Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 11:37

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Побиття депутатом дитини.
ПовідомленняДодано: 11 травня 2011, 17:39 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/incident/5878076/ По цій ссилці прочитав, про вище вказані події. Хтось щось чув з цього приводу? Чи це брехня?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Побиття депутатом дитини.
ПовідомленняДодано: 11 травня 2011, 18:46 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Повар старий побив. Вже з місяць напевно інфі про побиття. Чесно кажучи думав замнуть справу. Молодці батьки що не купилися на подачку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2011, 19:44 
я думаю не брехня.В "Український правді" сказано ,що це депутат Ковельської райради Сергій П.-заявляє обласна прокуратура. Урод ,що ще можна сказати...

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 16:27 
Офлайн

На жаль я помилився. Батьки сьогодні відкликали свою заяву.
Зображення
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 18:12 
Офлайн

Повідомлення: 279
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Я в шоці!

Хоча нічого нового ... як завжди :sh_ok:

Спасибо тем, кому я вообще все равно-Вы нужны для массовки...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 18:48 
Батькам , звичайно, видніше. Але я думаю Країна повина знати "своїх героїв!"

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 19:09 
Офлайн

Повідомлення: 42
nekton написав:
На жаль я помилився.

В тому, що замнуть справу - не помилився

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 19:17 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
У будь-якому випадку справа набула такого розголосу, що ковельчани побачили хто є хто.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 19:22 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Жах :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: і така нелюдина ще й є депутатом. Ганьба нашим депутатам, якщо вони неприймуть ніяких мір відносно цього нелюда.
пс. Модери додайте накінець злого "смайла"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 20:05 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Шкода малого...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 22:02 
Офлайн

Повідомлення: 42
Lisichka написав:
У будь-якому випадку справа набула такого розголосу, що ковельчани побачили хто є хто.

Почекай трохи. Зараз з Повара почнуть ліпити жертву "злочинного режиму", який в знак протесту розпочне голодування. Потім він попроситься до Європи розповісти про тиранію щодо нього за політичні переконання. До чого ми дожилися?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 23:03 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
zax13 написав:
Шкода малого...

Да, шок на всю жизнь. Как такое можно простить? Что им предложили или "пообещали"?
Если б такое увидел отец, то как не закопать этого "неприкасаемого" в его же песочнице?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 травня 2011, 08:28 
Офлайн

Мати 1979 року народження. Це ж не дитина яка нерозуміє що робить - хочу пишу заяву, хочу відкликаю. То побили дитину - то ні. Я принаймні бачу два варіанти чому так сталося: те що не можна купити за гроші - можна купити за великі гроші, ну і психологічний тиск ніхто не відміняв.
Дивує сам текст заяви. Судячи з нього дитина до 12-го числа в школу не ходила

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 травня 2011, 09:42 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Шо ж там за свідки були що не побили його на місці???? А батько що? В штани наклав від депутата? Представники народу б****ь.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 травня 2011, 11:11 
nekton написав:
То побили дитину - то ні.

На це є гарна відповідь на Ковельській правді:
Начальник Повара по партії "Батьківщина" депутат обласної Ради Анатолій Грицюк на своїй вчорашній прес-конференції з цього скандального приводу постійно вживав слово "інцидент". Напевно, на думку Грицюка цей термін виправдовує все, що зроблено Поваром щодо малолітньої дитини. Помиляється дядечко!
За визначенням "Інцидент" - несподівана подія, як правило, неприємна, пов'язана з конфліктом. Походить від латинського incidens "випадок", від дієслова incidere " падати , потрапляти ; траплятися ", з in-" в "+ cidere ( cadere ) " падати ".
Як би не викручувалися панове "білі саламандри" підмінюючи слова, але суті це не міняє - конфлікт був. Не «побутовий інцидент, який стався між сусідами», а неприємний, смердючий, конфлікт, пов'язаний з протистоянням наділеного владою старигана і малолітньої дитини. Про це неодноразово свідчить і мама в своїй заяві.
Однак латинське "падіння", це не лише фізичне переміщення дитини, пов'язане з силою тяжіння і викликане дією пенсіонера-депутата в спосіб, як сам і коментує в пресі: "Він вискочив і якраз під праву руку потрапив. Я його трусонув - злетіла бейсболка з голови. Тут жінка почала кричати. Може, я його брав за комір, коли він з цієї купи піску збігав, то так вийшло, що він падав." Не нагадує вам «чорний гумор» на тему «і так він сам на ніж двадцять разів наштрикнувся»?
Тут має місце інше падіння - падіння моралі та совісті. І що найстрашніше, зважаючи на останні заяви батьків, - прогресує падіння інституції материнського піклування про своє дитя та його батьківського захисту. Що було цьому причиною можна лише здогадуватися. Можливо й гроші. Але чи знає мама, як відгукнеться її дитині в майбутньому цей пережитий стрес від фізичного насильства. Чи вистачить тих же грошей, сил і сліз щоб поправити ситуацію на краще?
Не вважаю прокуратуру повними неадекватами, які бездоказово дозволять собі публічно заявляти: "депутат бив дитину головою об пісок, доки один зі свідків події не забрав малюка з його рук. Хлопчик отримав легкі тілесні ушкодження". Для таких заяв у них є переконливі докази і свідчення. А відкликання мамою своєї заяви, вчинене під тиском обставин або пропозицій "від яких важко відмовитися", як пишуть знаючі люди не має жодного впливу на доведення справи до суду. З міліцейського журналу повідомлень про злочини цю подію не зітреш і не вирвеш. І кримінальну справу з цих підстав не закриєш.
Факт "інцеденту" у громадському місці був, конфлікт був, щоб там тепер мама не писала, а легкі тілесні ушкодження дитина отримала. Більш за все і висновок судового експерта в справі лежить. Значить було хуліганство - очевидне грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства що супроводжувались особливою зухвалістю, винятковим цинізмом в поєднанні з демонстративною зневагою до загальноприйнятих норм моралі у вигляді знущання над дитиною.
Дивує, як Грицюк паплюжить пресу, заявляючи, що "засоби масової інформації під тиском міліції, партії влади зробили таку інформацію нещиру, а цинічну". Відомо, що вперше про цю подію написав журналіст Гаврилюк з "Волині". Чогось цьому Гаврилюку не заважав "тиск партії влади і міліції" коли він нещодавно писав про неправомірний обшук міліцією помешкання "бютівця" Якубука, чи критикував Смітюха за його недоречні висловлювання щодо "критих золотом" будинків підприємців, які прийшли на мітинг протесту проти податкового кодексу. Чи про інші скандальні міліцейсько-владні прибамбаси. А тут, бач, "затисли". Певно, комусь київські "вожді" затисли яєчки за такий скандал в Ковелі і на Волині, от і пищать тепер, як неприкаяні, що в голову прилізе.
А "приход" нормальний. Он Грицюк заявляє, що був ПРОСТО «побутовий інцидент, який стався між сусідами…., а хлопчик ПРОСТО впав, а Сергій Повар (за визначенням Грицюка - солдат нашої політичної сили)… його ПРОСТО підняв за руку. І ніякого інциденту там не було" і посилається на заяви матері. А в тих заявах, написаних ніби під диктовку, мама втім наполягає, що інциденти були. От і повір! ВСЕ ПРОСТО? Пане Грицюк, солдат ребенка не обидит!

Догори

Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі