Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 18:50

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ковельські лікарні
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 17:34 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Спочатку ліричні відступи.
Про моє минуле - під командою були не тільки строковики, але і офіцери і прапорщики. І підрозділи бувають більші за взвод. Навіть в декілька разів.
Якщо Ви думаєте, що строковиками легко командувати - помиляєтеся.
Чи це варіант аргументу "сам дурак" ?
Про поповнення мобілок - в банках комісії не беруть. А поповнюю я тоді, коли плачу за квартиру - щоб тут же не казали що то від жлобства.
По темі
Про спеціалізацію лікарів - реаніматолог в силу специфіки набагато гірше знає бактеріологію ніж терапевт і, тим більше, інфекціоніст. Спитайте у інфекціоніста - наскільки міцний захист мішечками.
Цитата:
Я против наплевательского отношения вообще. К чужому труду, достоинству, чувствам и т.д.. И "терпеть-ненавижу" всякого рода начальников, которые сами нихрена не делают, а гонор имеют за троих

Отак медики і гонорують перед відвідувачами. Працівник ЦРЛ може зайти і ходити по лікарні в любих шкарбанах. Відвідувач має "робити ку". Готовий поспорити, що якщо я при вході перевдягнуся в білий халат по фігурі (а не накидку), накину на шию фонендоскоп і візьму в руки якісь папірці - фіг яка санітарка мене зупинить.
І хто тут "всякого рода начальники" ?
Цитата:
Вроде уже выяснили общими усилиями, что мешочки только от грязи

Так якого ж милого усі, хто спиняють необутого, валять на карантин?
Цитата:
Зачем считать чужие доходы?

А я завжди рахую коли хтось лізе в мою кишеню.
Цитата:
Солдат не надо жалеть, их надо беречь!

Цитата абсолютно не в тему. Смисл - не давати відлежуватися, а ганяти в процесі бойової підготовки. Тобто берегти прибиральницю - дати ергономічну швабру і нанотехнологічну тряпку і відправити на її квадратні метри.
Цитата:
А вот начальники ЖЭКов без дворников быстро засрутся и станут совсем не нужны

Це буде тоді, коли на ринку праці України попит буде більший за пропозицію. Тобто дуже вже нескоро. Та і тоді буде як у Москві - гастарбайтери понаїдуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 18:20 
Офлайн

Повідомлення: 98
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
А это кто писал?
AndroVit написав:
Не знаю як Вам, але мені доводилося керувати колективами в пару десятків чоловік

Тут и взвода не наберется. :ne_vi_del:

Дальше флуд сплошной, да флейм - даже отвечать лень.

Цитата:
Так якого ж милого усі, хто спиняють необутого, валять на карантин?

Да просто слово магическое - всех останавливает.
Ну сидит на посту санитарочка и говорит как привыкла, может даже сама не задумываясь или не понимая. Не сажать же на выдачу мешочков профессора инфекциониста, чтоб он все подробно всем обьяснял? :-)
Суть то в том, что цель достигается - порядок поддерживается. Или вам так уж важно во все детали распорядка внутреннего вникать? Вы же просто проведать кого то пришли, так зачем вам тонкости знать?
Только в том случае это важно, если вы и там, как тут, пытались доказать свою правоту. А вам не предоставили для этого информацию, вот вы и расстроились. Сели дома за комп и продолжаете "воевать с мельницами".

Фразу: "Солдат не надо жалеть, их надо беречь!", я понимал немного по другому - с подчиненными не нужно панибратсвовать, но их нужно "экономно расходовать". Учить, а значит гонять - да. Но не выматывать перед боем.
Однако вы правы, пример этот неудачный в нашей ситуации и я зря его привел.

Но суть остается - зачем бессмысленное елозанье тряпкой по полу, если этого можно избежать? Пусть лучше вместо этого подоконники протрут или еще что то сделают.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 18:28 
Офлайн

Повідомлення: 56
Район міста: Володимирська
Читала я читала, і дійшла висновку: двом дорослим, розумним (з вищою овітою, мабуть) дядям немає чим зайнятись, як окрім того ніж переливати з пустого в порожнє...

Міби оця вся балаканина ваша щось вирішить. Двоє самовпевнених, кожен з яких не хоче поступитись (тобто промовчати...)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 18:46 
Офлайн

Плохо, что со стороны все именно так выглядит. Это уводит читающих слегка в сторону от поднятых проблем.
Но нам с AndroVitом, учтитывая что мы взрослые, т.е. уже состоявшиеся мужчины, наверное не так важно в данной ситуации, что о нас думают другие. А AndroVit?
В споре рождается истина. Вот ее то мы и ищем. И заодно друг друга понять пытаемся, и свой взгляд передать на одно и тоже, но с другого ракурса.

А промолчать - не выход. Представьте что все бы молчали. Тогда и форум пустой был бы. Или все тупо друг другу поддакивали - очень информативная ветка получилась бы. :-):

И не самоуверенных, а уверенных в себе. :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 19:51 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Тут мої особисті враження, з яких, як ви знаєте, складається узагальнене, про всю установу. І як би я не хотіла щоб було воно оптимістично-хорошим, ну ніяк....

Ніц вони (санітарки) "вместо того" не старатимуться зробити на благо хворого. Це гіпотетичне висловлювання. На жаль.
Вони після 3-го нагадування судно не виносять "за так". Особисто при мені було діло (біля дудуся в кардіології). От коли сама винесла і поставила біля поста - забігали...
Про мішки на ноги. Це як в дурдомі "Веселка".
Живий приклад: йду в хірургію до лікаря, несу в лівій руці праву, бо права травмована.
Мішки вдівала - не святих згадувала!
Купила ще й накидку на плечі, бо халати закінчилися.
І що та накидка на двох шнурках під шиєю практично дає для боротьби з мікробами і вірусами? Аби всі були в синенькому? Чи брудно-білому, як оті невипрані, залайожені халати перекинуті з одного плеча на інше. Не розумію....
Прихожу вся така антибактеріальна в хірургію. Чекаю на лікаря.
І тут через все відділення прочовгують (у чоботах типу "кирзові") 2 сантехніка з інструментом в руках. Вони пішли прямо в реанімацію. Мама мія! :sh_ok:

Яка ж це лікарня?
Дурдом "Веселка".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 19:54 
Офлайн

странник написав:
А это кто писал?
AndroVit написав:
Не знаю як Вам, але мені доводилося керувати колективами в пару десятків чоловік

Тут и взвода не наберется. :ne_vi_del:

Як би пом'якше... Не Ви часом мені натякали про мій непрофесіоналізм в медицині?
Із тих взводів, що мені доводилося командувати найменший - 2 солдата, найбільший - 19. У Вікіпедії написано про піхотний взвод воєнного штату. А по мирному бувають нюанси. Все залежить від призначення і штату мирного часу.
странник написав:
Но суть остается - зачем бессмысленное елозанье тряпкой по полу, если этого можно избежать? Пусть лучше вместо этого подоконники протрут или еще что то сделают.

Або висидять прийомні для відвідувачів години, контролюючи надягненість мішків.
ani написав:
двом дорослим...дядям немає чим зайнятись, як окрім того ніж переливати з пустого в порожнє...

Так тут взагалі пишучої братії не так уже і багато. Про "нема чим зайнятися" - відносно мене майже так.
Ну і наостанок: Карфаген должен быть разрушен!!!! Тобто мішечки - маразм і показуха.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 20:22 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Господа бахилоненависники и их противники, а irma то хорошо подметила: на кой х...н нужны то эти чапаевские бурки? Бывает идешь, а на встречу это дельтоплан на все ширину... Кажется: привинти к нему пару палок и дополнительное ускорение - над парком бы атракцион был бы новый.
P.S. 2странник отдельный респект за бахилологов :co_ol: ;;-))) , если введут такую штатную единицу, все, красим стены в желтый цвет, поднимаем их (стены) и колючку в три ряда...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 20:43 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Крім бахіл на ноги й накидок на плечі ще треба рукавички на руки. А то виходить що підлога чиста, а от руками беремося в маршрутках, за гроші, за ручки дверей, а при відвідуванні лікарні цими ж руками лапаємо їх стерильно чисті двері, та стіни в коридорах.
Ну щоб геть уже порядок в лікарні був! Почекайте, й до такого маразму додумаються!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 20:52 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Противогаз забули. Бо ж якщо людина застуджена і чихне то заразить всіх навкого. Ну хай не противогаз але принаймні марлеву повязку треба вдівати.
Я за бахіли. Але не таким маразматичним способом як в нас. Не знаю як зараз зроблено в пологовому і яка якість бахіл але принаймні 7 років тому мені бахіл хватило на три дні однієї пари. Місяць тому теж навідувався в нашу лікарню. Якщо не порвуться при вдіванні то поки дійдеш до палати - вони все рівно порвуться

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 21:18 
Офлайн

irma
Не спорю, а просто размышляю.

Наверное зависит от человека. Кто то палец о палец не ударит, дай ему волю, а кто то наоборот, с удовлетворением займется своим делом, когда его не отвлекают. Хотя наверное первых гораздо больше. Только вот, они (вобщем) это мы (вобщем). Вернее из нас. Что с этим делать? Опять человеческий фактор виноват.

С судном вы очень грамотно поступили, когда на пост отнесли. Еще бы на стол поставили и разлили содержимое "случайно". :-):
Правда опасно такое делать, пока человек к которому вы пришли еще лечится - вдруг на нем отыгрываться начнут. А вот при выписке - в самый раз такой финт выкинуть.

А вот мешки как раз можно было не одевать - остановили бы вас по дороге, тут бы вы и обьянили ситуацию и попросили бы помочь. Или сразу надо было.
Я бы так сделал.

Про накидки я сейчас сам пытаюсь понять.
Может расчет на то, что когда опираешься в ней на спинку стула или на кровать садишься, то пыль с верхней одежды на предметы не попадает?
Или на светлой накидке вши хорошо заметны?
Ну всякие же посетители бывают.
Неужели просто для "красоты"?

Вот халаты раньше выдавали. По идее, дисциплинированный посетитель должен был его на все завязки - застежки зашнуровать. А как обычно было? На плечи накидывали и все. Потом пришла эра одноразовых и наверное какая то "умная" голова подумала - зачем все эти застежки, если ими никто не пользуется? И удешевила производство. А больничным не до тонкостей - положено в накидке и она есть, ну и ладно.

Про сантехников - уверен так и было. Тут даже не знаю что сказать. С одной стороны они может только что из колодца канализационного вылезли и в реанимацию поперлись.
А с другой - ну не могу представить их в бахилах на кирзачи - не могу и все тут. :hi_hi_hi: Нереальная картина рисуется. Поверьте, знаю о чем я - они и руки то...
Вобщем, им только марлевых повязок на лицах не хватает, для окончания анекдота.

Но как то же должно все это разруливаться? Переодеваться должны может быть, в определенное время приходить, убирать за ними тут же должны и дезинфецировать.
Но тут вспоминается момент из "Служебного романа" - "Почему нужно делать это в моем кабинете именно сейчас?" "Потому что они тоже люди и у них такой же как у вас рабочий день".

Потом еще ведь бывают авралы всякие - протечка, экстренный ремонт нужен. Как тогда?

Скорее всего их пускают как есть, а потом за ними убирают. Самый простой вариант.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 21:55 
Офлайн

AndroVit
Я вас на слове не ловлю, а просто понять хочу.

Сначала вы пишите
Цитата:
Ви дивитеся зі своєї дзвіниці, я зі своєї. І чомусь з різних боків питання виглядає по різному.
Не знаю як Вам, але мені доводилося керувати колективами в пару десятків чоловік і питання компромісів в не описаних законодавством випадках вивчене на практиці. І питання санітарії і гігієни (в тому числі і в польових умовах) теж трохи відомі. Так що повторю свою думку - мішечки - маразм і показуха.

И я делаю вывод, что командовали вы взводом.

Потом вы написали
Цитата:
Про моє минуле - під командою були не тільки строковики, але і офіцери і прапорщики. І підрозділи бувають більші за взвод. Навіть в декілька разів.

И затем
Цитата:
Із тих взводів, що мені доводилося командувати найменший - 2 солдата, найбільший - 19. У Вікіпедії написано про піхотний взвод воєнного штату. А по мирному бувають нюанси. Все залежить від призначення і штату мирного часу.

Так о каком подразделении из двух десятков идет речь? Рота? Батальон? Полк? Дивизия?

Получается какой то отряд военнослужащих, в состав которого входят солдаты, сержанты, прапорщики и офицеры (или только некоторые из перечисленных категорий), численностью от 2-х до 19-ти человек, который деиствует в мирное время, временами в полевых условиях. А его командир идет на компромисс и решает проблемы санитарии и гигиены, не описанные в законодательстве.

Вы что им место искали в лесу куда по большому ходить? :-):

Простите ради Бога, но на другие версии моих познаний в военном деле не хватает, каюсь. :smu:sche_nie:
Поясните пожалуйста, хоть в общих чертах, без раскрытия военной тайны. А то я не засну сегодня.

Цитата:
Ну і наостанок: Карфаген должен быть разрушен!!!! Тобто мішечки - маразм і показуха.

Однозначно. Но чтобы не ущемлять демократию, полезно проголосовать. А то нас в НАТО не примут. :-) Давайте опрос создадим?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 22:46 
Офлайн

На відміну від багатьох медичних професій, де людина від медучилища (інститута, академії) працює на одному місці, офіцери періодично ростуть у посадах і званнях. Те, що Ви не розумієте - не треба було прогулювати уроки з початкової військової підготовки.
Цитата:
А его командир идет на компромисс и решает проблемы санитарии и гигиены, не описанные в законодательстве.
Вы что им место искали в лесу куда по большому ходить?

Язвити вміємо? Ну-ну.
Санітарне забезпечення підрозділів включає в себе і куди в лісі ходити. Особливо в жарку погоду. Але знову ж - то з іншої опери. Гугл в руки, "Бойовий статут Сухопутних військ частина ІІ (батальйон, рота)", Розділ "Медичне забезпечення". Військові, до Вашого відома, деколи і на полігони виїжджали, і не тільки.
Якщо мати враження про армію з анекдотів і фільмів типу "ДМБ" - то Ваша позиція якраз такого типу. До речі, якщо Ваша дружина має вищу медичну освіту, то вона в інституті мала вивчати деякі військові предмети і є старшим лейтенантом медичної служби запасу.
Цитата:
Карфаген должен быть разрушен

- досить відома фраза з історії давнього Риму. Нато тоді і в проекті не було. Знову наслідки прогуляних уроків. Детальніше - в тому ж Гуглі.
Як Ви писали про нелюбов до чванливих начальників, так і я можу сказати, що мені страшенно не подобаються працівники низової ланки, які рахують себе пупами землі на своєму місці і вважають, що люди повинні терпіти незручності для того, щоб їм (працівничкам) не довелося зайвий раз напружитися.
Ледь не забув - мішечки - маразм і показуха.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2011, 23:57 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
AndroVit написав:
Як Ви писали про нелюбов до чванливих начальників, так і я можу сказати, що мені страшенно не подобаються працівники низової ланки, які рахують себе пупами землі на своєму місці і вважають, що люди повинні терпіти незручності для того, щоб їм (працівничкам) не довелося зайвий раз напружитися.

Наповал!
3 : 0 !

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 01:13 
Офлайн

Ага, а есть еще военные медики. Это такие люди, которые и лечат и в званиях растут. И ездят, кстати, с места на место. И в море ходят. И должности получают все выше и выше. И... А, ладно.

AndroVit, вы что издеваетесь? Сознательно делаете вид, что не понимаете о чем я написал? Или действительно все понимаете не так? Ну почему вам кругом засады мерещатся?

Вспомните, вы же первый свалили в кучу медицину и армию и начали утверждать, что имеете опыт в санитарных вопросах. А конкретики никакой. Так, туману напустили и все.
Я увидел в ваших постах некоторую нелогичность, но не стал высказывать свои сомнения, а попросил вас обьяснить. Нормально попросил. Даже сразу извинился, на всякий случай - мало ли я действительно что то не так понял с ваших слов.
Хотя лично для меня связь между оборудованием клозета в полевых условиях и необходимостью применения бахил в городской больнице, скажу честно, весьма опосредована. Тем не менее, я до последнего ждал пояснений от вас, искренне верил. что все разрешится и мы поймем друг друга.

А вы все наизнанку вывернули. Гугль, фильмы, прогулы, медслужбу и остальное замесили вместе. Наехали вот.
Что я вам плохого то сделал? Вопрос задал? Ну пошутил слегка - к слову пришлось.
Так пояснять нужно сразу четко и понятно, раз уж примеры приводите. Думаете интересно тут сидеть гадать - что же вы на самом деле имели ввиду?

А Карфаген к НАТО зачем приплетать? И идиотом меня выставлять?
Я фразу целиком скопировал, потому что она как бы итоговая в вашем сообщении была.
И пошутил.
Однозначно. Но чтобы не ущемлять демократию, полезно проголосовать. А то нас в НАТО не примут. Давайте опрос создадим?
Вы что юмор вообще не воспринимаете. Или не определяете? Так я смайлики расставляю, где смеяться нужно. Как раз на такие случаи. :-):

А это о чем?
Цитата:

Вы что всерьез полагаете, что применение бахил, которое вас так выбило из колеи, это результат заговора санитарок?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 01:24 
Офлайн

Вообще, какую реакцию вы ожидали, когда печатали первый свой пост про бахилы?
Что все по очереди отпишутся одной и той же фразой "Так точно, бахилы - маразм и показуха!"?
В следующий раз наверное так и напишу, чтобы вы себя хорошо чувствовали. Мне не трудно. А то второй раз уже разводим балаган на пустом месте. Гному на радость.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: