Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 08:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 142 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Наслідувачі фашистів
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 01:46 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
//оффтоп

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 02:55 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Hapuga написав:
Але цей срач який Ви АндроВіт тут розвели ,неробить вам честі ,як людині старшого віку.

Ну, не такий я уже і старий.
Почнемо розбір польотів.
1. Після промивання мого мозку гнусною радянською пропагандою, після відвідування колишніх населених пунктів Кортеліси (Волинська область) і Хатинь (Білорусь), після участі в зустрічах з учасниками Великої Вітчизняної війни (Саме так - перші два слова з великої літери), після почутих розповідей про війну моїх старших родичів, вивчення деяких документів про ТУ війну я прийняв рішення рахувати дії німецьких військ та їх союзників на території колишнього СРСР ворожими.
2. Виходячи з цього людей, які схвалюють дії ворогів я вважаю потенціальними злочинцями.
3. Виходячи зі свого розуміння історичних процесів я вважаю, що питання захоплення територій не залишилося в середньовіччі. Якщо людина схвалює дії військ, котрі знищили мільйони українців, правильними - я вважаю таку людину зрадником пам'яті загиблих українців.
4. Як колишній військовослужбовець і офіцер Збройних Сил України (не колишній офіцер, бо звання присвоюється персонально і пожиттєво. Офіцер може бути позбавлений військового звання лише за вироком суду) я не збираюся миритися з пропагандою армії держави, котра хотіла поработити і населення України в числі населення тодішнього СРСР.
5. Мені глибоко начхати якого віку опонент. Кількість відсвяткованих днів народження впливає тільки на фізіологічний стан організму. І старша людина навряд чи зробила б отаке.
6. Якщо Ви, пане Хапуга так схвалюєте вчинок Мазарами, чи не будете Ви такі сміливі пройти містом з нарукавною повязкою зі свастикою приблизно в травні, числа так 9 ? Адже гадські червоноармійці мали свинство розбити війська цивілізованої країни, яка б зробила з України надпроцвітаючу державу і подала б її на тарілочці з блакитною смужкою нашим дідам та батькам.
Особисто я в любий день можу вийти на люди, вдягнувши "унилий" значок випускника СВУ з червоною зіркою і написом "СССР", та "ромбиком" вищого військового училища з гербом тієї ж країни. І поки що ніхто мені вслід не плював.
7. Хоча я не приймав участі в бойових діях, але я бачив на прикладі кількох гордих країн близького зарубіжжя, що приносять збройні конфлікти. Поживіть в місті з тиждень без електрики, газу, опалення, водогону. Ідучи за хлібом готуйтеся постояти в черзі, довжина якої вимірюється сотнями метрів. Що їсти, за що купувати коли скінчиться заначка...
Пане Хапуга, висловлюючись командирською мовою "Да вы о...ели от ужасов мирной жизни".
Підсумок - я суджу зі своєї дзвіниці, опираючись на свої переконання, свій життєвий досвід. І якщо мережеві хомячки, які зі зброї в руках тримали лише мухобійку, а борг Батьківщині віддали через гаманець лікаря призовної комісії чи військкома, будуть толерантничати з ворогами моєї Батьківщини, то можу лише порадити організувати в Ковелі гей-парад. Хай Батьківщина знає своїх героїв.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 09:33 
Офлайн

Вам відповім пізніш ,обмаль часу. А от ти Нектон "чюдік"... Мій крайній пост був відповіддю на твої явні закиди у мій бік. Потрібно було видалити і власні пости. Це ще раз вказує на безсилість твою і обмеженість у власних можливостях.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 10:40 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Закиди були у всі боки. Не сприймай себе як пупа землі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 10:45 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Hapuga написав:
Ніколи нерозумів людей які "обгажують" всіх і вся і не мають жодного уявлення про елементарну вихованість та толерантність.

Я, напр., ніколи не розумів людей толерантних до злочинців, підарасів, нацистів, зрадників і тих, хто підтримує і пропагує їх ідеї.
Hapuga написав:
Мій крайній пост був відповіддю на твої явні закиди у мій бік.

Там були закиди навіть в бік самого себе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 10:58 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
"Не можна мстить. Повиннi ми любити всiх пiд***сiв, злодiїв, убивць. Бо кожний з них - народ i богоносцi". (с)Гамлет.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 11:10 
Офлайн

nekton написав:
"Не можна мстить. Повиннi ми любити всiх пiд***сiв, злодiїв, убивць. Бо кожний з них - народ i богоносцi". (с)Гамлет.

При нехудожності "творєній" Подеревянського - його цитати підходять до багатьох випадків життя.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 11:54 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякували: 7 разів.
Вчинок MazaRaMи був зухвалою дурістю. І справа не в тільки в тому, що він поставив на аватарку свастику. Є просто речі, які суспільством в даний час, в данному місці не сприймаються, хоча можна наводити кучу доказів, що з історичної точки воно виглядає ніби-то пристойно і нічого в тому вчинкові осудного нема. Наприклад, от поставлю я аватаркою зображення статевого органа, приміром чоловічого. І що, це комусь сподобається? Хоча я можу навести кучу прикладів, що в історії людства був культ таких зображень, що це символ добробуту і процвітання, що люди поклонялися фалосу і навіть кинути кучу фото древніх артефактів по даній темі. І так само доказувати, що моя аватарка прекрасна і чхати я на вас всіх хотів. Це буде виглядати нормально? Або на арабському форумі поставлю собі аватарку із зображенням порізаного на столі сала із стопочкою горілки. Ви думаєте там будуть всі в захваті? Толерантність це звичайно добре, але толерантна Європа дійшла до того, що там вихідці з мусульманських країн вже качають свої права, а найпопулярнішим ім’ям в Англії стало ім’я Муххамед. Так що Hapuga в цьому я вас категорично не підтримую. Толерантніст на словах, це красиво, але як казали старші люди: «Не дай йому вмерти – не дасть тобі жити». Толерантність себе не виправдала, тому що багато вважає її слабкістю і починає користуватися тією слабкістю. І таких потрібно ставити на місце, в рамки суспільної моралі тієї території, де людина проживає на даний час.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 12:32 
Офлайн

Я вимагаю видалити і свої пости теж.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 12:47 
Офлайн

Ви АндроВіт мої пости наепевне по діагоналі читаєте... Я десь казав що випрадовую Мазараму? А от те що ви зпровокували пацана на хамство,хоча якби ви так вперто ненав"язували свої погляди то я впевнений ,що він змінив би аву. Але ж ні потібно додавити ,морально поставити на коліна. І от саме це вам неробить честі. Тим більше я ніколи непідтримува нацистів і тому подібних. Це я повторюю для тих кому з першого разу зле доходить. А от і нше питання я вам дам в приват.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 13:00 
Офлайн

Hapuga написав:
А от те що ви зпровокували пацана на хамство,хоча якби ви так вперто ненав"язували свої погляди то я впевнений ,що він змінив би аву.

Ага, звичайно. Прямо рвонувся після першого посту змінювати аву. Бідненького спровокували, а те, що він використанням символіки поців, які ще на памяті наших батьків і дідів різали, стріляли, вішали, палили, гнали в Німеччину місцеве населення, провокацією не рахується.
Hapuga написав:
Але ж ні потібно додавити ,морально поставити на коліна.

Пропагандистів нацизму - обов'язково.
Hapuga написав:
І от саме це вам неробить честі.

Це тільки в твоїх очах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 13:18 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Hapuga написав:
Ви АндроВіт мої пости наепевне по діагоналі читаєте...

Ви тему по діагоналі читаєте - і нічого.
Коли пішли перші пости в профілі користувача, дії якого викликали моє обурення, підписом, як у Вас про небо, у нього стояло прославляння Адольфа Гітлера, потім додався смайлик "фак". Ще до початку так званої "травлі".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 16:25 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Не надоїло гризти один одного?
MazaRaMа - тут не правий, це однозначно... і не їб..т...

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 20:18 
Офлайн

Коротше ,весь цей сир-бор, є ще одним яскравим прикладом подвійних стандартів,які царюють на цьому форумі з подачі модераторів. Ну щож продовжуйте в цьому дусі і форум буде розростатись і ставати цікавішим.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2010, 23:01 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
да, у всьому винні модератори!
От і знайшли винних :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 142 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: