Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 19:19

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 132 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Цифрове телебачення
ПовідомленняДодано: 13 березня 2012, 17:16 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Romas написав:
Так оте що ви дивитесь через тарілку і є цифрове телебачення, тільки воно до вас долітає не з телевежі а з космосу в стандарті DVB-S(англ. Digital Video Broadcasting). А те що з телевежі це майже теж саме (DVB-T2) тільки каналів там лиш 24, а щоб їх побачити треба купити коробочку за 700грн. А будь який тюнер прошити не проблема (телефон в приваті)

Автор посту троха не так побудував свій пост. Прошивка тюнера не дозволить дивитися цифру зеонбудівську. Тюнери на т2 наразі в Україну офіційно ще не завезлися. Я рекомендую до квітня місяця не спішити з їх придбанням. Каналів не 24 а 30 наразі. Просто на деяких матрас вісить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 березня 2012, 18:12 
Офлайн

Повідомлення: 617
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Kovel
Тож ніби доступно розжував.... хто хотів -зрозумів
Цитата:
юнери на т2 наразі в Україну офіційно ще не завезлися.

Це тому що продавці бояться попасти з ними в просак :mi_ga_et:
Цитата:
Я рекомендую до квітня місяця не спішити з їх придбанням

І я не рекомендую, що б потім два рази не придбувати :mi_ga_et:
Цитата:
Каналів не 24 а 30 наразі

А сьгодні чогось взагалі 22 :nez-nayu:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 березня 2012, 20:42 
Офлайн

Romas написав:
Тож ніби доступно розжував.... хто хотів -зрозумів

Доступно ти розжував для тих хто "в курсі". Для тих хто хоча б троха цікавиться технологіями. Для населення які мають антену з двох ложок, трьох вілок і двох-трьох метрів міді, твоє розжовування до попи. Я народу вже десь 3-4 місяці пояснюю що т2 і тарілки, т2 і телевізори з "цифровим тюнером" які піхає фокстрот, то є різні речі.
Наразі як і кажуть в тій рекламі є 20-24 каналів + матраси. Для мене в цифрі наприклад плюсовим є канах "Хокей". Але мінусовим є відсутність 2+2.
ЗІ. Якість цифри файна. Але вартість тюнера та заяви нацради про кодування наразі роблять це ТВ ненормальним.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 березня 2012, 22:24 
Офлайн

Повідомлення: 617
Подякували: 0 разів.
Район міста: Kovel
Цитата:
Але вартість тюнера та заяви нацради про кодування наразі роблять це ТВ ненормальним.

Сигнал вже кілька днів як закодований, у вільному перегляді тільки чотири канали. А по телебаченню на всю рекламують безкоштовне цифрове, запрошують збиратися біля телевізорів цілими родинами ;;-)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 березня 2012, 22:46 
Офлайн

Повідомлення: 586
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Якби всі массово не сприймали б (ніяких плат)-то що б робили телекомпанії, вони ж живуть за рахунок "послуг", що "втюхують у мій мозок" "інформацію", яка комусь вигідна. А якщо ніхто не буде цього дивитися, то хто тоді їм буде платити. Будуть для себе "випускати" передачі?
Якщо є вибір-то навіщо ще платити за "нібито-то кращу" якість(цифрову). Нехай ще мені доплачують, що я дивлюся їхній телеканал(вони ж живуть за рахунок реклами). І так, якщо якийсь фільм, то з 1 год. зроблять 2 (1 год. реклами). А новини можна знайти і в інших засобах інф., тим більше, шо вони весь час повторюються, з невеликими змінами. А суттєвих змін в них дуже мало.
Є такі поняття "Рынок продавца" і "Рынок покупателя". В данному випадку, в цій ситуації, мабуть, все-таки більше "Рынок покупателя", і покупець має диктувати свої умови. Хоча, покупець неорганізований. Але, всерівно, все стане на свої місця. А те, що комусь хотілось би "бабла скосити", думаю, навряд чи вийде. :-): Але ж не всі так думають.?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 01:39 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
До поки Європа дивиться цифру в DVB-T на плазмо-рідко кристалічних, лед, 3Д телевізорами з вбудованими тюнерами DVB-T, УКРАЇНЦІ з самими товстими гаманцями серед Європейців- повсюду відчувають самі "Новшества" які в кінцевому результаті б"ють по кишенях простих громадян. Який в Україні економічний розвиток як його порівнююють з африканськими країнами- виходячи з цього пересічні громадяни якщо- щось цінне (дороге) собі позволяють купити- то відкладаючи гроші на тойже рідкокриталічний телевізор не один місяць...Виходячи з цього Українці готові заплатити трохи більше, але, щоб було як кажуть(на роки, на перспективу), скільки лише особисто моїх знайомих покупляли на майбутнє тюнера комбо приклад Globo/Opticum 9600 саме для супутникового, а в майбутньому цифрового DVB-T- телебачення переплачуючи 50-60$ в порівнянні з тим ж таки 403XP який саме без DVB-T і ось в кінці кінців виявляється, що ні телевізором ті цим Комбо Globikom наземну цифру в Україні не подивишся! В Україні навіть цифрове- наземне телебачення- зовсім не безкоштовне!
Знайшов на одному з форумів ось таке жваве обговорення саме цифрового наземного (DVB-T2) в Україні цитую:

Народ в Украине нет ничего бесплатного, и в том не исключение цыфровое телевидение. Миксы (1,2,3,5) 16 марта прикрыли.Значит будут внедрятся спец.тюнера прошедшего регистрацию в Зеонбуде либо карточки. Поживем увидим. ГОТОВЬТЕ ДЕНЬГИ.

Ответить

АнонимныйMar 21, 2012 07:16 AM
НЕ ту страну назвали ГОНДУРАСОМ!!!!!!!!!!

Ответить

АнонимныйMar 21, 2012 07:53 AM
"Бесплатное цифровое телевидение" = Каждому по тюнеру (мин. по 350грн.) + карточка для доступа к Бесплатным!!! цифровим каналам по цине проездного :) DVB-T вам непоканало только иза того что все налоги по ввозу техники с етим стандартом вы уже просрали! Потом народ купит тюнера и карты доступа и тут вас осенит что пора уже dvb-t3 вводить для 3D каналов ну и как бонус кодировку иртедо 2 (ну или для полных пантов виаксес).
P.S Очень жду на каналы HD! Особенно на 1 укр. там Евровидение раз в год показивают :) :) :)

Ответить

АнонимныйMar 22, 2012 05:36 AM
Все это конечно интересно,но!Кто каким бензином заправляется-тот так и ездит.Нет бабла-езди но 80-том,есть -на премиум.нет бабла-смотри аналоговый черно-белый.Есть бабло-исполняй предел фантазий. У меня,к примеру,стоит как спутник ,так и медиацентр.Так вот-за последнее время я медиацентр только и использую...А нафига платить бабло за все эти Зеонбуды,если все это можно и так смотреть,пусть и пока не всегда в самом лучшем качестве?

Ответить

АнонимныйMar 26, 2012 11:28 AM
Офигеть... у меня в данный момент в компе dvb-T/C/S купленый в начале года всего за 260. В наличии pci тюнеров в Украине днем с огнем не сыщешь, а под заказ от 700-800 гривен. Проще тарелку присобачить, чем бежать за Т2

Ответить

АнонимныйApr 1, 2012 03:31 AM
Цікавав така річ, до недавнього часу в мене був тюнер (привезений з Венгрії) для DVB-T2, все працювало і було чудово. До того часу поки станцію яка передавала цей сигнал не закодували, зараз вона не хоче працювати з моїм тюнером. Я так розумію хтось хоче негрітися на цьому і пропонує свої тюнера.
В мене тоді виникає питання, якщо я придбаю телевізор з вбудованим DVB-T2, він буде працювати? Чи потрібно всетаки КУПИТИ до нього ще одну коробочку?

Ответить

АнонимныйApr 1, 2012 05:29 AM
Да,надо будет покупать дешифратор,потому-что
сигнал будет кодирован ирдето.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 02:04 
Офлайн

Нафіга постити ББС? Чув грім - хрін зна звідки він. Лиш так можна назвати все що викладено в минулому пості.
Таке враження що скопійовано з форума любителів аналогового тв, або любителів УТ-1

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 02:25 
Офлайн

nekton написав:
Нафіга постити ББС? Чув грім - хрін зна звідки він. Лиш так можна назвати все що викладено в минулому пості.
Таке враження що скопістано з форума любителів аналогового тв, або любителів УТ-1

Скопістано то скопістано, але так і є. В мене 2 роки ХД тюнер й телик DVB-T, брав на перспективу й ось вона перспектива! Сигнал з ретранслятора років 7 недивлюсь, коли спробував спутникове телебачення.
Якщо нерозбираєшся в цій "канітєлі", не флуди!

Востаннє редагувалось Igal в 06 квітня 2012, 02:28, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 02:26 
Офлайн

Я розбираюся а ти не путай Т і Т2. Наразі твою перспективу дуже красиво продає фокстрот і їм подібні.
Igal написав:
В мене 2 роки ХД тюнер й телик DVB-T,

Ну і флаг в руки. людина яка має такі речі може купити спокійно тюнер за 400-500 грн для цифрового т2. Чи ти може хд купував з прицілом на майбутнє, тобто на наше цифрове? Звичайно що ні. І тому тобі наше цифрове ні в зуб ногою. я дуже і дуже сумніваюся що ти його хочеш дивитися, отих типу 32 канали. Аналогічно і мені в деякій мірі пофіг на цифрове так як маю інтернет та кабельне телебачення. Не пофіг лише на фазенді (але то зовсім інша тема)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 02:30 
Офлайн

nekton написав:
Я розбираюся а ти не путай Т і Т2. Наразі твою перспективу дуже красиво продає фокстрот і їм подібні.

Так я й не путаю. купив 2 роки тому Т, а запустили Т2 кодування ирдето

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 02:39 
Офлайн

Особисто мну з цифрофого ТВ наразі не цікавий жоден канал з тих які я наразі немаю навіть в тому ж аналоговому сигналі. А якість картинки ну то поняття розтяжиме. Якось всерівно дивитися на морду президента в аналогу чи цифрі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 07:04 
Офлайн

Повідомлення: 953
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
Igal написав:
Виходячи з цього Українці готові заплатити трохи більше, але, щоб було як кажуть(на роки, на перспективу), скільки лише особисто моїх знайомих покупляли на майбутнє тюнера комбо приклад Globo/Opticum 9600 саме для супутникового, а в майбутньому цифрового DVB-T- телебачення переплачуючи 50-60$

Чомусь мимоволі згадалась пісня Сергія Шнурова "Любит наш народ всякое говно", але по темі...
Більшість моїх знайомих покупляли ресивери типу GLOBO 4100c, бо розуміють, що прогрес не стоїть на місці і з кожним роком з'являються все кращі моделі тюнерів за доступнішими цінами, тим паче якщо не збираєшся дивитися платне ТБ. Такий не шкода і замінити на щось путяще.
Не розумію, більшість українців придбали HD тюнера і ЖК телевізори щоб дивитись на них 50 бесплатних каналів в якості 576i, де половина ефіру займає реклама???
То вже розщедрились хоча б на шарінг.
Абсурдно, коли людина купує собі наворочений телевізор в 50'' за 8000 і підключає тарілку на 3 голови для перегляду безкоштовних каналів... Короче одні понти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 08:57 
Офлайн

сімпсон тут таке питання. Якщо ти ставиш екстру то можливо знаєш скільки вартуватиме пакет "футбол"? Підключатися по акції бажання не маю. А от підключитися по типу "на літо" хочеться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 09:14 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
В тебе, як у всякого нормального напівфермера, на літо повинен включатися в плани канал "Фазенда" :-) ::yaz-yk:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2012, 09:47 
Офлайн

AndroVit написав:
В тебе, як у всякого нормального напівфермера, на літо повинен включатися в плани канал "Фазенда" :-) ::yaz-yk:

Канал "фазенда" я наразі і сам можу робити тупо поставивши вебкамеру. А от відсутність футболу на 4-6 місяців щастя фазенди напрягає. Хоча добро є тим що хоч по Пєршому наційональному в цифрі (Т2) футбол побачу.
До речі на відстані 30 км від Ковеля цифра ловиться набагато краще ніж аналог.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 132 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: