Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 03:11

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 146 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2014, 17:00 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
Ruslana TS написав:
хто що може сказати про сьогоднышню Одесу. Про саме місто. Чи мав хтось практику відпочинку саме там. Мене не розваги цікавлять, а тільки скупатися і оселитися в районі Французького бульвару на кілька днів.В інтернеті великий вибір, але може хтось щось конкретне знає ?

відпочинок в Одесі

поїзд - купе 200+200грн. Але треба дуууууууууууже уважно брати купе з кондиціонером.
готель Токіо стар недалеко від ж/д -370грн в день на трьох, 190 - на одного і дозволяють жити вдвох. Мінімум місця, але свій унітаз та душова. + кава з млинцем щоранку і щовечора.Але треба дуууууууууууже уважно брати номер з кондиціонером.
маршрутка №198 пряма на Аркадію (пляж) - 3 грн в одну сторону. Є платний (50грн лежак), а є безплатний. Алея з фонтанами - пречудова.
харчування - в готелі - недорого, пристойно, Правда все в одноразовому посуді.
Море - клас, особливо в шторм.
Одеса - грязна та воняє.
Люди неприязні, але на питання відповідають і допомагають в принципі.
Хоча маршрутчики не захотіли мабуть пояснити про прямий маршрут - коротше- все виясняли самі.
На Привозі все дорого.
Але загалом - порахуйте
:-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2014, 22:25 
Офлайн

Повідомлення: 824
Подякував (ла): 45 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
Трошки все бачу по іншому, а саме НАВПАКИ.
За проїзд так само платив 200 - купе(постіль і чай) з кожного, якщо купувати у невихідні дні і без попередньго то дешевше.
У готелях не жив так як дуже багато здають осель в любих кутках міста, як на місці так і через інет. Знайшов мені брат коли я був вже в Одесі 150 за двох. Місця навалом душ, кухня, телевізор, стіралка, газ... Готували самі собі іноді жіночка, яка здавала, нам робила всяку смакоту:)
Пляжів там навалом, а щоб взяти лежака можна було і не платити. Якщо хотілось десь поїхати припустим на ''Золоті піски'' чи ще куди - кругом ходять тролейбуси або трамваї. На маршрутках їздив 2 рази поки не знав як інший транспорт ходить. Одне, що мене трохи збивало з толк, що оплата при виході - забував і пробував заплатити при вході як звик у нас:)
Трішечки не сподобалось що в на тротуарах стоять мусорні контейнера і часто там в них хто риється і вистачає закинутих авто... які достоюють соє на кірпічіках і т.п.
Люди номальні і допомагають навіть якщо самі не вкурсі куда іти, да і не місцевих море які так само тиняються і нічого не знають.
Ruslana TS на привозі було вам дорого бо ви не знали куда там іти і де саме продається дешевше:-) Це можна сказати така ж історі про мою подорож на 7км. ТЕ САМЕ що не був в курсі куда іти і взагалі що де продається! Ну припустим по цінам у самому місті у супермаркетах дорожче або так саме дивлячись що а овочі, фрукти та інше до столу - це тільки ПРИВОЗ! Солодке - Сільпо ... Ресторани та кафе особливо на Дерибасовський дорогі.
Дуже багато місць куди можна піти погуляти - це і культурні місця і розважальні і торгові. Як сказала жіночка в якої жили:"Если вы не были в Опере значить вы не были в Одессе". І поволокла на на оперу на ''Пікову даму'. Доречі білет коштує дешевше ніж екскурсія.

Зображення

А всередині як гарно!
А це у самому залі:

Зображення

Люстра яка там ледь видніється дуже велика: висота -9м, діаметр -4м а вага біля 2,5тон, якщо не помиляюсь.
ДУЖЕ ПРИ ДУЖЕ БАГАТО МОЖУ ЩЕ РОЗПОВІДАТИ І РОЗПОВІДАТИ, АЛЕ НЕ ЛЮБЛЮ МЕМУАРИ РОЗВОДИТИ!
http://alexfoto.com.ua/show.php?id=odessa2012day1
Стільки всього що кругом за два тижні не вспів!
Я якщо чесно у захваті - грошей потратив мінімум, купляв майже все що хотілось і ходив куда бачив. Всяких сувінірчиків та магнітіків привіз купу СОБІ і + всім хто просив. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2014, 13:18 
Офлайн

я була в Одесі у фестивальні дні, так як їхала не на відпочинок а на роботу на кіноринок, де проводилачас з 9до20год.
і як не намагалася зняти таку ж по ціні квартиру як у Вас, не вийшло, бо як казала числа - мені відразу відповідали, що ціна на фестивальні дні більша.
і так і вийшло , що ми жили 4 за 370грн., тобто по 92,5грн. включно з млинцями та кавою на ранок та вечір.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2014, 22:56 
Офлайн

Повідомлення: 824
Подякував (ла): 45 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
Цитата:
їхала не на відпочинок а на роботу

Думав ви на відпочинок їздили... капец якийсь... :cry_ing: там стільки всього гарного ви навіть не уявляєте.
Ну хоть на морі були і загар привезли:)?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2014, 23:00 
Офлайн

ага :-):
три рази були звичайно ж
в Аркадії
її ще тоді не закрила санстанція

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 06:54 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Знову наближалося літо. Державні керівники приймали якісь хаотичні фінансові рішення по утриманню сибіряків в межах Сибірського федерального округу. Склалося враження, що робилося все, аби тільки ми на літо нікуди далеко не відлучалися, бо ми насправді тут своєю присутністю просто охороняємо територію. Державні мужі постійно трясуться від страху з того, що як тільки більшість сибіряків рвонуть до сонця і тепла на 2-3 місяці, то якісь китайці чи монголи відразу займуть порожню територію. А, ще забув, кожному сибіряку в цьому році тре було отримати на пошті бандероль з Кремля з необхідним аксесуаром – рожевими окулярами для подорожей по своїй державі.

Ну не цікавить мене відпочинок який-небудь де-небудь за максимум моїх грошей. В світі стільки країн, кожна цікава по-своєму, там хватає місця всім. Не люблю, коли мене носом тичуть де мені тре потратити свої гроші, люблю сам приймати рішення. Люди повинні їздити туди куди самі хочуть. І відпочинок має бути різним: хтось любить пляж і шезлонг на весь час, а хтось ще хоче нових вражень. У держави свої цілі та інтереси, а у простого народу – свої. Держава не спішить дізнатися чого хоче моя душа і тіло. Зате мої діти знають як моя душа захтіла свіжого морського повітря, ранкового туману над горами, тиші і спокою. А тіло захтіло протопати ніжками по гірським стежках та вкусити свіжих соковитих фруктів. Мізки захтіли втратити рахунок часу і бути щасливими від краси і безтурботності проведеного дня. Ото на початку літа діти повідомили, що зняли апартаменти в Аланії і їдуть туди на два місяці. Якщо маю бажання, то можу приєднатись до них в любий момент. Босі п’ятки аж засвербіли від палючого піску і вже майже понесли мене широкими стрибками до води, щоб плюхнутись в теплі гірко-солоні хвилі. А ще захотілося сісти на терасі над морем і попити хорошого пива, дивлячись на гори, до котрих можна здається дотягнутися рукою. В уявленні вже з висоти скель відкривався величний вид на море, що зливається з горизонтом. Розкинув мізками і вирішив, що на місяць поїду в Україну, а потім ще на місяць до дітей в Туреччину.
Мабуть всі відчували як міняється оточуюча обстановка з відривом літака від аеродромної смуги чи відправленням поїзда з вокзалу. Для мене тут все просто – я переключаюсь на номер побілки, котрий знають лише рідні. На цей раз у мене вперше за багато років не появилось це почуття ейфорії. Тривожила думка чи мене пропустять в Україну. Останні події там не радували.

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 06:59 
Офлайн

Аеропорт Бориспіль. Літак приземлився відповідно розкладу. Ось і паспортний контроль в окремій кабінці для громадян Росії. В моєму закордонному паспорті купа штампів Борисполя за минулі роки. Але зараз ситуація інша. Через хвилин 10 розмови все всім стає зрозумілим і мене пропускають, записавши номери моїх телефонів та адреси перебування в Україні. Все, я на українській землі. Відразу на Майдан і тут приходить перше розчарування. Ще не відновлена бруківка і не розібрані барикади, ще висять портрети загиблих, а бізнес вже розгорнув свої крила – кругом йде жвава торгівля напоями, пивом та революційною символікою. Прямо там де гинули люди. У бізнесу нічого святого… І кругом йде збір грошей, здається, гроші не збирає лише геть лінивий. Київ вже не той і гуляти його вулицями не так комфортно як раніше, особливо ввечері. Я пишу лише про свої особисті почуття, ніяких політичних висновків та економічних. Просто ІМХО людини, котра частенько поступає проти правил логіки та деколи дивиться на все під своїм кутом зору.

Ковель радує легкою спекою і живим «Павлівським». Розмови про війну і про Росію. Швидко надоїдають мені такі розмови. А людям хочеться почути від мене, що незабаром закінчиться це все і нарешті Росія одумається, ніби я президент РФ. На третій день вже не знаю чим зайнятись, через неділю можна вовком завити, якби не старі перевірені друзі та Закарпатський коньяк, котрий завжди мені нагадує Кізлярський чи Дербентський. Відпочиваю біля Турії, на Пісочному та на Світязі. Війна війною, а життя продовжується і в Ковелі.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 07:04 
Офлайн

Ще в Київському поїзді було видно наскільки збільшився потік відпочиваючих до самого великого озера України. Не буду сильно вдаватись в подробиці відпочинку на Світязі і з чимось порівнювати. У мене свій досвід. Скажу лише пару слів – організований відпочинок в доступній ціновій категорії тут не стоїть тих грошей – обшарпаний совок 70-х. Але озеро чудове і добре, що воно у волиняк є. Хоча деколи здається, що люди соди їдуть добряче попоїсти біля води. І в прилеглих лісочках повно машин неорганізованого відпочинку. Років через три тут буде Волинський Шанхай.

Далі будуть фото

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 12:20 
Офлайн

sibstupa написав:
Років через три тут буде Волинський Шанхай.

?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 16:49 
Офлайн

Повідомлення: 100
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 25 разів.
Ruslana TS написав:
?

А це зара новий тренд в деяких українців, які виїхали за кордон. Приїздити і обпльовувати рідну землю. Типу "ну у вас тут і гівняно. Ну ви і гівно. А от у нас рускіх, поляків, німців..." Це ще деякі студенти коли до Києва їдуть і приїздять додому в Ковель - теж кажуть "Ну у вас тут і село"...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 17:40 
2359 написав:
А це зара новий тренд в деяких українців, які виїхали за кордон. Приїздити і обпльовувати рідну землю. Типу "ну у вас тут і гівняно. Ну ви і гівно.

Найгірше те, що рідну землю обпльовують и засирають не приїжджі.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 19:30 
Офлайн

Ruslana TS написав:
sibstupa написав:
Років через три тут буде Волинський Шанхай.

?

Крим відправився у вільне плавання. Середній клас українців відпочиватиме в Туреччині – всі інші в Одесі та на Шацьких озерах. Я був здивований кількістю людей в поїзді Київ-Ковель, котрі їхали на відпочинок на волинські озера.

Зображення

Зображення

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 19:39 
Офлайн

2359 написав:
А це зара новий тренд в деяких українців, які виїхали за кордон. Приїздити і обпльовувати рідну землю. Типу "ну у вас тут і гівняно. Ну ви і гівно. А от у нас рускіх, поляків, німців..." Це ще деякі студенти коли до Києва їдуть і приїздять додому в Ковель - теж кажуть "Ну у вас тут і село"...

Саме дивне те, що багатьом професіоналам своєї справи, хто хтів служити Україні, не знайшлось тут місця. Різного роду начальники просто боялись за своє місце. Одного разу мені прямо заявив великий дядько - " я своє місце грію племіннику, вибачай".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 19:42 
Офлайн

Фото з Світязя та про подорожі по Туреччині трошки пізніше викладу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2014, 21:28 
Офлайн

Зачепився за інтернет – загружу скільки встигну.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зарядився енергією в Україні та зібрався в Анталью. «Туркіши» пропонують переліт з пересадкою в Стамбулі за 308$, Міжнародні Авіалінії України на сотню мертвих президентів дорожче за те саме. Прямі рейси вже розкупили. Через інтернет оформляю переліт «Туркішами» з Борисполя. Виїзд з України без проблем – паспортний контроль 30 секунд.
Далі буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 146 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: