Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 12:17

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Підняття цін на маршрутки вдвічи. Соціальний флешмоб
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2011, 12:39 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Та не тільки з вокзала на лісництво. Зранку і ввечері (на роботу і з роботи) люди теж хочуть пошвидше додому добратися.
А мрія повелителя маршрутки по-моєму виглядає ось так:
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2011, 21:46 
Ванда написав:
LZR написав:
знайдеться в Ковелі багато людей,які згідні платити по 2,00 за проїзд за умови, що маршрутки будуть в нормальному технічному стані... А то їдеш у марштрутці (Незалежності-Льонзавод) а під ногами землю видно, або рейс 1а Загародня-Льонзавод взагалі маршрутка гуде так, що тихіше тільки в тракторі союзному!!!!!!!!!!! Отак вони ЛЮДЕЙ возять!!!!!!!
Чого ж тоді маршрутчики, коли перевірка приїжджає, не виходять на рейс?????? Чому вони проти проведення тендерів??????

Вчора їхала на Зелену автобусом Ковель-Зелена . Людей біля третьої школи напхплось стільки , що згадались радянські часи . Притисли так , що руку підняти було важко . А з вхідних дверей хлопці , які боялись , що не влізуть - за допомогою сили трамбували . Недалеко від мене їхала дівчинка-школярка , скоріше всього з гімназії , їй стало погано .
Такі ситуації на цьому маршруті - щодня. Автобус ходить тільки раз на годину ! Не дивно , що стараються втиснутись всі бажаючі . Мене дивує - чому не пустити по цьому маршруту ще один рейс ? Складається враження , що власник цього маршруту - платить кому потрібно , щоб не було конкурентів , щоб бути єдиним монополістом по маршруту .

Cитуація з автобусом на Зелену дуже знайома,тому що проживаю в районі геологорозвідки і часто ним користуюсь.Дійсно,автобус весь час забитий.Якщо власник боїться конкуренції,то нехай сам і пустить ще один рейс.Окупиться 100%.І взагалі проблема доїзду на вул.Шевченка зараз дуже болюча.За останній рік-півтора знято з 3 рейси по цій вулиці.(2б,3а,11).Їздять крім Зеленої тільки 2-і(36 і 42),в які зайти неможливо.Невже перевізники не зацікавлені пустити декілька маршрутів по цій вулиці,адже всі маршрутки що їздять по Володимирській не заповнені,а Шевченківські-як оселедці в банці...Дивно.Я не проти платити наприклад 2 грн.,знаючи,що не буду стояти на одній нозі,стиснутий зі всіх сторін.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 травня 2012, 16:29 
Якщо по Ковелю запустять великі "комфортні" буси то для інших маши на вулиці місця не залишиться! Не треба рівняти 1-но полосні Ковельські провулочки з дорогами

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 травня 2012, 16:44 
Офлайн

Колись по тих самих вуличках їздили ну ні фіга не мініатюрні ЛіАЗи-677, ЛАЗи-695н і Ікаруси. Приватних автомобілів було менше, але і при нинішній кількості якщо вони дотримуватимуться ПДР, а не понтів, то всім на дорогах місця вистачить. Та і народ при наявності стабільного маршрута не кожного разу гнатиме тарантас до центру щоб завезти якогось папірця в податкову.
А по провулочках хай дрібнота катається.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2012, 23:48 
Офлайн

Повідомлення: 56
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Володимирська
Незнайшла відповідої теми, тому пиш тут.
Так склалось що маршруткою я їжджу рідко, а саме коли йде дощ, або маю важку сумку. От і сьогодні сіла я в маршрутку "Зарічна - Вокзал" біля магазину Вечірній і поїхала на Володимирську. Сама живу поблизу заправки Окко. Тобто якщо я вийду на зупинці Щорса - то поки донесу сумку - можна надірватись :ps_ih: (тим більше - якщо вийду біля палацу Шевченка). Зазвичай, водій, якого просиш зупинитись біля заправки (тобто у самому "кармані") зупиняються без проблем. :a_g_a: А сьогодні, коли я попрохала водія зупинитись біля заправки, то він абсолюбно ніяк не відреагував на моє прохання. :men: Коли я попросила вдруге - то він відповів :" Покажи мені знак, що тут можна зупинятись" і завіз мене геть до самої зупинки "Палац Шевченка". :)-(: І от виникає у мене таке питання :" Чому якщо зупиняє людина не на зупинці - то її можна взяти, а коли просиш щоб зупинились - то це є ТАКА! проблема (для деяких водіїв, звичайно)"? :du_ma_et:
шкода що не запамятала номер маршрутки... зате водія! - сьомому закажу до нього не сідати в салон!

п.с. І за що платити 2грн?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 червня 2012, 00:58 
Офлайн

Повідомлення: 83
Подякували: 2 разів.
Район міста: Kovel Сity
Та хоча б такі

http://www.tataspb.ru/data/big/a079_32_t_02.jpg

... і то вже краще

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 червня 2012, 01:03 
Офлайн

ani написав:
Незнайшла відповідої теми, тому пиш тут.
Так склалось що маршруткою я їжджу рідко, а саме коли йде дощ, або маю важку сумку. От і сьогодні сіла я в маршрутку "Зарічна - Вокзал" біля магазину Вечірній і поїхала на Володимирську. Сама живу поблизу заправки Окко. Тобто якщо я вийду на зупинці Щорса - то поки донесу сумку - можна надірватись :ps_ih: (тим більше - якщо вийду біля палацу Шевченка). Зазвичай, водій, якого просиш зупинитись біля заправки (тобто у самому "кармані") зупиняються без проблем. :a_g_a: А сьогодні, коли я попрохала водія зупинитись біля заправки, то він абсолюбно ніяк не відреагував на моє прохання. :men: Коли я попросила вдруге - то він відповів :" Покажи мені знак, що тут можна зупинятись" і завіз мене геть до самої зупинки "Палац Шевченка". :)-(: І от виникає у мене таке питання :" Чому якщо зупиняє людина не на зупинці - то її можна взяти, а коли просиш щоб зупинились - то це є ТАКА! проблема (для деяких водіїв, звичайно)"? :du_ma_et:
шкода що не запамятала номер маршрутки... зате водія! - сьомому закажу до нього не сідати в салон!

п.с. І за що платити 2грн?

Я колись там де знак (тобто на зупинці) просила зупинитись, декілька разів прямо у вухо йому голосно сказала, а він походу глухим прикинувся, нічого не відповідав і повіз мене на наступну зупинку... Особливо ввечері, коли темно, весело самій 10 хв йти темними дворами :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2012, 15:16 
Офлайн

ani та KotE! А чому б вам не записати контактні дані підприємця, який обслуговує маршрут, номер бусика і час події і не поскаржитися на дії водія ? Чи у відповідний відділ міськвиконкому.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2012, 21:06 
Офлайн

AndroVit написав:
ani та KotE! А чому б вам не записати контактні дані підприємця, який обслуговує маршрут, номер бусика і час події і не поскаржитися на дії водія ? Чи у відповідний відділ міськвиконкому.

Наступного разу так і зроблю, тоді якось не до того було :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: