Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 06:28

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Книга скарг і пропозицій міській владі.
ПовідомленняДодано: 19 червня 2015, 14:43 
Офлайн

Повідомлення: 49
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 20 разів.
Цитата:
На трасі Ковель-Варшава в свій час у відстійнику поставили пару контейнерів - домашнє сміття туди звозили зі всієї округи і дорожники не встигали його відтіля вивозити.

Усунути сміттєві контейнери - то є правильне рішення. Так як не буде тари для сміття, - то населення перестане виробляти сміття.
Також відсутність громадських туалетів в місті - правильне рішення. Населення і приїжджі перестануть какати і пісяти.

Ковель - європейське місто! А в Європі сміттєвих контейнерів і громадських туалетів немає! Там позбавляються від сміття в лісонасадженнях, а пісяють у під'їздах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 червня 2015, 15:52 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
-Ray- написав:
Усунути сміттєві контейнери - то є правильне рішення. Так як не буде тари для сміття, - то населення перестане виробляти сміття.

В комунальному господарстві не вистачає ініціативних людей, з бажанням зробити місто чистішим. Організуй ОСББ, отримаєш заодно додатковий дохід і втілиш своє бажання, підтвердиш свою думку, будеш нам всім прикладом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 червня 2015, 08:25 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Fantoman написав:
В комунальному господарстві не вистачає ініціативних людей... Організуй... отримаєш... втілиш ...

Нє-нє-нє!
Може йому це не цікаво, оскільки в цьому житті, можливо, він вже давно "відбувся". Це критика. І вона мені в його виконанні цікава.

Давно впевнений, що чисті вулиці Ковеля при наявності мінімуму смітників - етичний презент керівництву від жителів :a_g_a:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 червня 2015, 09:06 
Офлайн

Повідомлення: 49
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 20 разів.
Цитата:
В комунальному господарстві не вистачає ініціативних людей, з бажанням зробити місто чистішим. Організуй ОСББ, отримаєш заодно додатковий дохід і втілиш своє бажання, підтвердиш свою думку, будеш нам всім прикладом.

Геніальний мислитель цілком правий!
Невдоволений якістю придбаного автомобіля? Не критикуй! Зроби автомобіль сам!
Не подобається як грає футбольна збірна? Не критикуй! Вибіжи на поле і покажи як треба грати!
Незадоволений працею депутатів чи міністрів? Не критикуй. Створи свій кабінет міністрів і покажи як треба працювати.
Набридло що автомобіль трясеться по дорозі? Не критикуй! Вийди і позасипай усі ями.
І не гай час на форумах - тобі ще треба освоїти декілька сотень професій. Адже геніальний мислитель помилятись апріорі не може.

P.S. sibstupa - дякую за розуміння.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 червня 2015, 11:26 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
круто.
підтримую і Фантомана, і Рея.

ініціативність - це дуже добре.

але я думаю, що раз у нас є штат міських чиновників , відповідальних за комунальне господарство міста.
раз у нас міські чиновники роками їздять та приймають відзнаки за "Місто найкращого благоустрою".

раз у нас усе вищесказане уже є, то і міські туалети з табличками , що це міські туалети, та сміттєзбірники різного гатунку теж мають бути у Місті найкращого благоустрою.

інакше - це просто місто найкраще запісяного благоустрою та найкраще засміченого благоустрою.

ще й з жителями та гостями, що принижено бігають та шукають , де справити нужду.
або навпаки нагло та з матюками наїжджають на тих, хто до наявності туалетів немають ніякого відношення.
і 99% з усіх шукаючих бояться щось піти і сказати в міськраду, навіть в туалет туди бояться піти.
їм простіше висказатися комусь, ніж щось для себе добитися.

і тому, я особисто давно зробила для себе висновок - народ таки справді має таку владу, на яку заслуговує.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 червня 2015, 17:41 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
sibstupa написав:
Давно впевнений, що чисті вулиці Ковеля при наявності мінімуму смітників - етичний презент керівництву від жителів :a_g_a:

Зараз зі мною не погодяться, та це виключно через роботу ковельських комунальників. Як тільки у комунальників вихідний, так і сміття всюди в товарній кількості.
Як там, де комунальники працюють в дійсності погано, я надивився вдосталь.
Ruslana TS написав:
і міські туалети з табличками , що це міські туалети

Відсутність міських туалетів - це сором нашого міста.
Ruslana TS написав:
і тому, я особисто давно зробила для себе висновок - народ таки справді має таку владу, на яку заслуговує.

Влада вся з народу. Використати життя на те, щоб зробити "як у Європі" попутно отримуючи купу бруду на голову за мінімальну зарплату чомусь ніхто не хоче.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 червня 2015, 22:10 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Fantoman написав:
Зараз зі мною не погодяться, та це виключно через роботу ковельських комунальників.

Я погоджуюся.

Fantoman написав:
Влада вся з народу. Використати життя на те, щоб зробити "як у Європі" попутно отримуючи купу бруду на голову за мінімальну зарплату чомусь ніхто не хоче.

Що носатий зробив "як у Європі"? Або хоч для людей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 червня 2015, 12:41 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
З лівого боку водосховища, коли рив земснаряд, нарили такий вал, ніби дамба. Землі в той час (коли був земснаряд, при Кошаруку) чув, що з цього берегу водосховища було вивезено неміряно (дуже багато).

Зображення

Вчора той вал зранку ще цілий був, а сьогодні вже прорито прохід, і видно вчора хтось вирішив, що тут у нього буде піщаний карьер. Прохід не зарили, значить будуть ще брати звідси пісок. І де той ковельський еКОЛОГ, ау ?!!!
А це для ілюстраціЇ:
Зображення

Зображення

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 серпня 2015, 12:00 
Офлайн

Можливо, хтось роз*яснить з посвячених, що тут буде:

Зображення

Зображення

Зображення

Згідно інформації, поданої на офіційному сайті Ковельської міської ради, тут має бути «туристично-відпочинковий комплекс у м.Ковелі», http://www.kovelrada.gov.ua/investors.html.
А що я бачу? Пісок почали видобовувати, навіть на День Незалежності України, тобто вчора, ну мінімум, один самоскид звідти вивезли, так як сьогодні вранці бачив свіжі відбитки шин, свіжі, очевидно, зроблені вчора на протязі дня.
Дайте якесь роз*яснення, то що ж там буде? Кар*єр, чи що? Чи це так готують, так сказати, передпродажна підготовка ділянки для інвесторів?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 серпня 2015, 20:18 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Каюсь, я особисто тогорічного листопада з туди виніс десь літрів 8-10 піску. Пісок суперовий. Якби влада підійшла з розумом ним міський пляж потрібно засипати

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2015, 00:16 
Офлайн

1 сучасний самоскид бере за 1 раз десь 25 м куб. Не знаю, чим тут вивозять, но на око 200-300 м куб вже мабуть вивезли, хоча щоб точно сказати, треба міряти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2015, 21:14 
Офлайн

Я це пишу і пишу. А реакції-ніякої. Що 24,шо 25,26 пісок вивозили. Немає в мене зараз натхненення, щоб я охарантеризував, що я думаю про місцкеву владу. Но дуже .... .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2015, 21:41 
Офлайн

На День Незалежності вийшов в парк, зустрівся мені пан Гетьман, стояв біля входу в дитячий павільйон, куча людей ходять діти в осноному, а він в вишиванці, курить. Йому насра... . що комусь це неприємною Ну д.... .І як після цього я маю відноситись до місцевої влади?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2015, 22:04 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
а я н-д бажаю, щоб на усіх перехрестях і пішохідних переходах пообрізали дерева і кущі!!!!!
щоб на тих же переходах замінили лампочки на ліхтарях з натрієвих (рожевих-економних) на якісь інші.
кажу це як пішохід, і водій.
P.S.
1. магазин "Дари Волині", перехрестя Грушевского/Бандери - перейти пішоходу неможливо... хоча сьогодні хтось обрізав ліву сторону від магазину, справа - пішоходу не видно.
2. від нового приміщення податкової виїзд на Івасюка (там же - виїзд від готелю "Наше місто" на "головну" - ну не видно ніфіга - треба виїхати на "зебру" - блін хто так планує перехрестя?!
3. ці рожеві лампи (натрієві) хоч і економні, але, як водій - при темноті не видно, що хтось підходить до "зебри"... було діло біля автовокзала... точніше ближче до башти.
та чи мало таких місць?!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2015, 00:26 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Верните светофор на перекрестке Варшавской и Відродження!
Сколько еще там нужно ДТП что бы про это задуматься? Выехать с Сельмаша иногда нереально, хоть разворачивайся.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: