Сподобався форум - постав +1

Кидаємо...

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Кидаємо...

Повідомлення Leonov » 14 грудня 2010, 16:09

Знаю,що ні один планокур не скаже,що йому не подобається вживати і буде з піною доказувати,що це не шкідливо,модно і круто.цікаво,чим керувалися ті,що легалізували наркотики в нідерландах?і в нас все частіше чути ''за''.я-проти наркотиків,алкоголю,тютюну..і ще проти п...сів.(на мою думку,лікувати їх неможливо,тому..)може,я нацист?десь бачив,як нападали за свастику на аватарці.даремно,вважаю.
Leonov
 
Повідомлення: 235
З нами з: 11 грудня 2010, 15:10
Подякував (ла): 24 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Кидаємо...

Повідомлення nekton » 14 грудня 2010, 16:14

Шено на цю тему говорив з знайомим. Він півроку тому кинув коноплю курити (одружився). Його слова - "Я накінець то зараз побачив яким я тоді був придурком"
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Кидаємо...

Повідомлення TASCO » 14 грудня 2010, 18:56

Шкідливо ВСЕ до чого звикаєш!!!!

1.люблю пивко (був період коли сидів кожен день) надоїло (не відчуваю кайфу) пью іноді (приблизно раз в тиждень)ЛЯПОТА.
2.горілочку вживаю реально по святам за гарним столом і компанією (залежності не відчуваю)ЛЯПОТА
3.конопельку покурював (буває і зараз) цікаво...ЛЯПОТА (але не вставляє, (як то до розових слоників))))
4.курю сигарети (радше через звичку-це погано) непокуриш- побігаєш-ЛЯПОТА


ПИЙТЕ - АЛЕ НЕОБПИВАЙТЕСЬ!!!!
КУРІТЬ - АЛЕ НЕОБКУРЮЙТЕСЬ!!!!
Аватар користувача
TASCO
 
Повідомлення: 274
З нами з: 14 травня 2004, 22:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 8 разів.
Район міста:

Re: Кидаємо...

Повідомлення nekton » 15 грудня 2010, 02:13

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Кидаємо...

Повідомлення AndroVit » 15 грудня 2010, 03:04

Поки служив, бачив хлопців зі східних та південних областей, де наркоманія цвіте набагато буйніше ніж у нас.
Спостереження - ті, хто були розумнішими (чи хотіли здаватися) трималися подалі від планокурів. Хлопці не хотіли ризикувати своїм майбутнім, подивившись на земляків, котрі починали з конопель, дурману, а закінчували в кімнаті, обкладеній кахлями, з номерком на пальці ноги - або від передозу, або від неякісної суміші, або від бульки повітря в шприці при "догонці".
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Кидаємо...

Повідомлення TASCO » 15 грудня 2010, 11:55

Аватар користувача
TASCO
 
Повідомлення: 274
З нами з: 14 травня 2004, 22:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 8 разів.
Район міста:

Re: Кидаємо...

Повідомлення Fantoman » 15 грудня 2010, 12:24

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Кидаємо...

Повідомлення Lisichka » 15 грудня 2010, 13:00

Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Кидаємо...

Повідомлення Fantoman » 15 грудня 2010, 13:04

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Кидаємо...

Повідомлення absorptsija » 15 грудня 2010, 19:41

всім привіт.
Так от, я тут прочитав дуже багааааато абсолютно не логічної інформації, що стосується, так званої "коноплі"
Так от:
1. Там була яката інформація, що стосувалась, типу, "підростеш, будуть діти, зрозуміє"- в мене є приятель якому 30+ років(назвемо його "Х"), він має двох дітей, які вже в школу ходять (1-2 клас, здається) і він курить зі мною "траву", людина абсолютно розумна, займає гарну посаду в себе на роботі і приносить не погані кошти в сім"ю. Інший мій колега, який проживає в Польщі, теж курить траву вже на протязі 4-ох років, він теж гарна людина, 2 рази працював в Лондоні, мав власну фірму, зараз працює в музичному магазині, норм заробляє ну і вчиться вже на 3 курсі на психолога. До речі той приятель "Х" здобув вищу освіту по професії психолога і навіть працював в міліції.

2. Залежність- це абсолютна брехня. Трава може викликати тільки психологічну залежність, яка буде всеодно менша ніж залежність від цигарок і алкоголю.

3. "гавнокури"- як би я був би адміном форуму, я б за це банив би!!! Поясньою чуму: це є зневага до людей які курят "траву", себто образа цієї людини, но оскільки за це немає бану, ну звиняйте гавноспоживачі гавноалкоголю.

4. На рахунок всяких там трагічних ситуацій пов"язаних з "травою"- пропишіть будь-ласка в гугл "трагедіїї повязані з курінням коноплі" і для перевірки пропишіть "трагедії повязані зі вживанням алкоголю"- ви будете ох які не раді коли побачене, що трагедій пов"язаних з травою ви не знайдете, хоча мб і знайдете якщо там дуже сильно порпатись в інеті, а от на рахунок алкоголю ви познаходите ох як багато інфи.

5. Тупість- так от, трава вбиває розумові клітини мозку, трава впливає негативно на легені, не велика психологічна залежнічть- це є негативні наслідки трави
алкоголь- вбиває розумові клітини мозку, впливає на нервову систему людини, садить почки, печінку,призводить до імпотенції, призводить до ожиріння(це на рахунок пива, оскільки пиво містить жіночі гормони) викликає набагато більшу залежність ніж "трава", і дуже гарний аргумент для вас "дорослих" людей- руйнує сім"ї!!

6. Виростеш-зрозумієш:
хмм... зазвичайце пишуть ті люди які фізично виросли, а розумово чучуть відстають... айайай буває і таке.

Хмм.. це здається все...
Хоча ось таку вам річ напишу:
Коли ви з"їдаєте кусочок торта і він вам сподобався, що ви робите?? Правельно їсте другий кусок, но коли ви наїлись ви більше його не хочете. Те ж саме відбувається і з "травою", а от з алкоголем чомусь ні, цікаво чому??? А тому що коли ти випив рюмочку, за нею пішла 2,3,4,5.... і ти в тупу напиваєшся до такого стану, що йти не можеш, з ранку встаєш і в тебе страшнючій будуняра, ну і більшість людішок"похмиляються" - себто знову випивають рюмочку, потім ще одну і паніслась... На наступний ранок процедура повторюється. Настає алкоголізм, а з часом приходить до тебе бЄлачька, що означає, що нервова система, вибачте на слові, в сраці...
Оскільки ви всі вже дорослі дяді, які мають дітей то будь-ласка дайте відповідь на питання- "як реагує ваша дружина, дитина на те що ви приходите до дому п"яні?"
Бо я чомусь не любив коли мій батько приходив п"яний до дому, тільки давайте не пишіть мені" а шо було б як би твій батько прийшов накурений?" - бо це не реально.
Ще мене цікавить ваша думка ось по цьому питанню:"Чи б могла людина та що курить траву здобути вищу освіту в іншій європейскій країні?"

П.С. Конопля шкідлива, що б потім не було банів з невідомих причин, або прост за причину пропаганди.
Аватар користувача
absorptsija
 
Повідомлення: 48
З нами з: 16 листопада 2007, 21:31
Звідки: chelm
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Кидаємо...

Повідомлення absorptsija » 15 грудня 2010, 19:46

ще одне:
а чому ви кажете загально гаркотики, якщо мова з самого початку стосується виключно коноплі??????
Аватар користувача
absorptsija
 
Повідомлення: 48
З нами з: 16 листопада 2007, 21:31
Звідки: chelm
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Кидаємо...

Повідомлення absorptsija » 15 грудня 2010, 19:51

ще одне забув:
Музиканти- це по вашому зло??? Бо вони "кегбе" наркомани??? Мені здається, це навпаки люди, які хоч чимось цікавляться в житті, а не ходять і шукають дебто набухатись, або з тьолочкой потра*атись.
А потім із за того алкоголю і аборти, і розлучення, і вбивства, і самогубство,і зкалічення інших людей...
Аватар користувача
absorptsija
 
Повідомлення: 48
З нами з: 16 листопада 2007, 21:31
Звідки: chelm
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Кидаємо...

Повідомлення Leonov » 15 грудня 2010, 22:18

Цілий день в інтернеті"по темі".висновки- 1.шкідливо впливає при палінні на органи дихання.більше ніяка шкода клінічно не доведена.
2.психологічна залежність є.
3.в класифікації наркотичних засобів конопля на 11 місці(алкоголь на 9,нікотин на 5!).це,мабуть,по сукупності шкідливості та силі залежності.
Leonov
 
Повідомлення: 235
З нами з: 11 грудня 2010, 15:10
Подякував (ла): 24 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Кидаємо...

Повідомлення Leonov » 15 грудня 2010, 22:23

Психологи-це хворі люди,що намагаються лікувати здорових.не пам'ятаю хто сказав.без образ,сам вчився на психолога..
Leonov
 
Повідомлення: 235
З нами з: 11 грудня 2010, 15:10
Подякував (ла): 24 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Кидаємо...

Повідомлення Lisichka » 15 грудня 2010, 22:43

Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей

cron