Сподобався форум - постав +1

Позовна давність

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Позовна давність

Повідомлення Bohdana » 25 січня 2011, 23:02

Чи поширюється загальний 3 -річний строк позовної давності у питаннях стягнення заборгованості за комунальні послуги?.
Дякую.
Bohdana
 

Re: Позовна давність

Повідомлення Гном » 26 січня 2011, 14:38

Поширюється в позовному провадженні згідно ст. 257 ЦКУ. Але для того, щоб суд її застосував, потрібно подати відповідну заяву (ч. 3 ст. 267 ЦКУ).
В наказному провадженні не застосовується, однак судовий наказ скасовується за заявою боржника на підставі наявності спору про право. Вимога застосування строку позовної давності утворює такий спір.
Особливо обдарований представник однієї з комунальних служб намагається довести, що наявність періодичних платежів зупиняє плинність строку позовної давності. Однак здійснення періодичного платежу за періодичне надання/ненадання житлово-комунальних послуг є визнанням договору лише за період оплати (як правило, за минулий місяць) і не може поширюватися ні в минуле, ні в майбутнє.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.


Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron