Сподобався форум - постав +1

ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення N1kal1a » 10 червня 2011, 11:43

хто що думає про лікарню і щоб хотів від неї? але я рахую що платна лікарня дешевша і якісніша :-): а маши в лікарні взагалі гробовозки
N1kal1a
 
Повідомлення: 60
З нами з: 23 березня 2008, 00:24
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Fantoman » 10 червня 2011, 16:46

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення zax13 » 10 червня 2011, 20:50

Платна лікарня в Ковелі, де?
.:Vampire:.
Аватар користувача
zax13
 
Повідомлення: 880
З нами з: 12 жовтня 2006, 17:01
Звідки: Місто Репу і Кохання
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Анатолій » 10 червня 2011, 21:49

Аватар користувача
Анатолій
 
Повідомлення: 139
З нами з: 03 вересня 2009, 09:10
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення N1kal1a » 10 червня 2011, 22:07

ну це вних називаєця спонсорска допомога Самчуку ) попробуй не дай :ded_moroz: . зараз в якийби не йшов кабінет скрізь платиш. а ским було що скора приїжає і вимагали гроші за визов?
N1kal1a
 
Повідомлення: 60
З нами з: 23 березня 2008, 00:24
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення zax13 » 12 червня 2011, 16:43

Хе, так є проект платної приватної лікарні (який відкладено до кращих часів)... Готові платити по тарифам?

Планувалося, що лікарня буде існувати за рахунок страховок, як за кордоном, але населення не готове страхуватися... Так мені сказали :men:
.:Vampire:.
Аватар користувача
zax13
 
Повідомлення: 880
З нами з: 12 жовтня 2006, 17:01
Звідки: Місто Репу і Кохання
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Дачник » 13 червня 2011, 02:52

Да, шо можна сказати про наших костоломів, перегляньте нові серії нашої раші, там ця тема затронута.
Від себе особисто додам, рік чи два назад мав нещастя до них зайти :-( , а саме на річці, розсік ногу об залишки культурних відпочивальників, і вирішив подорозі до них... Перше: черга у невідкладній, тим часом моя дорогоцінна вже витікала з кеда за що я отримав порцію невдоволення санпрацівниці. Друге: дочекавшись своєї черги наче в черговому ужастіку, зайшов залишаючи кровавий слід... Тут скептичний погляд дохтора, з нахабного вигляду можна зробити висновок, шо у нього диплом десь так мабуть Сорбони і він би... а тут лиш я зі своєю... Йди в аптеку і купи бінт- я :sh_ok: . Мені подфартіло шо в кармані були бабоси, а то ??? Ще цілий коридор до аптечного кіоску був змащений моєю кров`ю. Тут йдучи назад до "свєтіла" чомусь незахотілося його турбувати, але настирна прибиральниця буквально втерла шваброю мене у кабінет змиваючи мої залишки... Далі як з мішком попатрошили так-сяк забинтували моїм кровним(не побоюсь цього слова) бинтом послали... додому. Більше я туди нізаяких умов не піду... Не знаю можливо там і є хороші люди, але мені такі не трапилися :cry_ing:
Аватар користувача
Дачник
 
Повідомлення: 178
З нами з: 24 грудня 2010, 01:43
Звідки: масив "Калина"
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Fantoman » 13 червня 2011, 12:50

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення N1kal1a » 13 червня 2011, 16:14

бачили де строїлася нова поліклініка ?! ото вже її там не буде ) у Самчука інші плани на рахунок його колишньої стоянки :bra_vo: . і теж таке було мій дідіня болгаркой розсік пальця і теж саме було. стікая кровю змушувалийти в аптеку сітояти в черзі і за 2см нитки 20грн як для пенсіонера. от су...і
N1kal1a
 
Повідомлення: 60
З нами з: 23 березня 2008, 00:24
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення AndroVit » 13 червня 2011, 16:40

Картина з радянського минулого (або фантастичного фільму). Пацієнт, стікаючи кров'ю, приходить на травмопункт. Там його поперед пари-трійки інших пацієнтів приймають. Бо в нього через 3 години такої кровотечі наступить критична крововтрата. З шафи невідкладної допомоги, що стоїть укомплектованою в куточку, достають бинт, йод, кетгут, спирт, перекис водню і ще щось. Тут же зцілюють і тільки після цього спитавши паспортні дані відправляють додому.
Теперішні часи. На закупівлю медикаментів для травмопункту виділяється стільки, що традиційно вистачає тільки для "бідних", про яких дзвонять і попереджають, що "зараз приїде на .... (не велосипеді) хороший знайомий ..... Обслужити, медикаменти з резерву...."
Лікарям з їх не такою вже й великою зарплатою і професійним цинізмом не хочеться іти в аптеку і за свої кошти купувати щось для когось.
Вибачте за грубість, але на мою думку в даному питанні не лікарі суки, а у нас життя собаче...
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення AndroVit » 13 червня 2011, 16:46

Навздогін.
Про черги в дитячій поліклініці ніхто не хоче поскаржитися? Коли люди з дітьми до року, котрі мають проходити поза чергою, стоять в тій черзі годинами. А з дітьми, яким більше року - то взагалі нервовитягування суцільне. І хто винен? Зав поліклінікою, яка не організувала роботу при некомплекті лікарів-педіатрів, самі лікарі, котрі не хочуть працювати "від світанку до смерканку" чи аморфне поняття "влада" ?

Висувайте пропозиції вашим депутатам, щоб менше давали можливостей наживатися всяким "потрібним людям", а навзамін ввели міську надбавку для лікарів, чи ще щось придумали щоб потрібні спеціалісти в черзі стояли за роботою в медичних закладах Ковеля, а не перлися в Луцьк, Львів чи Київ, а то й за бугор на заробітки.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Дачник » 13 червня 2011, 20:51

Аватар користувача
Дачник
 
Повідомлення: 178
З нами з: 24 грудня 2010, 01:43
Звідки: масив "Калина"
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення AndroVit » 13 червня 2011, 21:38

Ви може і принесете ту гривню, а є варіанти коли і не принесуть. Хто віддаватиме? Той, хто взяв.
Про дитячу поліклініку - мова не про прививки, а про простіші речі. Після хвороби дитини довідку взяти, що можна вести в садок чи відправляти до школи, довідки для фізкультури. А в тих, що до року - періодичні огляди. І краще їх не пропускати. бо є хвороби, що в дитячому віці лікуються набагато легше, ніж в дорослому.
Про відсутність душевності лікарів - вони вимушені "нарощувати" оту броню, інакше вже через рік їх з інфарктом повезуть. Та і заважатиме вона об'єктивному оцінюванню стану хворого. І не треба мені казати "от якби твої рідні..." - було і з моїми рідними, що чекали.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення N1kal1a » 13 червня 2011, 23:11

чесно скажу все читати було завпадло но тему поняв. черги всі ізза того що лікарів мало а мало лікарів ізза того що студенти не хочуть за копійки у нас працювати, та щей якби ті шистьорки які бігають під Самчуком не топтали своїх працівників. а то за копійки тай щоб тебе з гамном мішали не знаю хто таке витримає
N1kal1a
 
Повідомлення: 60
З нами з: 23 березня 2008, 00:24
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Fantoman » 14 червня 2011, 13:20

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей

cron