Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 07:02

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Де у м.Ковель можна пройти медичний огляд на стан сп"яніння?
ПовідомленняДодано: 22 грудня 2010, 13:43 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Де у м. Ковель можна пройти медичний огляд на стан сп"яніння водія?
Знаю, що це проводять у центральній лікарні!!
Але цікавить абсолютно повний список мед. закладів - де офіційно можна пройти таий огляд, по закінчені якого офіційно дадуть акт обстеження!!! ???

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Де у м.Ковель можна пройти медичний огляд на стан сп"яні
ПовідомленняДодано: 22 грудня 2010, 13:49 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
http://law.autoua.net/documents/dai/171.html
ознайомся
Колись на приймальному відділенні поки жінка чергувала, читав інструкцію лікарям, але знайти її поки не можу. Основна теза - самий крутий тест - аналіз крові на алкоголь.
Наскільки знаю, в Ковелі кров тільки беруть, а аналіз роблять у Луцьку (якщо не помінялося за 10 років). І от по дорозі та в процесі всякі фокуси можливі.
До речі, коли міліція привозить на аналіз, то результат обов'язково повідомляється тому, кого направляли на аналіз. Бо були випадки, коли даїшник забирав папірця і продавав його за певну суму.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 грудня 2010, 14:53 
Офлайн

Якщо міліції доставляє п"яного водія на експертизу - то як саме ця експертиза проходить? Якщо я не помиляюся, лікар бере кров та аналізує на місці, у Луцьк ніхто не передає її.. Мене цікавить сам процес, та місця, де це роблять у нас. (крім міської лікарні)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 грудня 2010, 21:50 
Офлайн

Повідомлення: 352
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 1 разів.
KOT написав:
Якщо міліції доставляє п"яного водія на експертизу - то як саме ця експертиза проходить? Якщо я не помиляюся, лікар бере кров та аналізує на місці, у Луцьк ніхто не передає її.. Мене цікавить сам процес, та місця, де це роблять у нас. (крім міської лікарні)

Доставлють просто в ЦРЛ і там ти у присутності дохтора дмухаеш у їхню трубку... Дохтори складають акт і передають дайцям, це і є доказом

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 грудня 2010, 22:44 
Офлайн

а якщо дохтор "свійський" і підстава на рівному місці?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 грудня 2010, 22:47 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
На тобі ще харчів для мозку:
http://www.marazm.org.ua/milicia/32_62.html
http://advocat-cons.info/index.php?newsid=5237

Мені сподобалося: аналіз крові на алкоголь проводиться за аналізом видихуваного повітря. Таким чином, якщо ви скоштували лікерну цукерку, квас, кефір або якісь ліки, то прилад спрацює ніби алкоголь у вас в крові, хоча він там є природному стані, а насправді алкоголь лише в роті та трахеї. Тому крім тестів ДАІ проводиться традиційний медичний аналіз крові, і саме він доведе, що ви не пили горілку, а лише квас чи кефір, і нервів вам зіпсують чимало;

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі