памятай що вся банківся система - це піраміда де всі засоби можуть пустити вхід в потрібний момент. От той момент і настав в 2 год ночі. До мене дзвонили з чимось подібним з прівєта (хотіли нову крідітку впарити) то Я сказав що вопше такого банку незнаю ЛОЛ.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2011, 19:10 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
777 написав:
Працює знайома в Приваті. Вона читає все що тут пишеться...і не тільки вона....Про це в них була мова.....керівництво посміялось і сказало...не звертайте уваги на всю цю критику...мол це пишуть з бануів"не партнерів"...щоб тіпа переманити клієнтів. От і думайте.....

Це не критика. Це факти. А інший банк мене вже переманив.

Ще з приватом був випадок, що мені перевели гроші, та оператор зробила якусь помилку в сумі. Карточку мою заблокували до того моменту, поки вони там розбирались з клієнтом. А це не один день.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2011, 23:31 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Практикує привєтбанк не лише помилки. Ось документально підтверджений приклад.
Позичальник бере кредит в іноземній валюті (доларах). З певних причин прострочує (не злісний боржник). Банк подає позов про стягнення боргу в іноземній валюті. Через місяць знову подає позов про стягнення боргу по цьому ж кредиту, але вже в гривневому еквіваленті. Отримує 2 судових рішення, http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/4766607 та http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/6682452. В один день бере 2 виконавчих листа і подає їх до виконавчої служби з розривом в один рік і один день. ДВС відкриває виконавче провадження по обох листах, щоб двічі здерти борг з боржника за одним простроченим кредитом. Серйозним криміналом смердить. То чи варто користуватися послугами банку, який практикує ТАКЕ проти клієнта???

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2011, 09:08 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Попросила на днях людина заплатити за неї кредит по карточці (сама фізично не може прийти в відділення). За погашення кредита іншою особою - комісія 5 грн. Зажав. Пішов розбиратися з терміналом і оплатив там

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2011, 10:02 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
Alfa Centavra написав:
Приватбанк - суцільний брєд!
Зайшла поповнити свою ж карточку, але фізично не маючи на руках тої карточки, тыльки номер свого рахунка - відмовили в обслуговуванні. Кажу - покажіть інструкцію, де сказано що обслуговують тільки при наявності картки на руках - промовчали. "Їдьте в термінал самообслуговування". Хоча валюту купують-продають без усяких карток!
Відділення на Володимирській.
Цитата:
Попросила на днях людина заплатити за неї кредит по карточці (сама фізично не може прийти в відділення). За погашення кредита іншою особою - комісія 5 грн. Зажав. Пішов розбиратися з терміналом і оплатив там
Політика банку така щоб зкрізь зменьшити людський фактор, скоро будемо користуватись лише терміналами. Не вірите? Банкоматів колиссь боялись ще більше! Це не лише на руку банку а й за для безпеки тих же клієнтів.
Цитата:
історія кінчилась тим шо заплатив 120 грн, рахунок, по якому я платив, чи номер карточки, не відповідае тій шо в мене є. можливо діло в том, шо виготовлена була нова карточка, (бо ця шо в мене, там навєрняк, кінчилась дата дії) і вона лежить десь там в них.. бо так як я гасив не по карточці а по паспорті.дурдом. користуюсь зара іншим банком, і ніяких проблем...
хоча я впевнений шо таких як я там не один.
і просто цікаво чьо непопереджали, протягом 6 років нічього... так могло і 50 штук накапать на старость літ.
а в друга як було... зняв с кредитки гроши 300 грн.. і просто чисто завтикав, шо знімав, і негасив рік... также позвонили через рік і аовідомили про борг.. дзвонить в суботу... і каже так і так, є борг 800 грн нагнало, в понеділок пришов платить, а там на 150-чи то 200 грн вже більше. ось така от комедія... будьте уважні..
Якщо Вас послухати, то Ви всі такі пушисті, але договір в руках не тримали і нічого не підписували! А там все ж написано! І про те що картка автоматично перевипускається, і що перевиспук коштує певну суму, і що її треба заплтатити вчасно, а то буде просрочка. А те що починають дзвонити через рік, так потрібно телефони вірно вказувати, або не змінювати номери як рукавички.
Цитата:
зняв с кредитки гроши 300 грн.. і просто чисто завтикав, шо знімав, і негасив рік
- це фраза мені найбільш подобається. Уяви - я позичив в тебе 300 грн. і випадково завтикав на рік! ;)
Цитата:
Позичальник бере кредит в іноземній валюті (доларах). З певних причин прострочує (не злісний боржник). Банк подає позов про стягнення боргу в іноземній валюті.
А на "не злісних боржників" спроста в суд не подають! Попередьо ведуться довгі перемовини.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2011, 14:30 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Shelest написав:
Якщо Вас послухати, то Ви всі такі пушисті, але договір в руках не тримали і нічого не підписували! А там все ж написано! І про те що картка автоматично перевипускається, і що перевиспук коштує певну суму, і що її треба заплтатити вчасно, а то буде просрочка.

В договорі "все написано" дрібнесеньким шрифтом і на мові, зрозумілій фахівцю-правнику. А банківські працівники замість роз`яснення своєї "криптографії" лише тичуть пальцем, де поставити підпис.

Shelest написав:
А те що починають дзвонити через рік, так потрібно телефони вірно вказувати, або не змінювати номери як рукавички.

А по невірно вказаному та зміненому номеру дзвінки все таки доходять, хоч і через рік. Штучний станційний інтелект?

Shelest написав:
Цитата:
Позичальник бере кредит в іноземній валюті (доларах). З певних причин прострочує (не злісний боржник). Банк подає позов про стягнення боргу в іноземній валюті.
А на "не злісних боржників" спроста в суд не подають! Попередьо ведуться довгі перемовини.

Читай до кінця. Там ідеться не про причини прострочення кредиту, а про два позови по одному кредиту і зумисне відкриття двох виконавчих проваджень, тобто про скоєння шахрайства посадовими особами банку. ЩО НА ЦЕ СКАЖЕШ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 вересня 2011, 00:03 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
Політика банку така щоб зкрізь зменьшити людський фактор, скоро будемо користуватись лише терміналами. Не вірите? Банкоматів колиссь боялись ще більше! Це не лише на руку банку а й за для безпеки тих же клієнтів.

Знов брєд заради того, щоб впихнути картку банка тим, хто її не має. Нащо плодити нікому не потрібні Візи Електрон? :)
Що робити з терміналом коли треба заплатити суму з копійками? А здача?

То який номер тої посадової інструкцїї, згідно якої мені відмовили в обслуговуванні через відсутність картки на руках?

І перш ніж відсилати до термінала порахуйте скільки їх на Ковель. Чесне слово, мені простіше заплатити комісію в ощадбанк на Володимирській, ніж пхатись в центр

Та може шановний Гном підкаже статтю цивільного кодексу України, де йдеться про публічні договори та обов"язки по по продажу товарів, виконанню робіт чи наданню послуг, які така организація по характеру своєї діяльності повинна здійснювати по відношенню до кожного хто до неї звернеться

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 вересня 2011, 11:58 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Н-да, банк цікавий: не можна перерахувати грошей на жодний рахунок якшо нема карточки. Получається: якшо нема карточки - то ти не людина, чи як? Пішов в Ощадбанк - там все нормально, без ніяких карточок. Не бачу жодного смисла користуватись послугами Приватбанку! Ше треба дружину вмовити перейти із своєю зарплатою в інший банк де все по-людськи...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 вересня 2011, 12:01 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
Shelest написав:
скоро будемо користуватись лише терміналами. Не вірите?
Віримо! Це багато шо пояснює: з таким нелюдським підходом до людей тільки не люди (читай: роботи) користуватимуться вашими терміналами...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 вересня 2011, 13:25 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
Скоро не будемо користуватися Приватбанком. Не вірите?

;;-)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2011, 11:55 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякували: 16 разів.
І от моя жінка теж вліпла. Їй часто перераховують кошти через приватбанк, ну переводи. В останній раз їй сказали, якщо ви так часто отримуєте переводи то відкрийте у нас карточку. Жінка, не будучи продвинутою в цих питаннях знизала плечима і каже....мол їй побарабану. Спіробітниця банку бистренько дає підписувати документи і видає ДВІ карточки, одна з них кредитна з кредитом на 1600 грн. Співробітниця веде жіну до банкомата і з цєї суми поповнює їй телефон на 10 грн, мол так треба для її активації. Потім віддає їй всі картки і мол ідіть з Богом. Жінка і пішла. Кредиткою ні разу не користувалась, і ось на днях приходить СМС що Ви мол заборгували 100 з чимось грн!!!!!! Жінка робить великі очі і говорить мол нашо мені та кредитка, я ж нею не користувалась а вже шось должна. Ось така вот неприємна ситуація.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2011, 15:12 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякували: 7 разів.
Здивував новий прикол Приватбанку і А-банку (що є майже тим самим Приватбанком). Виявляється їхньою внутрішньою інструкцією заборонено обмінювати дрібні купюри на купюри більшого номіналу. Крупні на дрібні - без проблем, навпаки - чомусь не можна. Тобто отримавжи зарплату 10-ками перевести її в купюри більшого номіналу (при потребі) в касах цих банках не вийде. Мені сказали, що можемо закинути ці кошти вам на картку, а ви знімите з банкомата вже крупними купюрами. Збочене в них якесь почуття гумору...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2011, 15:19 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Може бояться підробок...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 117 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: