Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 серпня 2017, 16:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 146 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Здаю будинок в хорошому місці біля озера Світязь
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 01:09 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
igorsolop написав:
. Люди взагалі і в палатках якось відпочивають! :smu:sche_nie:

Не якось а класно. Я з набагато більшим задоволенням посунувся б в похід з рюкзаками і палаткою в той же Крим чи Карпати чим їхати на море і жити в номері та спати на ліжкові. Але от однодумців серед друзів найти важкувато. Максимум 1-2 найдеться

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 05:35 
Офлайн

Повідомлення: 343
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Сьогодні-на сьогодні-я мав на увазі що на Світязь треба їхати по погоді.Сьогодні вирішив- і вперед.Запланувати наперед Світязь у мене не получалось.Наша волинська погода.Звичайно,якщо їхати попити горілочки,пограти в карти і,можливо,покупатись,тоді так. :-): Побув пару днів,погода зіпсувалась-в машину і додому.Щодо часу-то від дому з Ковеля до часу купання 3 години і пройде.Поки те-се,облаштування на місці.Останній раз був на гряді 3 роки тому в липні.Спали в палатках.Клас!Попали під сильну грозу(тоді і в Ковелі повалило дерева).Екстрім.Такого відчуття,як гроза в палатці,не отримаєте ніде.А на другий день знов жара!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 10:45 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
igorsolop написав:
Для 1денного відпочинку є купа кльових озер набагато ближче: і їхати ближче, і вода чиста, і народу мало...

Повністю згоден. Публіка на Світязі псує відпочинок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 11:05 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Я на світязь катаюся кожний рік. Знімаю кімнату на 3-4 днів за 50 - 60 грн. .. Виключаю мобільний.. Беру ящик-другий пива, продукти, і відпочиваю на повну.... Кожний вечір на дискотеку, де тебе ніхто не знає і це радує..
І чесно кажучи - відпочинком задоволений завжди..

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 11:13 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
KOT написав:
Я на світязь катаюся кожний рік. Знімаю кімнату на 3-4 днів за 50 - 60 грн. .. Виключаю мобільний.. Беру ящик-другий пива, продукти, і відпочиваю на повну.... Кожний вечір на дискотеку
А при чом тут Світязь з його начебто лікувальним кліматом і цілющою водою? Так відпочивати можна будь-де, не обов"язково на Світязі. При цьому будь-де буде ше й дешевше :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 11:19 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
ні ні, не плутай прості вихідні із відпочинком подалі від Ковеля. На Світязі відпочивальникі, дівчата в купальниках ходять, усі топлес, сонце, пляж, вода...

На квартирі чи на дачі так не відпочинеш!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 12:08 
Офлайн

Повідомлення: 313
Подякували: 1 разів.
Блін. Писав, писав, а куда написав? Вибачте, якщо комусь прийде приват.
По темі: категорично не згоден із Ігорем відносно цілющості води. У мене свій досвід і я підтверджую цей факт на всі 100, а якщо заглянути в Гуглю то і він підтвердить (до речі про "форму шара" Землі Googlя також підтверджує). А щодо відпочинку, то товариш бере трьох-кімнатну палатку, палатку-кухню, газовий примус з невеличким балоном і віддихає в своє задоволення. Платня за місце для палатки - 5 грн. за добу (як домовитесь із тьотьою). Ну і як було сказано вище - а природа, а рибалка, а повітря. І не кажіть, що на морі краще, був і розумію, що був на морі для "галочки". Ну а якщо для когось відсутність теплої води в літній період на відпочинку це проблема - "паньський" Ви однако. Вода на озері у 20-ть разів чистіша та корисніша за ту, що біжить по трубам.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 12:18 
Офлайн

Ctepanuch написав:
Вода на озері у 20-ть разів чистіша та корисніша за ту, що біжить по трубам.

Останнього десятиріччя на берегах Світязя активізувалось будівництво приватних "дач" і баз. А от про будівництво каналізації з очисними спорудами я щось не чув.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 12:42 
Офлайн

Ну напевно на морях менше танкерів стало плавати. Я про те, що усе навколо постійно забруднюється. Я не кажу про склад води, а те що вода в крані також не така як була раніше. Якби "Останнього десятиріччя на берегах Світязя активізувалось будівництво приватних "дач" і баз." не це, то вода на Світязі була б чистіша у 50 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 12:51 
Офлайн

Я про те, що є багато озер, де нема забудови і забруднення.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 12:55 
Офлайн

Хто ж спорить: комусь палатка в лісі і примус, а комусь - 5-зірковий готель all-inclusive з 5-разовим харчуванням. Проте казати, шо на Світязі лікувальний клімат - це щонайменьше смішно. У мене на балконі такий самий клімат, правда, комарів трохи меньше бо є протимоскітна сітка ::yaz-yk: А шоб покупатись - можна найти озеро і краще і ближче: їздити туди на день, а на ніч повертатись і спати вдома. І по грошах дешевше і по комфорту зручніше. І нікому нічого не бути винним...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 15:13 
Офлайн

Я б не рівняв міський клімат, забруднений різними вихлопами, та клімат на природі. Що смішно так це твоє порівняння. Можна привести приклад, коли я був у Дніпродзержинську то там місцеві мешканці казали, що хотіли б як на Волині, вийти вранці на балкон, вдихнути повітря і не закашлятись. Я пробув там 4 місяці і ніяк не звикнув до вихлопів їхнього заводу. На це схоже твоє порівняння. І не треба казати, що вода у всіх озерах однакова, такого просто не може бути на це багато факторів (кліматичні умови, наявність підземних вод і т.п.). Кожному подобається свій відпочинок, хтось із примусом на природі і з природою, а хтось виїхав з міста, і навіть якщо це п'ятизірковий готель, це знову кірпіч.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 15:33 
Офлайн

1. При чом тут Дніпродзерджинськ? :du_ma_et: Про шо ти говориш? Світязь і Ковель - абсолютно однакові кліматичні умови. А при наявності великої кількості туристів на власному автотранспорті кількість вихлопів на Світязі може бути навіть вищою ніж в деяких районах Ковеля.

2. Звісно, вода в різних озерах не однакова. Вона навіть в різних кранах однієї квартири може бути різною! Але мова ж іде не про однаковість води, а про її корисність. Користь води зі Світязя сумнівна, в усякому разі аж нічим не перевищує користь від води в інших озерах області, які знаходяться ближче до Ковеля і не такі густозаселені туристами.

3. Якшо ти думаєш, шо виїхавши на тиждень з "кірпіча" (як ти сам сказав) на природу ти цим самим аж неаби-як покращиш своє здоров"я - можна лише позаздрити твоїй наївності. Та й природа сумнівної чистоти (уявляю скільки залишається неприбраного сміття після чергового сонячного уїк-енду на Світязі!) не викликає довіри. Інша справа - територія 5-зіркового готелю десь в Туреччині чи Єгипті :smu:sche_nie:

P.S. Відпочинок в палатці з примусом?! Збавте! :obdol_bysh: Після такого "відпочинку" треба місяць відпочивати. Це точно не для мене!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 15:56 
Офлайн

Втомився з тобою сперечатися. Оце сказав, що повітря однакове в місті та біля озера де купа лісу і машини які там стоять, а гиркотять коли їдуть до озера і коли від'їжджають. У місті постійний рух. Усі енциклопедії, інша научна література та всюдисущий інтернет каже, що вода на Світязі має певні зцілюючі властивості, однак деякі люди, які навіть блисько не були біля даної водойми, вважають це усе видумками та домислами. Флаг у руки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2011, 16:13 
Офлайн

Ctepanuch написав:
Усі енциклопедії, інша научна література та всюдисущий інтернет каже, що вода на Світязі має певні зцілюючі властивості
Відколи це ми стали вірити усьому, шо пише в Інтернеті? Підозрюю, шо таку інформацію поширюють виключно з метою здати будиночок на березі ;;-)))

Цитата:
деякі люди, які навіть блисько не були біля даної водойми, вважають це усе видумками та домислами
А шо - якшо під"їхати ближче до даної водойми то одразу переконуєшся в зворотньому?

Цитата:
Флаг у руки
Ага! І в 5-зірковий готель! :ti_pa: А ви корміть комарів на Світязі і вдавайте, шо зцілюєтесь...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 146 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Majestic-12 [Bot] і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: