Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 04:14

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Чи довіряєте ви нинішній владі?
Довіряю 22%  22%  [ 2 ]
Не довіряю 44%  44%  [ 4 ]
Якщо влада і дурить, то в інтересах суспільства 0%  0%  [ 0 ]
Власна думка 33%  33%  [ 3 ]
Всього голосів : 9
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Ядерний могильник, НАТО, в'язниця ФБР та транзитний сервер
ПовідомленняДодано: 24 березня 2006, 16:18 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Одні говорять (не будемо тикати пальцем), що планується побудувати ядерний могильник для США на території України, інші спочатку це спростовують, але потім все-таки зізнаються, що усе-таки планується щось таке побудувати. Одні говорять, що на території України є в'язниця для в'язнів ФБР, інші ПОКИ ЩО це спростовують. Одні говорять про існування транзитного сервера для фальсифікування виборів, інші це спростовують (до речі: існування такого сервера на минулих виборах теж не було доведено хоч дехто так це доказував). Одні тягнуть нас силоміць у НАТО (хоч начебто і не всі цього хочуть). І взагалі: як можна довіряти владі коли ми бачимо розкол навіть у середині самої команди? ("Всякое царство, разделившееся само в себе, опустеет, и дом, разделившийся сам в себе, падет..."
11:17 от Луки)

Тому у мене
прохання до Модераторів організувати опитування
на тему: "Чи довіряєте ви нинішній владі?"
Варіанти відповідей:
1. Довіряю
2. Не довіряю
3. Якщо влада і дурить, то в інтересах суспільства
4. Власна думка

Тільки прошу Учасників не порівнювати теперішню владу і минулу на зразок "Стара влада дурила меньше ніж теперішня" тому що нинішня влада для багатьох є взірцем ідеальності.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 березня 2006, 16:49 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Тю... так сам і організуй !

В режимі створення нової теми - знизу дивись "Додати голосування"
Пишеш питання, вписуєш першу відповідь у поле "Варіант відповіді" і жмакаєш княпку "Додати ще варіант".

Якщо не получиться зразу - потім відредагуєш.

Цитата:
Тільки прошу Учасників не порівнювати теперішню владу і минулу на зразок "Стара влада дурила меньше ніж теперішня" тому що нинішня влада для багатьох є взірцем ідеальності.
Тоді так:
Варіанти відповідей:
1. Довіряю (Стара влада дурила більше ніж теперішня)
2. Не довіряю (Стара влада дурила більше ніж теперішня)
3. Якщо влада і дурить, то в інтересах суспільства (Стара влада дурила більше ніж теперішня)
4. Власна думка (Стара влада дурила більше ніж теперішня)
;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 00:39 
Офлайн

Вибачаюсь за дезинформацію. голосовалка простому люду чомусь недоступна.

В якості компенсації зроблю голосовалку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 01:23 
Офлайн

Повідомлення: 893
Район міста: Центр
Цитата:
Ядерний могильник, НАТО, в'язниця ФБР та транзитний сервер
Ядерний могильник-можливо, НАТО - зовсім реально. Думаю, відразу, після, одного "щолчка Буша", в'язниця ФБР та транзитний сервер - гон.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 01:25 
Офлайн

boddy, дякую!
Shelest, тоді і транзитний сервер за часів президентських виборів теж гон?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 01:56 
Офлайн

Транзитний сервер - гон капітальний і самий натуральний. Обивателя налякали, а людем які більш-менш в темі попробували дати дурну ідею. Типа, маніпулювали на тр.сервері даними щоб підняти попередні результати... Ну не маячня? Хіба не простіше було б просто довести до своїх людей в комісіях потрібний процент? Нафіга пяте колесо городити?

Турма - теж дебілізм. Воєнних баз у Штатів, з аеродромами, хватає. Там можна не те що турму - розстрільний пункт огранізувати, і ніхто нічо не взнає.

НАТО - тупо не пройде. Я не знаю - чи треба нам туди, чи нахнада. Одне знаю точно - в Україні хватає дірок які треба залатати, отож ніяке НАТО нам просто не по кишені. А раз туди гроші вже виділяються - видно процес іде по типу памятника ковельському воротарю.

Могильник - оце вже зовсім непонятно. Президент шарахається як заяць на пательні, то буде, то не буде, то речниця вилізе - "а ви його геть не так зрозуміли"...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 09:21 
Офлайн

Повідомлення: 893
Район міста: Центр
igorsolop написав:
Shelest, тоді і транзитний сервер за часів президентських виборів теж гон?
Я про минулі вибори і говорю.
Нічого. Зате вся країна тепер знає що таке сервер. :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 09:35 
Офлайн

Повідомлення: 421
...а десь говорять, що курей доять...
...а десь говорять, що г..вно їдять :wink:

Більше слухайте, що перед виборами говорять. І головне, вірте, вірте усьому. Он по Ковелю на стовбах розклеєні агітки Хрін-Зна-Якої Партії - так там пенсію 1000грн. обіцяють.

По тюрмі ЦРУ. Досить грамотно запущена російська "качка". Ліньки зараз шукати результати журналістського розслідування (але при вашому бажанні і моїй наявності часу знайду) - шито білими нитками. Що характерно, коли наші військові запросили оглянути ту ВЧ російському військовому атташе - той відмовився 8)

По могильнику... Плутати могильник зі сховищем - ну від кого-кого, а від boddy не чекав.
30-кілометрова зона - землі, на найближчі кілька тисяч років непридатні для будь-якого господарського використання. Рішення розмістити на них Сховище для власних, підкреслюю, ядерних відходів - мудрий крок. Одним ударом вбиваються кілька зайців. Не платимо гроші Росії (мільйони доларів щорічно). Самі собі даруємо паливо для ядерних реакторів найближчого майбутнього. І використовуємо землі, непридатні ні до чого іншого.
Розумним рішенням було б приймати такі ядерні відходи з інших країн - таким чином ми б отримували ядерне паливо для реакторів на швидких нейтронах, і при цьому б нам іще доплачували.
Шкода, але громадська думка часто вводиться в оману такими от "качками". І зеленим треба відпіаритись, аякже. Вибори ж.

Те саме з НАТО. Вас Тузла і Севастополь нічому не вчать? Як співав БГ, "На хрена нам враги, когда у нас есть такие друзья". Це я про деяких наших великих сусідів.
НАТО не панацея, але в наших умовах це розв'язок ситуації. А громадську думку можна формувати, пояснюючи, що це і для чого воно.

По транзитному серверу. Хм, було, не було... А що ж це там зараз Генпрокуратура розслідує, якщо не було. Когось уже позатримували (стежимо за новинами?). Давайте почекаємо кілька тижнів, думаю, буде трохи більше світла у цій справі.
Цитата:
Хіба не простіше було б просто довести до своїх людей в комісіях потрібний процент

Скоріше всього ніколи не сидів на виборах ані в комісії, ані спостерігачем?

Віримо далі всьому, що кажуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 13:26 
Офлайн

AL написав:
По могильнику... Плутати могильник зі сховищем - ну від кого-кого, а від boddy не чекав.
От я не поняв, чого ти до мене чіпляєшся? :) Із-за термінів? Так для мене що могильник, що сховище - одне і теж, і відношення до явища - нейтральне. Я не спец в такому питанню і судити не збираюсь, особливо там, де саме питання взагалі не вирішене. Просто мене дивує - нащо було Президенту давати своїм противникам таку тему для розмов...

AL написав:
Те саме з НАТО. Вас Тузла і Севастополь нічому не вчать? Як співав БГ, "На хрена нам враги, когда у нас есть такие друзья". Це я про деяких наших великих сусідів.
Вже втомлююсь писати про це. За відмову від ядерної зброї Україна отримала гарантії від Росії та США своєї цілісності та незалежності. На цьому можна ставити крапку - але ще одне питання - а чим згадані теми завершилися? Висновки: 1) якщо ми маємо змогу відмахатися від "таких друзів" і без сторонньої допомоги, то я не бачу змісту у вступі; 2) якщо раптом територіальний конфлікт і нам не допомагає США - то що варте НАТО без них проти "таких друзів"...

AL написав:
По транзитному серверу. Хм, було, не було... А що ж це там зараз Генпрокуратура розслідує, якщо не було.
Як варіант, розслідує: було - чи не було ;)
AL написав:
Цитата:
Хіба не простіше було б просто довести до своїх людей в комісіях потрібний процент
Скоріше всього ніколи не сидів на виборах ані в комісії, ані спостерігачем?
А я про що? Який сенс у такому сервері взагалі? На що він може вплинути, якщо голоси все одно рахувалися по паперовим оригіналам?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 13:47 
Офлайн

AL написав:
Плутати могильник зі сховищем
Може поясниш різницю? Бо як на мене - то схоже на анекдот, коли синок питає у мами:
- "Мамо, а що таке жопа?".
- "Синку, нема такого слова!"
- "Як нема?! Жопа є, а слова нема!"

Цитата:
30-кілометрова зона - землі, на найближчі кілька тисяч років непридатні для будь-якого господарського використання.

Може скластись враження, що УТРИМУВАННЯ цього сховища Україні взагалі нічого не буде коштувати. :wink: Це по-перше. По-друге: ти дійсно віриш, що воно буде безпечне? Ми вже переконались, що мирний атом не такий уже і мирний - то тобі ще хочеться? По третє: ти хочеш щоб біля твого вікна або на твоїй дачі (образно кажучи) було сховище ядерного палива, яке буде небезпечним ще так кілька тисяч років? Між іншим: це "перероблене" паливо ще небезпечніше ніж збагачений уран в чистому вигляді. Так от я думаю, що ти б також не зовсім зрадів якби на твоєму паркані повісили отой жовто-чорний хрестик, який усі держави світу поставили на карті України :(
Цитата:
Розумним рішенням було б приймати такі ядерні відходи з інших країн - таким чином ми б отримували ядерне паливо для реакторів на швидких нейтронах, і при цьому б нам іще доплачували.

Це взагалі дурдом! Особисто я КАТЕГОРИЧНО проти цього... Хоча у мене чтомусь ніхно і не питає :( І взагалі: особисто у мене складається враження, що президент має з бцдівництва такого сховища на території України ВЛАСНИЙ ЗИСК (зверніть увагу на його реакції по цій темі - забріхується немов би його піймали на гарячому). А то вам не незаконна приватизація "Кріворіж-сталі", то вже значно серйозніше і відкотитись (як з переприватизацією) уже не вдасться...
Цитата:
НАТО не панацея, але в наших умовах це розв'язок ситуації. А громадську думку можна формувати, пояснюючи, що це і для чого воно.

Це можна формувати думку у несвідомих або затурканих громадян (або палких фанатів президента, які б вірили йому на слово). А нормальні люди розуміють, що не доведи Боже до якогось В'єтнаму і наші діти будуть там у гарячій точці! AL, у тебе синок чи донька? Ти хотів би щоб він загинув у гарячій точці десь в джунглях, захищаючи Парагвай? Членство в НАТО такий варіант не заперечує...
Цитата:
Давайте почекаємо кілька тижнів, думаю, буде трохи більше світла у цій справі.
:D А що - поганому танцору яйця заважають? Так критикували що не можуть знайти вбивць Гонгадзе, а самі уже більше року при владі і ніякого зрушення. Ну, щож - давайте ЩЕ кілька тижнів почекаємо - може курка все-таки знесе яйце, хоч я дуже в цьому сумніваюсь,бо ця влада ще гірша ніж попередня: попередня хоч як крала і брехала, то всі це знали. А ця краде і бреше прикриваючись благородними намірами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 14:30 
Офлайн

Капець. Крайній радикалізм у двох полярних проявах. "Что русскому хорошо - то немцу смерть".

Задумайтесь хлопці.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2006, 14:54 
Офлайн

Це реакція на брехню влади. Особисто я не можу стерпіти, коли до мене додому приходить якась людина, просить допомоги і в знак доказу протягує папірець, на якому стоїть штамп, роздрукований на струменевому принтері! :shock: Ну, якщо вже тобі потрібні мої гроші і ти просто не хочеш працювати - то просто прийди і попроси і я (можливо) дам тобі. Але коли ти прикриваєш свою тупість благородними намірами, зводиш наклеп на свою дитину, яка начебто тяжко хвора і потребує операції, коли ти підступно намагаєшься викликати у мене почуття милосердя і співчуття - це вже занадто! НАЖАЛЬ саме такі методи і обрала собі теперішня влада: постійно брешуть, перекручують, недоговорюють, прикриваючись благородними намірами, хоч самі на ділі НІЧИМ НЕ КРАЩІ від своїх попередників! Попредники поступаючи так хоч не говорили, що роблять на користь України... :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі