Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 серпня 2017, 07:39

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 88 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кидаємо...
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 13:20 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Будеш старший - зрозумієш.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 13:25 
Офлайн

Повідомлення: 703
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Да харош,аргументів нуль,от і спригуєш на дітей,будеш старший зрозумієш...ого Господі...дитячий садок просто...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 13:27 
Офлайн

Яка від коноплі користь? Ну дітей в тебе ще нема. але коли появляться ти напевно з задоволенням підійдеш до сина(дочки) і скажеш "дитинко а давай но конопельки покуримо".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 13:34 
Офлайн

nekton написав:
Яка від коноплі користь? Ну дітей в тебе ще нема. але коли появляться ти напевно з задоволенням підійдеш до сина(дочки) і скажеш "дитинко а давай но конопельки покуримо".

Я цього не говорив,я не говорив шо підійду до сина чи дочки і запропоную покурити...Це у тебе якась збочена уява...У мене пряме запитання,навіщо писати про те чого не пробував?Ломка...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 13:42 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Maladoy написав:
І до чого тут діти?Дітей нашо сюди приплетати???

Зявляться діти - зрозумієш.
Maladoy написав:
От прочитав,ржу не могу(не курив,просто ржу)...1.Від коноплі ломки НЕ буває,про шо ви пишете,хоть самі знаєте?2.Від алкоглю більше шкоди чим від дурі...якшо подивитись статистику то скільки вбивств,аварій,скільки людей просто зійшли з розуму,алкоголь це ЗЛО!3.Якшо з вас ніхто ніколи не курив,то нах писати,що від неї буває...4.Самий такий гарний приклад,візьміть Голандію(Нідерладни)...люди норм. живуть,якшо я не помиляюсь то і Чехія,легалізувла...ну пишіть...залюбки поспілкуюсь =)

1. Ломка є - тільки легка. Від драпу всього-навсього тупіють.
2. Про дурь - це про коноплю чи наркотики в цілому? Якщо про коноплю, то що вже там, вказуй процент злочинців серед говнокурів і споживачів алкоголю. До речі, більшість шприцових наркоманів з коноплі починали.
3. З нас ніхто і не коловся - нам про це не писати? Наркологам теж треба всі наркотики спробувати, щоб бути "в темі"? Реально планокури, яких я спостерігав всі трохи не в собі: або приторможені, або розторможені.
4. Це мабуть тому корінне населення емігрує звідти? Живуть добре - будь-який драг-диллер живе добре. Помиляєшся - Чехія не легалізувала.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 14:00 
Офлайн

Fantoman написав:
Maladoy написав:
І до чого тут діти?Дітей нашо сюди приплетати???

Зявляться діти - зрозумієш.
Maladoy написав:
От прочитав,ржу не могу(не курив,просто ржу)...1.Від коноплі ломки НЕ буває,про шо ви пишете,хоть самі знаєте?2.Від алкоглю більше шкоди чим від дурі...якшо подивитись статистику то скільки вбивств,аварій,скільки людей просто зійшли з розуму,алкоголь це ЗЛО!3.Якшо з вас ніхто ніколи не курив,то нах писати,що від неї буває...4.Самий такий гарний приклад,візьміть Голандію(Нідерладни)...люди норм. живуть,якшо я не помиляюсь то і Чехія,легалізувла...ну пишіть...залюбки поспілкуюсь =)

1. Ломка є - тільки легка. Від драпу всього-навсього тупіють.
2. Про дурь - це про коноплю чи наркотики в цілому? Якщо про коноплю, то що вже там, вказуй процент злочинців серед говнокурів і споживачів алкоголю. До речі, більшість шприцових наркоманів з коноплі починали.
3. З нас ніхто і не коловся - нам про це не писати? Наркологам теж треба всі наркотики спробувати, щоб бути "в темі"? Реально планокури, яких я спостерігав всі трохи не в собі: або приторможені, або розторможені.
4. Це мабуть тому корінне населення емігрує звідти? Живуть добре - будь-який драг-диллер живе добре. Помиляєшся - Чехія не легалізувала.

Как дети в школу,чесне слово...
Ломки всетаки немає,у тебе вона була?Наведи факти!Причьом тут драп?Називай речі своїми іменами...Дурь я мав на наувазі коноплю,пятку,джа...як хочеш так і називай...Чесно ти якийсь смішний(може ти бухаєш),бо ти тих хто дує називаєш"говнокури),а ти хто бухає "споживачі алкоголю",до речі новий рік скоро,побачиш скільки людей траванеться горілочкою,скільки буде драк,скільки людей просто вбухані замерзнуть,або обморозять кінцівки,або просто прокинуться зі страшним БУДУНОМ!!!А від джа,будуна немає і на останок тобі http://frendid.com/users/amidd/blogs/12464-ligalayz-...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 14:25 
Офлайн

Повідомлення: 232
Подякував (ла): 24 разів.
Подякували: 3 разів.
Фізичної залежності від"плану"точно немає.зате є психологічна.мабуть,така сутність людини-від чогось бути залежним.краще-від спорту.адреналіну,сексу..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 14:34 
Офлайн

секс це теж добре...)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 14:39 
Офлайн

Maladoy написав:
Ломки всетаки немає,у тебе вона була?Наведи факти!

Друже, ти мене з кимось плутаєш. Треба тобі факти - ось стаття нейрофізіолога:
Недавно было показано, что симптомы ломки наблюдались уже после трех дней употребления марихуаны в слабых дозах. Те, кто потреблял марихуану в более сильных дозах, столкнулись с худшей ситуацией: доктор Брайан Веллс, специалист по реабилитации, говорит: «впервые я начинаю наблюдать у тех, кто злоупотребляет марихуаной, что-то похожее на симптомы ломки от сильнодействующих наркотиков» http://www.project-syndicate.org/commen ... d1/Russian.
Звичайно, можливо для тебе досвід нейрофізіолога ніщо в порівнянні з досвідом ппочинаючого наркомана.
Maladoy написав:
Причьом тут драп?Називай речі своїми іменами...Дурь я мав на наувазі коноплю,пятку,джа...як хочеш так і називай...

Якщо вже вживаєш феню, то хоч взнай, що означають слова у ній. Те, що ти маєш на увазі, для більшості може виявитись зовсім іншим.
Maladoy написав:
Чесно ти якийсь смішний(може ти бухаєш),бо ти тих хто дує називаєш"говнокури),а ти хто бухає "споживачі алкоголю",до речі новий рік скоро,побачиш скільки людей траванеться горілочкою,скільки буде драк,скільки людей просто вбухані замерзнуть,або обморозять кінцівки,або просто прокинуться зі страшним БУДУНОМ!!!

Зате ти ж у нас серйозний товариш. За слова відповідаєш - чуть що підтвердиш. Давай, наведи статистику середньої тривалості життя серед говнокурів і споживачів алкоголю, процент злочинності цих же категорій. Посилання, до речі бите. Чи не пропаганда легких наркотиків на цьому посиланні?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 14:47 
Офлайн

Блін чувак,то ж просто смішно...логіки нуль...Після трьо разів вживання марихуани виникає залежність, я патсталом...а після чотирьох вона зникає...?))))))))))))
Я курив її вже не один раз,і чомусь у мене залежності немає?Не знаєш чого?
http://www.videoinet.ru/view.html?id=2G38Oyp9M29SDO6
http://www.newsland.ru/News/Detail/id/376261/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 14:49 
Офлайн

Маладой на тиждень в бані

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 14:53 
Офлайн

Maladoy написав:
Я курив її вже не один раз,і чомусь у мене залежності немає?Не знаєш чого?

Ти сам собі протирічиш.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 15:15 
Офлайн

Повідомлення: 265
Район міста: Привокзалка
ого, яка тут тема цікава. Ну ще й я відпишусь. Бачу тут банани роздають безкоштовко, на цілий тиждень :)

Ну якщо вже почитати, що таке алкоголь, то під термін наркоман (і по вашим міркам) можна записати абсолютно всіх людей, які вживали хоч раз алкоголь. НУ я веду з того, що якщо хоч раз курив то ти наркоман.
Особисто я ніколи нічого такого не вживав, і не планую.

А нарахунок наркоманів.
То тут два варіанта.
Перший, наркотики я думаю трохи важко дістати, отож пропоную роздавати їх безкоштовно під розписку, а коли будуть адреси всіх наркоманів, ну тоді, або винищити їх всіх, або лікувати, а ті хто не згодиться - знищити. Доречі всіх алкоголиків чекатиме та сама участь, але з ними трішки простіше, роздавати алкоголь безкоштовно, і вони самі подохнуть.
Другий варіант, це нічого не робити, і ми побачимо, як кількість наркоманів і алкоголиків невпинно зростає.

П.С. Я б винищував спочатку алкоголиків, я їх більше не терплю, і від них бід та проблем більше.
Ну і на рахунок лікування, то особисто я думаю, що наркомана дістати звідти легше чим алкоголика. По простій причині, більшість наркоманів, коли ввійшли у цю залежність, хочуть від цього позбавитись, а от з алкоголиками якраз інакше.

Якщо ви кажете, що у вас залежності немає - значить вона вже є.

Нікого образити не хотів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 15:25 
Офлайн

Звичайно можна і алкоголь записати. Переважна більшість форумчан час від часу алкоголь вживають. Але ніхто не кричить що алкоголь то класно і він не шкодить

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 15:29 
Офлайн

ivashka написав:
Ну якщо вже почитати, що таке алкоголь, то під термін наркоман (і по вашим міркам) можна записати абсолютно всіх людей, які вживали хоч раз алкоголь. НУ я веду з того, що якщо хоч раз курив то ти наркоман.

Яким нашим міркам? Є чіткі наукові визначення понять алкоголізм і наркоманія, алкоголік і наркоман.
ivashka написав:
Перший, наркотики я думаю трохи важко дістати, отож пропоную роздавати їх безкоштовно під розписку, а коли будуть адреси всіх наркоманів, ну тоді, або винищити їх всіх, або лікувати, а ті хто не згодиться - знищити. Доречі всіх алкоголиків чекатиме та сама участь, але з ними трішки простіше, роздавати алкоголь безкоштовно, і вони самі подохнуть.

А хто контролюватиме дії пяного чи під кайфом? Хто підбиратиме дозування? Хто це все оплатить?
ivashka написав:
Другий варіант, це нічого не робити, і ми побачимо, як кількість наркоманів і алкоголиків невпинно зростає.

Боротьба з незаконним оборотом і обмеження обороту в ці варіанти не входить?
ivashka написав:
особисто я думаю, що наркомана дістати звідти легше чим алкоголика. По простій причині, більшість наркоманів, коли ввійшли у цю залежність, хочуть від цього позбавитись, а от з алкоголиками якраз інакше.

Нарколог?
ivashka написав:
П.С. Я б винищував спочатку алкоголиків, я їх більше не терплю, і від них бід та проблем більше.

Не валяються, значить, в твоєму під'їзді шприци. Та й взагалі, бачу ти гуманіст.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 88 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: