Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 20:43

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: П'ятниця. Контрастний душ.
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2010, 12:54 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Fantoman написав:
Автору догана з занесенням за пропущену п'ятницю.

Вибачаюсь. В Росії на цій неділі і субота робочий день ( на тій неділі було чотири вихідних). Сьогодні субота, але ніби п"ятниця. Я думаю, що подорож за Волинню не так актуальна, тому трохи підсумків.
Так запрограмований людський мозок, що пригадується тільки хороше, погане стирається. Поки ще не зітерлося, то напишу. Без коментарів майже.
Ковельський базар – контейнер. Десь на сайті читав про (теоретичні) екскурсії по Волинському краю. Нашо Вам та морока з Колодяжним та Берестечком. Контейнершоу! Таке вже мало де можна побачити, щоб потім внукам розповідати. Маю привичку «злитися з аборигенами» в будь-якому місці, щоб не виділятись і не привертати до себе увагу. Купляю все що носять тут: майки, шорти і т.д. Циганки ходять між рядами і просять «шось браковане». В кількох контейнерах помічав як «бізнесменши» з голками в руках зашивають якісь лахи. Часто бачу «перекуси» з горілкою. В цей час клієнт «іде лісом». Часто 2-3 контейнери висять на комусь одному: «хазяйка зараз прийде, я точно не знаю скільки це коштує – ПОЧЕКАЙТЕ».
На тому ж базарі в м’ясних рядах в середині приміщення. Купляю свинину на шашлик в одному місці і телятинку на борщ в іншому. Телятина «сьогодні вночі кололи і ось тіки привезли продавати» через годину у родичів пісяє марганцівкою і при спробі відварити - смердить. Мене вводять «в курс справи»: телятина на жарі ще вчора засмерділася і її замочили в марганцівці. Виглядала зовсім свіжою. Грошей не шкода, хоча вони мені з неба не падають, шкода борщу. Свинина чудова, шашлик та ШАБО нівелюють ситуацію. Розповідають, що свиней наколюють польськими біодобавками. Прошу поставити мені під коняк трохи більший бокал. Із бізнесу має бути кастрована совість, тоді вже не важливо під яким гаслом ти робиш гроші. Хоча і так зрозуміло, що бізнес та совість ідуть паралельними курсами і не пересікаються. Ніколи. Ніяк.
Супермаркет «Наш край», той що за переїздом в напрямку Дубової. Якраз автобус з білорусами, купляють більше алкоголь на сувеніри та шось перекусити в дорозі. Саме тут можна купити Хванчкару та Кіндзмараулі, давно забутий смак в Росії після конфлікту. Працюють лише дві каси з 8-10 ( не рахував точно). Я купив на гривень 90-95, даю банкноту в 200 гр.( так мені поміняли ще в Луцьку, тільки такими банкнотами). Отримую здачу як з сотні. Прошу здати решту. Мені пропонують «іти лісом», бо я, ніби, давав 100 і «вам білорусам пора вже вивчити українські гроші». Вперто і наглюче стоїть на своєму. Не знаю як би повів себе хтось з ковельчан, та у мене десятилітній досвід організації безпеки подібних організацій. Викликаю нач. охорони через охоронця, від каси не відхожу, касиру не даю касу відкрити знову. Нач. охорони пояснюю про ситуацію і про себе. Знаходимо спільну мову. Вибивається підсумковий чек по касовим операціям з початку роботи каси і перераховуються гроші в касі. В касі на 100 гр більше. Мені повертають мої 100 гр і ми з шефом охорони ще кілька хвилин «перетираємо за життя». З мадамою з Мухавця (Білорусія) йдемо пішки до переїзда та до річки (я виклав на на фото пляж раніше) знімати стрес.
Привокзальна торгівля. Люди стоять хто з відром картоплі, хто з лисичками, хто з яблуками, хто з молоком. Я бачив в дизелі, коли повертався з під польського кордону, що більшість везуть по одному відру. Аби хоч шось продати. Хоч за пару гривень. І коли я блукав по селах і купляв «Моршинську» чи «Йоданку», то з 200 гривень здачі ніхто не міг дати.
Торгівля уграми та іншою в’яленою рибою. За «копченого»(просто рідкий дим - хімія) угра в 50 сантиметрів просять як у Сибіру за 1 кг сьомги чи форелі дійсно копченої. У іншої риби жабра десь повиривані. Я знаю що це.
Бусики. 2 пенсіонери безкоштовно в бусик. При гарантовано-безкоштовному державою проїзді. Сунуть принижено водію по 1 гр і їдуть решта. Ще помітив багато залежить від водія. Слава Богу ще є водії, а не водятли. Самі бусики з смітників Європи. В салоні «сауна», за спробу відчинити вікно урочисто клянуся всім, кого чуть не довів до «Інфаркта Івановича», що готовий компенсувати збитки двома стандартами валер’янки кожному. Безпека перевезень – не Ковельська тема. Бусики не розраховані на перевезення такої кількості стоячих людей. Можна в інтернеті знайти багато фактів, коли задні колеса зриваються з осі від перегрузу, там зрізує шпільки чи болти і колеса починають жити своїм життям. Ну, а в випадку аварії, всі хто стоять – клієнти травмпунктів. Є трохи і сучасних, хтось прораховує ситуацію на два кроки вперед.
Особистий автотранспорт - минуле століття.
Ресторани, бари, кафе. Нормально. Тільки один раз після двох графинів дорогої горілки підсунули третій амно, розраховували, що нам після дози пох.. , це через дорогу від кінотеатру Лесі Українки на Театральній. Лікується як завжди просто – вимога принести напій в пляшці з цілим корком. І на їхні «та у нас… , та ми…» дружелюбна посмішка, пару жартів і тема закрита без лінійки шо пісю міряють. Самому вже неприємно грати роль бидляка, раніше розважало, старію мабуть. А ще згадав, в «Нашому місті» на другому поверсі з мадамою краще не зустрічатись. Почнуть грати в більярд (ніхто Вас не спитає чи ми Вам не помішаємо) і піпєц інтиму. Хоча тут самому треба було наперед прорахувати.
Місто в центрі чистеньке. Але смітників мало, сам знаходив смітнички тільки під великими магазинами та фірмами,. Так що чистота це не результат діяльності влади, швидше це бонус від жителів керівникам міста. Побачили б Ви, що б було, аби там азіати погуляли.
Річка Турія. Народ миється з милом і шампунем. Риба нарешті позбавилася лупи та навчилася плавати догори пузом. Як відмиваються на березі річки килими пральним порошком часто бачив. До речі, не бачив ні однієї міської лазні працюючої. Біля античних руїн стадіону «Локомотив» лазня в щось переобладнана.
«Дамам простить нас придется,
Но вот ведь какая дилемма -
В любом разговоре найдется
Анально-фекальная тема…»
Останнє, що просто шокувало. Якщо мадами дочитали до цих рядків, то зажмуртесь на два речення. Стан периферійних та безкоштовних туалетів. Картина … маслом по стінах. Такого ще не бачив. Не пробуйте робити бізнес на продажі туалетного паперу. Модери, можете підтерти останні речення. Сам міркував чи писати, чи ні, але «слова з пісні не викинеш».
Все. Закінчую. Писав тільки про те, що бачив своїми очима. Багато чого вже стерлося.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2010, 13:21 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
sibstupa написав:
античних руїн стадіону «Локомотив»

А-а-а-а-а. Я знав, що не тільки мені це нагадує руїни амфітеатрів!
sibstupa написав:
о переїзда та до річки (я виклав на на фото пляж раніше) знімати стрес.

Таки пляж, на якому відпочиває Вербка. Я там купався раз, перший і останній.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2010, 13:29 
Офлайн

Fantoman написав:
sibstupa написав:
sibstupa написав:
о переїзда та до річки (я виклав на на фото пляж раніше) знімати стрес.

Таки пляж, на якому відпочиває Вербка. Я там купався раз, перший і останній.

Я розумію Вас. Біля бомби на тверезу голову довго не поплаваєш :-)
Ще пару фоток моїх
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2010, 13:34 
Офлайн

sibstupa написав:
Я розумію Вас. Біля бомби на тверезу голову довго не поплаваєш

Не в бомбі справа - я там грибок підхватив.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2010, 14:08 
Офлайн

Вам ще повезло. В любому випадку у розвідку кладуть "іздєліє №2" :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2010, 19:05 
Офлайн

Я в смислі від купання.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 листопада 2010, 20:45 
Офлайн

Один день на інтернет. Лише один день. Наступна неділя має бути не простою за останні пару років . Хазяїна викликали в столицю і я знаю що це. «Оптімізіція расходов на…» А він там вперше, а для профі чергове "кіно". Я після виходу на пенсію вже змінив пару хазяїв. Москалі сюди їдуть ну дуже рідко. Бояться – приїхати просто, а повернутись є проблеми. Хоча відпочинок тут чудовий. Палочка-виручалочка – Алтай. Знайдете в інеті. Сибірська Швейцарія.
А мене «окучують» спогади від подорожі по Волині. Вибачаюсь знову, не завжди адекватно можу перевести з рус на укр. Я знаю сільську мамину мову, але якась вона тепер не така. І нічого поганого тут бути не може (тилє, поросє, жандар польський). І українська міняється, буде час-буду наздоганяти. Я про свою подорож хочу написати делікатно.
В Ковелі все добре, але кличе дитинство. Ми вже дорослі, навіть дуже дорослі. Приїхати на таксі - викликати підозру та розмови на пару місяців. Йду пішки, спека. Непомітно для односельчан (думаю непомітно) відчиняю хату. Я ще пам’ятаю глиняну підлогу і запах смажених сливок та яблук на бляшках в цій хаті, у її батьків. Пам’ятаю, як малим бігав під блискавками і зливою, шукав в лісі її та її бабу, бо вони вчасно не повернулися з лісу. Здається, тоді перевірив кожне дерево, кожний бліндаж, промок до нитки і зірвав голос. І, мабуть, якраз тоді вже не по-дитячому відчув, що є якась внутрішня сила, що заставляє нас нехтувати собою для своїх ближніх. Вона вже давно закінчила ВУЗ і якось так склалося, що життя повернуло її сюди. Пам’ятаю, просив купити гарнітуру та комп роки два назад для Скайпа. Наївна простота! Зате її син скоро одягне пагони офіцера. Як так сталося – інша тема.

Вас коли поливали з відра колодязною водою на заході сонця? Вам терли спину, а Ви того не помічали і тільки мозок прокручував - зараз…зараз..зараз… На Вашу голу… спину дивилися образки на стіні хати?

Я жайворонок, після 5-ої години ранку вже не сплю. Пастух жене корів на пашу, я йду в ліс по дитячих місцях, шукаю гриби. Цей рік в серпні грибами не радує. Грибами раніше називали «правдивці» та «красноголовці». В лісі я, як вдома, тільки моя охота «тиха». Відро лисичок на пательні з сметаною дуже чудово. Лисички один день, другий… До сметани добавляються різні приправи та овочі, але я знаю, що врешті-решт кросівки попросяться в дорогу. Але ніхто ніколи не кине прокляття мені в спину, так було завжди. Хтось колись казав: я вдячний друзям – вони роблять мене добрішим, я вдячний ворогам - вони роблять мене сильнішим. У мене немає ворогів і я завжди повертаюсь колись.
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2010, 18:22 
Офлайн

… Чую, як хтось кричить , що пропали машини – повикрадали туареги… Виглядаю в вікно і розумію, що їх просто засипало піском. Повністю… Знову якесь марево… Жара, але чому вона мене так зараз бентежить? Жара… Рот сухий, навіть язик не рухається, дуже хочеться пити. А коли була піщана буря, котра зараз година? І чому так темно і я нічого тепер не бачу? Мізки включилися, переглядаю якесь «кіно» і нарешті відчуваю спиною чисте простирадло, воно таке чисте, що просто сліпить все довкола і я нічого не можу розгледіти. А звідки у мене воно? Поступово очі привикають до темряви і вже можна розгледіти стіни, вікно. Я все зрозумів поступово – це реанімація. Помаленьку згадую все. Але як давно я тут? Я не знаю скільки я тут. Хочеться пити, але відчуваю, що ще більше хочеться в туалет. Може когось покликати? Я бачив колись, як в таких випадках приносять судно. Нє-нє-нє! Та й язик присох просто. Ноги ніби цілі, але щось погано слухаються. Якось вилажу в коридор і чомусь знову кругом пісок і спека, але по спині прохолода, що це? Повертається свідомість і я лежу спиною на прохолодному кафелі. Скільки пролежав? Поки не можу увімкнути внутрішній годинник. Медичка спить за столом в протилежному кінці, мені значить в інший бік. Знову жара – прохолода по спині – знову жара і знову кафель. Дорога назад вже без втрати свідомості. Це радує. Перший сміх після повернення в свій бокс – за ліжком унітаз і раковина з краном. Ну чи не ідіот?! Зранку професорка задає багато питань, майже не відходить весь день, на другий ранок вже к.м.н приводить своїх інтернів і показує на мене, як на якесь чудо. Хочу послати всіх професійним сленгом, але «какой інтересний і загорєлий» повертає мені мої 25 років.
Все, хватить тут валятись, треба прискорити процеси видужання. Падаю на підлогу і віджимаюсь. М’язи пам’ятають, та серце ще не може так перекачувати кров. Невеличка криза. Почув якось випадково «жаль парня, тепер уже он не сможет…(нє-нє-нє, не про те подумали ::yaz-yk: , зв’язано з професійною діяльністю!). Міняю тактику : менше раз віджатись за раз – більше раз впасти з ліжка на підлогу за день. Днів через десять результат – переводять в загальну палату. Це були такі кайфові дні! Ніяких особістів з їх питаннями: "Бежит незнакомый тузємєц с копйом - Ваши действія?".
Ви думаєте ліки піднімають хлопців? Медики також в цьому ну дуже сильно впевнені. Але все простіше. Коли від корпусу до корпусу проходять групи молодих медичок-студенток, то там навіть на клумбах трава встає! А хлопців від вікон не відірвати! Адреналін та гормони-феромони молодому організму самі кращі ліки. Ну і мене це ніяк не могло не зачепити – затоваришував з молодою дохторкою , але ж в інших корпусах тоже дівчат повно. І ось вночі раз повертаюсь в свою палату через вікно під ранок і … сидить моя мадама на моєму ліжку чекає давненько… :a_g_a: Єдине, що вона підтвердила раніше не раз написане і запам’ятала на все життя, що десантуру по голові бажано не бити – толку ніякого, та й інструмент швидко ламається. Виписали мене через день-другий. А мадама моя помстилася мені пізніше - вийшла заміж за мене :hi_hi_hi:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2014, 23:55 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
пропало багато гарних тем.
всі пишуть про війну...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 вересня 2014, 03:54 
Офлайн

Будуть ще кращі часи :a_g_a:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 вересня 2014, 16:46 
Офлайн

з поверненням

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 вересня 2014, 17:11 
Офлайн

Ще не повернувся - поки в Туреччині. Тут інтернет амно, постійно відвалююсь. Днів через десять буду вдома. Є про що написати. Водичка гірко-солона +31 :dan_ser:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 вересня 2014, 17:47 
Офлайн

не пий її, а купайся

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 вересня 2014, 05:28 
Офлайн

Бгг :ya_hoo_oo:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 вересня 2014, 11:49 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Ruslana TS написав:
пропало багато гарних тем.
всі пишуть про війну...

Напиши про любов.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: