Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 жовтня 2017, 23:42

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 57 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Маршрутки vs студенти
ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2011, 08:04 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Flex написав:
Якби платили по 2 грн.як і всі

А що, вже по 2 грн.?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2011, 15:53 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Ні, 1,75.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2011, 17:09 
Офлайн

Повідомлення: 14
Подякували: 0 разів.
BOLIK написав:
Або з таких як ти брали по 4, а їх на халяву возили б. Не з студентів ж більше брати, правильно?

Якби студенти були найбільш незахищеним соціальним станом, то справедливо було б зробити для них пільги. Майже всі одягнуті недешево, з навороченими телефонами, а лишніх 75 копійок заплатити жалко. :dev_ka: :men:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2011, 17:19 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Обочина
Всі витрати студентів лягають на плечі батьків. І дуже малий відсоток працюючих студентів, які в житті заробили своїми руками хочаб копійку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2011, 22:19 
Офлайн

Повідомлення: 28
алекс74 написав:
Всі витрати студентів лягають на плечі батьків. І дуже малий відсоток працюючих студентів, які в житті заробили своїми руками хочаб копійку.

-1
У мене стільки знайомих і з технікума та проф. ліцеїв,так майже всі літом десь пахали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2011, 15:37 
Офлайн

Повідомлення: 83
Подякували: 2 разів.
Район міста: Kovel Сity
Flex написав:
BOLIK написав:
Або з таких як ти брали по 4, а їх на халяву возили б. Не з студентів ж більше брати, правильно?

Якби студенти були найбільш незахищеним соціальним станом, то справедливо було б зробити для них пільги. Майже всі одягнуті недешево, з навороченими телефонами, а лишніх 75 копійок заплатити жалко. :dev_ka: :men:

Це все залежить від батьків, я щоб свій не дуже наворочений телефон купити 3 місяці зі стипендії відкладала :ny_tik:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2011, 18:37 
Офлайн

Повідомлення: 147
Район міста: cent
Flex написав:

Нічього подібного дорогі телефони, одежа найвідоміших брендів це все просто панти що люди мають гроші і добре живуть але не кожен може собі це дозволити, так що говори за себе!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 жовтня 2011, 19:31 
Офлайн

Повідомлення: 903
Район міста: Ковель-ІІ
Flex написав:

Гмм... цікава заявочка! З чого ви судите, що вдягнуті недешево? Може просто зі смаком, але все куплено на хенді? ЧИ взяв у друга поносити - варіантів немало! Наворочений телефон - теж результат, припустимо, літнього підзаробтку. Я б не брався так з першого погляду робити упереджені висновки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2011, 08:05 
Офлайн

Повідомлення: 147
Район міста: cent
Згідний з b0t

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2011, 22:22 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
Цікаво Бот процитував чиєсь повідомлення і зробив так начебто це я цого писав, провокація чи як?)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2011, 23:07 
Офлайн

Повідомлення: 903
Район міста: Ковель-ІІ
BOLIK написав:
Цікаво Бот процитував чиєсь повідомлення і зробив так начебто це я цого писав, провокація чи як?)

Процитував попереднє, юзер амд, не звернув уваги) :ti_pa: Сорі

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2011, 08:34 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Троха екскурсу в історію 15 річної давнини.
Був свого часу студентом. Вчився на стаціонарі в Луцьку. Перших два курси додому їздив лише дизелем. По пятницях на Ковель він був забитий, і студентів там було 90%. Вже з Луцька не було сидячих місць. А в Ківерцях до нас ще приєднувалося на пересадці куча студентів з Рівного. І вони їхали до Ковеля стоячи. З Ковеля їхав "круто" - загальним вагоном київського, квиток на який треба було брати попередньо бо в неділю часто квитків вже не було на нього. При цьому я не був "бідним студентом" гроші я почав заробляти ще на першому курсі. Спочатку просто нічні зміни в кіосках, далі, починаючи з 3-го курсу, пішов працювати по професії, почав заробляти гроші нормальні, і з Луцька на Ковель час від часу почав їздити автобусами і то лише тому що не встигав на дизель. І літо в мене не було канікулами. Це просто був час коли я працював на повну ставку а не погодинно. І стипендія в нас була офігенно "велика". На першому курсі 14 грн. На 5-му - 35. Якщо 4 рази в місяць їздити по маршруту Луцьк-Ковель-Луцьк то стипендії якраз і хватало на 4 поїздки туди-назад в дизелях.
А тепер розглянемо наявну ситуацію. Наразі я досить часто бачу коли в пятницю приїжджає електричка з Луцька. Студентів там не так вже і багато, (коли я вчився нас було більше раз в 20-30). І більшість тих що є це не ковельчани а з навколишніх сіл. І вони відразу пересідають на транспорт який їх везе додоми. При цьому стипуха в даний момент така яка дозволяє хоч щодня їздити електричкою в Луцьк на навчання і приїжджати назад.
От і давайте порахуємо. Лишніх 30-35 грн щоб доїхати з комфортом до Ковеля і назад в Луцьк в студента є. А 75 копійок на маршрутку вже чогось нема. То може студенти переглянуть свої забаганки і почнуть користуватися "соціальним" транспортом і перестануть скиглити по поводу 75 копійок?
Та ж ситуація з житлом. Недавно спілкувався з комендою общагі в якій я жив. Зараз поселитися в общагу проблем нема. Наразі більшість студентів знімає квартири. Я теж перших два роки жив на квартирі але лише тому що вже не було місця в общагах, платив просто за ліжко в кімнаті і платив за це 20 грн (нагадую що стипуха була 14 грн), а в общагу попав лише на третьому курсі і то лише по протекції декана факультету, і то лише за те що я до того часу 2 роки успішно захищав честь університету та волині на національних олімпіадах та на научних симпозіумах.
Так що не такі зараз вже і бідні студенти. Просто в когось заграла принциповість і не хоче потратити додатково двічи по 75 копійок на доїзд додому і назад в маршрутці нашого міста.
P.S. Вчився на платному і відповідно стипендії не отримував.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2011, 11:02 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
nekton написав:
Так що не такі зараз вже і бідні студенти. Просто в когось заграла принциповість і не хоче потратити додатково двічи по 75 копійок на доїзд додому і назад в маршрутці нашого міста.

ну так на сіги та пиво нада якось зекономити, бо батьки на дадуть!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2011, 12:19 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
і до чого весь цей "триндьож"? Є законні права студентів які мають право на проїзд за вище названим тарифом. А що може давайте всі будем платити по 2 грн? А не бо 1.75. Збудемся гімору з дрібними монетами, від нас же не убуде на 25 коп. Тільки ніхто так незробить, бо удавиться за копійку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2011, 14:10 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Я згоден платити навіть по 2.50. Єдина умова - не брати стоячих. Я з сільмашу виїжджаючи завжди маю місце для сидіння. А от коли виходш біля 3-ї школи наприклад то мусиш до десятка народу стоячого подвинути

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 57 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: