Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 серпня 2017, 16:20

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Перенесли і забили...
ПовідомленняДодано: 05 травня 2011, 16:31 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
igorsolop написав:
Отож (за логікою деяких форумчан), нічого не залишається як скинутись усім форумом, придбати такий контейнер і підписати договір з ЖЕКом по його своєчасному вивозу.

Не плутай праведне з грішним. Не треба робити роботу за державу - треба їй допомагати її зробити. Держава не всеосяжна - за кожним серущим громадянином не підбере. Смітить в нас більша частина населення - це не одинаки-маргинали, а виділяють в рік пару годин для прибирання загальноміських територій максимум один на сотню. Ніхто ж з нас не написав донос в прокуратуру, про те, що хтось сміття викидає в місці, де це заборонено. Не свідчив потім в суді про це. Одиниці лише заяви пишуть по ЖЕКам. Ні один дописувач в темі про ДАІшників теж не написав донос в прокуратуру на хабарника.

Востаннє редагувалось Fantoman в 05 травня 2011, 16:36, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 травня 2011, 16:34 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Fantoman написав:
Не плутай праведне з грішним
Хамити он як швидко навчився, а розуміти сарказм відать не дано...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 травня 2011, 16:45 
Офлайн

igorsolop написав:
Хамити он як швидко навчився, а

Людям, які вважають, що я працюю заради приємного бомжам і алкоголікам я все життя хамлю.
Цитата:
розуміти сарказм відать не дано...

Так, я не телепат.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 травня 2011, 16:52 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
igorsolop написав:
irma, я на 99.9% впевнений, шо якби в тому місці, де виростає ця купа (чи принаймні в декількох метрах від неї), стояв контейнер для сміття - цієї проблеми не було б.

Варіант не проходить, бо:

1.Навіщо ж в тому місці ставити контейнер? На могилах? Це те саме, шо просто стихійна купа сміття зверху. Там взагалі не місце для сміття, там йде ряд могил.
2. Це місце знаходиться у віддаленні від алей, по яких проїде транспорт. Тому навіть на ближній алеї до контейнера доступу транспорту не буде.

Там треба засаду весною перед святами робити, вичисляти хто носить і відносити йому назад порційку.
Але реально ми там зробимо 2 горбочки типу могил з квіточками. А там, по ходу, побачимо...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 травня 2011, 16:58 
Офлайн

irma написав:
1.Навіщо ж в тому місці ставити контейнер? На могилах? Це те саме, шо просто стихійна купа сміття зверху. Там взагалі не місце для сміття, там йде ряд могил.
2. Це місце знаходиться у віддаленні від алей, по яких проїде транспорт. Тому навіть на ближній алеї до контейнера доступу транспорту не буде.

Я теж про це думав. Непогано було б , щоб контейнери поставили на боковому і тиловому виходах із кладовища. А також розставили попереджувальні таблички.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2011, 00:05 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
igorsolop - опять все видишь только через объектив. Даже не так, через калейдоскоп. С Fantomanм согласен на все 100%. Ты (igorsolop) хоть бы попробывал свою Владимирскую поубирать! Там уже срач полный.
В том году, по-моему, гуляли день рождения Нектона в посадке за сельмашем. Мы собрали мусор, что "получился" от нас, а один человек собрал полный пакет, что был у него с собой, и нес его до мусорника, просто, что б там стало чище. Это меня очень ... ну приятно было, что есть такие люди.
В этом году наблюдал, как очень хорошо одетые люди убирали посадку (березовую рощу) у ветлечебницы. Хвала и почет им!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2011, 09:25 
Офлайн

Не знаю яке це має відношення до теми, але раз toha хоче - то...
toha написав:
С Fantomanм согласен на все 100%. Ты (igorsolop) хоть бы попробывал свою Владимирскую поубирать!
;;-))) Ну насмішив!!!
toha, це не моя Володимирська. Так, моя квартира знаходиться в будинку на цій вулиці, але я не власник самої вулиці. Це по-перше.

По-друге: будинок у нас кооперативний і ми платимо двірнику, який прибирає прилеглу до будинку територію (в т.ч. ми платимо і за послуги сантехніка, і за послуги електрика, і навіть за доставку піску в пісочницю). Спробуй і ти найняти двірника - нехай прибере твій сільмаш і за одно і посадку, бо там теж сміття по вуха. Чи вам приємніше займатись "мартишкіним трудом", убираючи нікому непотрібні пустирчики, цим самим роблячи вигляд, шо ви наводите чистоту в місті?

Отже, прибирати сміття - це не моя робота, моя робота (як громадянина) - не смітити. Навіть слідкувати шоб не смітили інші - це теж не моя робота, бо у мене нема повноважень притягувати порушників до відповідальності.

Цитата:
Мы собрали мусор, что "получился" от нас
О, браво! Це у вас вважається геройським вчинком - поїхати в ліс і прибрати за собою? :-) Для мене ж - це норма.

Цитата:
Это меня очень ... ну приятно было, что есть такие люди.
Ага, тобто сам ти в цьому прибиранні участі не брав, а тобі просто приємно було спостерігати, як хтось прибирає за некультурними відпочиваючими? Розумію. :-) Тут на форумі тоже багато таких, хто геройськи вимахує прапорами, а як тільки торкнеться до діла - знаходиться купа причин аби нічого не робити. От nekton не відгукнувся - і Fantoman не пішов прибирати кладовище. А шо - хіба не вагома причина?! А як приємно було читати його пости на форумі...

Цитата:
В этом году наблюдал, как очень хорошо одетые люди убирали посадку (березовую рощу) у ветлечебницы. Хвала и почет им!
Напевно ж таки це з якоїсь організації всіх примусово зігнали на суботнік. А гарно одягнені були тому, шо така думка прийшла керівництву в останній час, їх ніхто не попередив і вони просто не взяли з дому робочий одяг. Ну, як все в нашій країні робиться. Показуха та й годі...

Ладно, харош оффтопити!

irma, яка приблизно відстань від тієї купи до найближчого контейнера?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2011, 10:58 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Головне самому нічого не робити, але за те обісрати з ніг до голови тих хто, або щось робить,або принаймі має намір. Продовжуй в тому ж дусі і твої діти будуть жити в прекрасній державі, де всі тільки і знають ;"Моя хата з краю і нічого я незнаю". Так що вперед і з піснею.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2011, 11:02 
Офлайн

Від того, шо хтось лише має намір нічого не зміниться. Хіба шо ти Гаррі Поттер

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: