Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 13:15

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"
ПовідомленняДодано: 10 червня 2011, 11:43 
Офлайн

Повідомлення: 60
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
хто що думає про лікарню і щоб хотів від неї? але я рахую що платна лікарня дешевша і якісніша :-): а маши в лікарні взагалі гробовозки

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"
ПовідомленняДодано: 10 червня 2011, 16:46 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
N1kal1a написав:
але я рахую що платна лікарня дешевша і якісніша

Я б так не сказав.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2011, 20:50 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
Платна лікарня в Ковелі, де?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2011, 21:49 
Офлайн

Повідомлення: 139
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста: Ковель сiti
zax13 написав:
Платна лікарня в Ковелі, де?

Да все платные. Рискни с пустыми карманами в поликлинику или в больницу попасть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2011, 22:07 
Офлайн

ну це вних називаєця спонсорска допомога Самчуку ) попробуй не дай :ded_moroz: . зараз в якийби не йшов кабінет скрізь платиш. а ским було що скора приїжає і вимагали гроші за визов?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 червня 2011, 16:43 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
Хе, так є проект платної приватної лікарні (який відкладено до кращих часів)... Готові платити по тарифам?

Планувалося, що лікарня буде існувати за рахунок страховок, як за кордоном, але населення не готове страхуватися... Так мені сказали :men:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 червня 2011, 02:52 
Офлайн

Повідомлення: 178
Район міста: Чірьомушкі
Да, шо можна сказати про наших костоломів, перегляньте нові серії нашої раші, там ця тема затронута.
Від себе особисто додам, рік чи два назад мав нещастя до них зайти :-( , а саме на річці, розсік ногу об залишки культурних відпочивальників, і вирішив подорозі до них... Перше: черга у невідкладній, тим часом моя дорогоцінна вже витікала з кеда за що я отримав порцію невдоволення санпрацівниці. Друге: дочекавшись своєї черги наче в черговому ужастіку, зайшов залишаючи кровавий слід... Тут скептичний погляд дохтора, з нахабного вигляду можна зробити висновок, шо у нього диплом десь так мабуть Сорбони і він би... а тут лиш я зі своєю... Йди в аптеку і купи бінт- я :sh_ok: . Мені подфартіло шо в кармані були бабоси, а то ??? Ще цілий коридор до аптечного кіоску був змащений моєю кров`ю. Тут йдучи назад до "свєтіла" чомусь незахотілося його турбувати, але настирна прибиральниця буквально втерла шваброю мене у кабінет змиваючи мої залишки... Далі як з мішком попатрошили так-сяк забинтували моїм кровним(не побоюсь цього слова) бинтом послали... додому. Більше я туди нізаяких умов не піду... Не знаю можливо там і є хороші люди, але мені такі не трапилися :cry_ing:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 червня 2011, 12:50 
Офлайн

zax13 написав:
Планувалося, що лікарня буде існувати за рахунок страховок, як за кордоном, але населення не готове страхуватися... Так мені сказали :men:

Не те, щоб неготове, але нема за що.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 червня 2011, 16:14 
Офлайн

бачили де строїлася нова поліклініка ?! ото вже її там не буде ) у Самчука інші плани на рахунок його колишньої стоянки :bra_vo: . і теж таке було мій дідіня болгаркой розсік пальця і теж саме було. стікая кровю змушувалийти в аптеку сітояти в черзі і за 2см нитки 20грн як для пенсіонера. от су...і

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 червня 2011, 16:40 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Картина з радянського минулого (або фантастичного фільму). Пацієнт, стікаючи кров'ю, приходить на травмопункт. Там його поперед пари-трійки інших пацієнтів приймають. Бо в нього через 3 години такої кровотечі наступить критична крововтрата. З шафи невідкладної допомоги, що стоїть укомплектованою в куточку, достають бинт, йод, кетгут, спирт, перекис водню і ще щось. Тут же зцілюють і тільки після цього спитавши паспортні дані відправляють додому.
Теперішні часи. На закупівлю медикаментів для травмопункту виділяється стільки, що традиційно вистачає тільки для "бідних", про яких дзвонять і попереджають, що "зараз приїде на .... (не велосипеді) хороший знайомий ..... Обслужити, медикаменти з резерву...."
Лікарям з їх не такою вже й великою зарплатою і професійним цинізмом не хочеться іти в аптеку і за свої кошти купувати щось для когось.
Вибачте за грубість, але на мою думку в даному питанні не лікарі суки, а у нас життя собаче...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 червня 2011, 16:46 
Офлайн

Навздогін.
Про черги в дитячій поліклініці ніхто не хоче поскаржитися? Коли люди з дітьми до року, котрі мають проходити поза чергою, стоять в тій черзі годинами. А з дітьми, яким більше року - то взагалі нервовитягування суцільне. І хто винен? Зав поліклінікою, яка не організувала роботу при некомплекті лікарів-педіатрів, самі лікарі, котрі не хочуть працювати "від світанку до смерканку" чи аморфне поняття "влада" ?

Висувайте пропозиції вашим депутатам, щоб менше давали можливостей наживатися всяким "потрібним людям", а навзамін ввели міську надбавку для лікарів, чи ще щось придумали щоб потрібні спеціалісти в черзі стояли за роботою в медичних закладах Ковеля, а не перлися в Луцьк, Львів чи Київ, а то й за бугор на заробітки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 червня 2011, 20:51 
Офлайн

Повідомлення: 178
Район міста: Чірьомушкі
AndroVit написав:
Лікарям з їх не такою вже й великою зарплатою і професійним цинізмом не хочеться іти в аптеку і за свої кошти купувати щось для когось. Вибачте за грубість, але на мою думку в даному питанні не лікарі ..., а у нас життя собаче...

Тут я не згоден, причім там їхні гроші і зарплати? Да мені від нього й копійки паганої не треба, ше шо. Якшо ти вчився на лікаря то повинен будеш, з живими людьми спілкуватись, а нє то чіши в морг, хоча і там повинне бути людське відношення, не собаки ж все-таки... :-(
Невже так тяжко з 20-ть бинтів залишити в швидкій, і шоб я заплатив за них на місці, або приніс того гривня пізніше а?
Да ващє гнілой базар про них говорити брррр.. Всі знають шо андоти про видалену не ту почку або нехай живе чи лікувати будем, давно уже реал. Так шо з нашими спєцами з купл..ой красними діпломами, хто до них не звернеться, гарантую проживете довше.
На рахунок діт-поліклініки: шановні невже вам мало інфи про прививки, а ви все настирно ведете своїх чад через черги до... нема слів просто. Ше й заставляють підписатись про неоскарження будь-яких наслідків, голова на плечах є?
П.С. Життя залежить від того хто живе, у пса - собаче, у людини ж логічно людське.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 червня 2011, 21:38 
Офлайн

Ви може і принесете ту гривню, а є варіанти коли і не принесуть. Хто віддаватиме? Той, хто взяв.
Про дитячу поліклініку - мова не про прививки, а про простіші речі. Після хвороби дитини довідку взяти, що можна вести в садок чи відправляти до школи, довідки для фізкультури. А в тих, що до року - періодичні огляди. І краще їх не пропускати. бо є хвороби, що в дитячому віці лікуються набагато легше, ніж в дорослому.
Про відсутність душевності лікарів - вони вимушені "нарощувати" оту броню, інакше вже через рік їх з інфарктом повезуть. Та і заважатиме вона об'єктивному оцінюванню стану хворого. І не треба мені казати "от якби твої рідні..." - було і з моїми рідними, що чекали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 червня 2011, 23:11 
Офлайн

чесно скажу все читати було завпадло но тему поняв. черги всі ізза того що лікарів мало а мало лікарів ізза того що студенти не хочуть за копійки у нас працювати, та щей якби ті шистьорки які бігають під Самчуком не топтали своїх працівників. а то за копійки тай щоб тебе з гамном мішали не знаю хто таке витримає

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 червня 2011, 13:20 
Офлайн

Дачник написав:
На рахунок діт-поліклініки: шановні невже вам мало інфи про прививки, а ви все настирно ведете своїх чад через черги до... нема слів просто. Ше й заставляють підписатись про неоскарження будь-яких наслідків, голова на плечах є?

Ще один прививконенависник? Сходу помічаєш як ОРЗ переходить у пневмонію, а діарея у кишкову інфекцію?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: