Сподобався форум - постав +1

Мораторій на відкриття полювання !!!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Мораторій на відкриття полювання !!!

Повідомлення We$t » 06 серпня 2011, 00:05

3.08.2011 Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення про накладення мараторію на відкриття сезону полювання на пернату дичину 2011 року. Дане рішення було прийнято внаслідок того, що до кабінету міністрів України надійшов лист голови Державної агенції лісових ресурсів України з рекомендаціями перенести строки полювання на пернату дичину на 03 вересня 2011 у зв’язку з пожежонебезпечним періодом.
01 серпня 2011 року в засобах масової інформації та на офіційному інтернет-сайті Кабінету Міністрів України проголошено про наявність розпорядження уряду щодо перенесення строків відкриття полювання.
Зазначені обставини викликали обурення та незадоволення в колі мисливців України.
Мисливці з усіх регіонів України 3.08.2011 вирушили до столиці щоб висловити свою недовіру голові Державної агенції лісових ресурсів України В.Сівцю і провели мітинг-протест під стінами Кабінету Міністрів України.
Головними підставами висловлювання народної думки щодо недовіри В.Сівцю послугувало те, що останній, використовуючи перекручену інформацію щодо стану пожежної безпеки в України, приховуючи свої наміри від громадськості навмисно ввів уряд України в оману та надав неправдиві відомості
Неправдиві дані використані В.Сівцем цілком спростовуються фактами розміщеними на інтернет-сайті МНС України та прогнозами метеослужби України.
Окрім вищенаведеного, лист В.Сівця порушує честь та гідність українського мисливця, так як у зазначеному листі В.Сівець фактично пов’язує лісові пожежі з відкриттям сезону полювання, тобто В.Сівець вважає, що порядні мисливці частково винні у лісових пожежах. Такі тези є образливими для мисливців, так як його позиція не має підґрунтя та базується на припущеннях. Не наведено жодного факту про притягнення до відповідальності хоча б одного мисливця України за недбале поводження з вогнем під час проведення полювання.
Мисливці України виказують зустрічну категоричну недовіру голові Державної агенції лісових ресурсів України В.Сівцю.
Також повідомляю, що полювання на пернату дичину відбувається переважно на водоймах. Під час проведення полювання на пернату дичину полювати у лісі заборонено(!!!).
Контингент мисливців України включає в себе абсолютно усі версти населення, це державні службовці, військовослужбовці, міліціонери, бізнесмени, жителі села та ін… Для багатьох мисливців відкриття полювання стало традиційно родинним святом таким самим як і Новий рік. Люди заздалегідь запланували свої відпуски, зберігали відгули, працювали додатково, купували дозволи на полювання і забирати у людей це свято це дуже велика неповага до громадян України.(!!!)

В Луцьку проводим мітинг в понеділок 08.08.2011 року з 10.00 до 14.00. Місце проведення - Київський майдан, майдан перед облдержадміністрацією!


Всі, хто має можливість і не байдужий - приєднуйтесь!
We$t
 
Повідомлення: 7
З нами з: 25 червня 2011, 16:29
Звідки: Луцьк
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Мораторій на відкриття полювання !!!

Повідомлення Гість » 18 серпня 2011, 09:23

Правильно! Нема чого пташок стріляти. І Ви шановний добре знаєте що таке полювання. Приїхати, напитися, посидіти душевно. А стріляйте по банкам.
Без убивства пернатих теж можна відпочивати - по гриби, на рибалку, просто в ліс з сім'єю чи на озеро.
Гість
 

Re: Мораторій на відкриття полювання !!!

Повідомлення nekton » 18 серпня 2011, 09:50

А чи є якийсь закон який забороняє полювання наприклад на відстані менше 300-500-1000 метрів від населеного пункту? В суботу та неділю стріляли на відстані 400 метрів від мого будинку. Реально страшно було в ліс за грибами піти бо мало лі з чого вони там стріляють.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Мораторій на відкриття полювання !!!

Повідомлення Romas » 18 серпня 2011, 16:16

Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:


Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yandex [Bot] і 5 гостей

cron