Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 05:50

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 88 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кидаємо...
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 22:46 
Офлайн

Повідомлення: 48
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
"в класифікації наркотичних засобів конопля на 11 місці(алкоголь на 9,нікотин на 5!).це,мабуть,по сукупності шкідливості та силі залежності."
ось воно, те що треба було і доказати. :ya_hoo_oo:
Так от:
гавноалкаші бухайте на здоров"я, а я краще собі "трави" покурю і проведу гарно вечір в колі друзів, без всяких там обригонів,алкашів.

всіх з наступающим :ded_moroz:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 22:55 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
нє ну ше можна мухоморів поїсти. Теж не алкоголь, не наркотики...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 23:40 
Офлайн

я галюцогени не люблю

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 23:58 
absorptsija написав:
1. Там була яката інформація, що стосувалась, типу, "підростеш, будуть діти, зрозуміє"- в мене є приятель якому 30+ років(назвемо його "Х"), він має двох дітей, які вже в школу ходять (1-2 клас, здається) і він курить зі мною "траву", людина абсолютно розумна, займає гарну посаду в себе на роботі і приносить не погані кошти в сім"ю. Інший мій колега, який проживає в Польщі, теж курить траву вже на протязі 4-ох років, він теж гарна людина, 2 рази працював в Лондоні, мав власну фірму, зараз працює в музичному магазині, норм заробляє ну і вчиться вже на 3 курсі на психолога. До речі той приятель "Х" здобув вищу освіту по професії психолога і навіть працював в міліції.

Хороші в тебе приятелі, хороша в нас міліція. До речі, вони сповістили роботодавців і адм-цію навчальних закладів, що вони курять траву.
absorptsija написав:
2. Залежність- це абсолютна брехня. Трава може викликати тільки психологічну залежність, яка буде всеодно менша ніж залежність від цигарок і алкоголю.

Думка починаючого наркомана завжди авторитетніша за думку нарколога чи нейрофізіолога.
absorptsija написав:
"гавнокури"- як би я був би адміном форуму, я б за це банив би!!! Поясньою чуму: це є зневага до людей які курят "траву", себто образа цієї людини, но оскільки за це немає бану, ну звиняйте гавноспоживачі гавноалкоголю.

Прокурору роскажи. Міліції і суддям - вони чомусь регулярно за траву "банять".
absorptsija написав:
4. На рахунок всяких там трагічних ситуацій пов"язаних з "травою"- пропишіть будь-ласка в гугл "трагедіїї повязані з курінням коноплі" і для перевірки пропишіть "трагедії повязані зі вживанням алкоголю"- ви будете ох які не раді коли побачене, що трагедій пов"язаних з травою ви не знайдете, хоча мб і знайдете якщо там дуже сильно порпатись в інеті, а от на рахунок алкоголю ви познаходите ох як багато інфи.

Гугль авторитет і мірило. Ти краще дай відсоток злочинців серед споживачів легких наркотиків і споживачів алкоголю (навіть "важкого" алкоголю).
absorptsija написав:
. Тупість- так от, трава вбиває розумові клітини мозку, трава впливає негативно на легені, не велика психологічна залежнічть- це є негативні наслідки трави
алкоголь- вбиває розумові клітини мозку, впливає на нервову систему людини, садить почки, печінку,призводить до імпотенції, призводить до ожиріння(це на рахунок пива, оскільки пиво містить жіночі гормони) викликає набагато більшу залежність ніж "трава", і дуже гарний аргумент для вас "дорослих" людей- руйнує сім"ї!!

Шикарне порівняння - легкі наркотики і вся лінійка алкоголю, починаючи від пива і закінчуючи абсентом. Порівнюй вже важкі наркотики з важким алкоголем, легкі наркотики з легким алкоголем. А до ожиріння призводить не пиво, а малорухливий спосіб життя - речовини з дією подібною до естрогенів є в інших продуктах.
absorptsija написав:
хмм... зазвичайце пишуть ті люди які фізично виросли, а розумово чучуть відстають... айайай буває і таке.

Ну звичайно - ти ж мірило у всьому.
absorptsija написав:
Правельно їсте другий кусок, но коли ви наїлись ви більше його не хочете. Те ж саме відбувається і з "травою"

Саме тому стають отруєння каннабісом?
absorptsija написав:
На наступний ранок процедура повторюється. Настає алкоголізм

Ось тільки більшість "важких" наркоманів починали не з ширки.
absorptsija написав:
Музиканти- це по вашому зло??? Бо вони "кегбе" наркомани???

Музиканти-наркомани - це зло. Секс, рок, наркотики - це не ми придумали.
absorptsija написав:
гавноалкаші бухайте на здоров"я, а я краще собі "трави" покурю і проведу гарно вечір в колі друзів, без всяких там обригонів,алкашів.

Сказав починаючий наркоман.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 00:00 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Leonov написав:
Цілий день в інтернеті"по темі".висновки- 1.шкідливо впливає при палінні на органи дихання.більше ніяка шкода клінічно не доведена.

Ні, що ти - це вона просто так заборонена.

Leonov написав:
3.в класифікації наркотичних засобів конопля на 11 місці(алкоголь на 9,нікотин на 5!).це,мабуть,по сукупності шкідливості та силі залежності.

Чиїй класифікації? Класифікації по чому?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 00:31 
Офлайн

Повідомлення: 232
Подякував (ла): 24 разів.
Ні, що ти - це вона просто так заборонена.
Не думаю,що заборонена через те,що хтось занадто турбується про наше здоров'я.інакше алкоголь та тютюн також заборонили б.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 00:42 
Офлайн

Цитата:

З британського медичного видання"Лестер"-"за результатами клінічних досліджень,марихуана по шкідливості серед наркотичних засобів має 11 позицію''.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 01:29 
Офлайн

Повідомлення: 1189
значить те, що до 10 місця вживати шкідливо, а те що після 10 ні? :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 09:14 
Офлайн

Leonov написав:
Цитата:

З британського медичного видання"Лестер"-"за результатами клінічних досліджень,марихуана по шкідливості серед наркотичних засобів має 11 позицію''.

Дай хоч ссилку на видання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 10:25 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Leonov написав:
"за результатами клінічних досліджень,марихуана по шкідливості серед наркотичних засобів має 11 позицію''.

Заміть. Результати саме шкідливості. Тобто якщо цей журнал для тебе авторитет то зрозумій що за його класифікацією марихуана шкідлива.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 12:30 
Офлайн

Я-то знаю,що шкідливо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 12:39 
Офлайн

Leonov написав:
Я-то знаю,що шкідливо.

А все ж посилання на текст статті журналу. Можна англійською.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 13:57 
Офлайн

Leonov написав:
Цитата:

Пошук показав, що видання "Лестер" у Великобританії нема. Судячи по заявах класифікація була опублікована у журналі "Ланцет" - вузькоспеціалізований журнал. Одним з основних критеріїв, до речі, була загальна шкода суспільству, яка визначається розповсюдженістю вживання - зрозуміло чому алкоголь уступив місце марихуанні. До речі якщо марихуанна на 11 місці, то ЛСД - на 14-му. Крім того в рейтинг не були включені речовини не досить широко розсповсюджені або просто нові: лінійки нових синтетичиских наркотиків, саморобні наркотики з ліків, псилоцибін і т.д.. ІМХО, довіряти рейтингу в якому ЛСД краще від алкоголю, тютюну і коноплі не варто.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 14:06 
Офлайн

Цитата:
"Хороші в тебе приятелі, хороша в нас міліція. До речі, вони сповістили роботодавців і адм-цію навчальних закладів, що вони курять траву."

Ати своєму начальству відразу ж кажеш:- я алкоголік. Так??

Цитата:
"Думка починаючого наркомана завжди авторитетніша за думку нарколога чи нейрофізіолога."

хмм.. я хоч це перевірив, а не просто язиком плескав спираючись на інформацію якігто там проффесорів, які самі в ничку траву дують

Цитата:
"Прокурору роскажи. Міліції і суддям - вони чомусь регулярно за траву "банять"."

закон це прост забороняє. А знаєш чому?? А тому що державам не вигідно забороняти алкоголь і тютюн, бо це приносить дуже великі кошти, а те що люди від нього дохнуть як собаки- всім насрать.
ось тобі дані, річного доходу в Голандії від коноплі "Годовой товарооборот от продажи 265 тыс. кг марихуаны в разрешенных местах составляет €2 млрд. ежегодно. В государственную казну поступает от €300 до 400 млн. от продажи марихуаны в кафе-шопах" - і Голандія є менш розвинотою економічно країною, чим Україна??? Мені здається, щ Україні до Голандії, "як до моря рачки". Але в Україні краще не легалізовувати "траву" - тому що в нас пост радянська ментальність. Нашій людині постійно все мало і вона потім переходить на тяжкіші наркотики.

Гугль авторитет і мірило. Ти краще дай відсоток злочинців серед споживачів легких наркотиків і споживачів алкоголю (навіть "важкого" алкоголю).

ну звиняйте, в мене доступу до таких даних немає

Цитата:
"Шикарне порівняння - легкі наркотики і вся лінійка алкоголю, починаючи від пива і закінчуючи абсентом. Порівнюй вже важкі наркотики з важким алкоголем, легкі наркотики з легким алкоголем. А до ожиріння призводить не пиво, а малорухливий спосіб життя - речовини з дією подібною до естрогенів є в інших продуктах."

так от: цікаво, якщо ти буш постійно бухать, ти буш "багато" рухливим???
Цитата:
"Ну звичайно - ти ж мірило у всьому."

подай мені цитату де це я написав

Цитата:
"Саме тому стають отруєння каннабісом?"

до чого тут отруєння канабісом??? Ти що його їсти зібрався(лась) ??

Цитата:
"Ось тільки більшість "важких" наркоманів починали не з ширки."

Більшість "важких" наркомані починають з алкоголю і цигаркі- це є початком. Більшість всіх "важких" наркоманів- це люди які вже позбавленні здорового глузду і логічного мислення.

Музиканти-наркомани - це зло. Секс, рок, наркотики - це не ми придумали.

Ага, я музикант, я мушу працювати збирати гроші на інструменти, платити за приміщення, вивчати долі, рахувати всю музику, переводячи долі в математичні розміри- і це ти називаєш злом??? Це є деградація суспільства?? Чи може підлітки які в 8 класі вже всі позбавлені цноти і бухають більш ніж тіж самі алкоголіки. Набагато приємніше зустрічати свого синочка обриганого і п"яного в "зюзю" ??

Цитата:
"Сказав починаючий наркоман."

звідки ти можеш знати чи я початківець, чи ні???

П.С. Конопля шкідлива.

Я не заставляю нікого курити. Я прост хочу щоб люди не пили алкоголю. Як казав Боб Марлі- "алкоголь просто п"янить", так воно і є.
А "трава" вам надає можливість вигадувати нові ідеї і втілювати ці ідеї в життя!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2010, 14:11 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Тим хто курить!!! Ви захищаєте коноплю і як аргумент наводите алкоголь.
Найдіть на форумі хоч один пост в якому написано що алкоголь та нікотин не є шкідливими.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 88 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: