Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 17:00

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 122 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Люблинець декілька днів назад.
ПовідомленняДодано: 24 лютого 2011, 03:07 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
странник написав:
1) Прожил 41 год и за это время достаточно увидел, узнал и много где побывал. И ни черта не боюсь. Наверное в основном это связано с работой - как никто другой знаю, что в любой момент любой человек может что то неожиданно потерять - работу, репутацию, дом, здоровье, семью, близких, собственную жизнь. Никто ни от чего не застрахован. Что и когда произойдет, никто из нас не знает. А смерть вообще неизбежна в любом случае. Сейчас или через десятки лет. Кагда понимаешь это - перестаешь всего бояться.
2) Поэтому если бы я был уверен в в том, что произошло убийство и знал какие то факты - не побоялся бы сказать об этом. Но, так как я знаю противоположное - об этом и говорю. А тем кто уверен в убийстве, рекомендую не молчать. Только и всего.
3) А тут действительно раздули из мухи слона. Но занимались этим как раз другие. Я же приводил только факты и пытался непонятливым более подробно все обьяснить. И отстоять свою репутацию честного человека.
Раз лінується - то це щоб zax13 зловив суть.
І перестав плутати все і всх, в т.ч. себе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Люблинець декілька днів назад.
ПовідомленняДодано: 23 жовтня 2011, 09:37 
В Люблинці є такий К.Ярослав. За ним, якби правоохоронні органи встановили нагляд, то хтось із них, за розкриття низки злочинів, зроблених ним, одержав би додаткову зірку на погонах. А також я міг би їм подарувати "цікаві" аудіодокази, зроблені цифровим диктофоном. Від цього злочинця, який прикривається тим, що є прислужником в місцевому церковному храмі, постраждав і мій син. Також є інші сім"ї що постраждали від нього. Його дуже-дуже прикриває пробивна мамаша.

Догори

Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 122 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: