Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 серпня 2017, 06:37

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: СЕМЬЯ + РАБОТА или РАБОТА + СЕМЬЯ
ПовідомленняДодано: 04 червня 2010, 13:04 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Частково згоден - я не зовсім точно і правильно висловився. "І що на це скаже церква ?" - я мав на увазі не реальну церкву з часто недуже чесним попом, а духовних людей, які вірять в Бога і в себе, а не слухають повчання тих людей, які повчати не мають морального права. А що мені їсти і коли я завжди вирішуватиму сам (дослуховуючись до порад хіба що лікарів), теж саме із статевими відносинами. Та й не постив я ніколи.
"Основний критерій існування людини - виживання і успішне існування потомства" - з матеріальної точки зору це правильно, але ж іноді "хочеться чего-то светлого, большого". І прожити життя хочеться так, щоб не було соромно за безцільно прожиті роки....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 червня 2010, 16:40 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Тема хороша. Респек автору! Сижу і плачу… Сім’я мішає роботі, робота сім’ї.Виставте пріоритети собі нарешті: чи сім’я, чи робота. Якщо робота та, що з дитинства марилась і Ви їхали на 3-й поличці, щоб поступити у той заклад, який відкривав Вам фіртку в світ Ваших мрій, то хто посміє спортити Вам життя своїми примхами? Може Ваша половинка чогось не розуміє? І чи вона Ваша дійсно? А якщо Ваша половинка сиділа біля Вас в реанімації( бо Ви знову трохи лажонулись на лавці зі смертю) і їй було «фіолетово» на Вашу роботу, чи будете заробляти, чи її прийдеться возити Вас возиком, то може вже і робота не грає ту ролю основну? Муки вибору… Щастя, коли ти йдеш з задоволенням на роботу, потім ще з більшим задоволенням біжиш додому. Так буває. Ви знаєте. Робота – щоб жити (будь то чи копійки заробляти, чи на городі спину гнути). Щасливі ті, хто це відчув і самі щасливі та сильні ті, хто ради кар’єри не жертвують сім’єю. Сім’я – головне в житті. Так вищий розум визначив. Несправжні сім’ї приречені. Це не теорія фашизму, це Вищий розум. Те, що мішає еволюції - відбраковується. Звучить жорстоко. Але кожному дається шанс.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 18:49 
Офлайн

Повідомлення: 274
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 8 разів.
Район міста: Пиратский мост
sibstupa написав:
Тема хороша. Респек автору! Сижу і плачу… Сім’я мішає роботі, робота сім’ї.Виставте пріоритети собі нарешті: чи сім’я, чи робота. Якщо робота та, що з дитинства марилась і Ви їхали на 3-й поличці, щоб поступити у той заклад, який відкривав Вам фіртку в світ Ваших мрій, то хто посміє спортити Вам життя своїми примхами? Може Ваша половинка чогось не розуміє? І чи вона Ваша дійсно? А якщо Ваша половинка сиділа біля Вас в реанімації( бо Ви знову трохи лажонулись на лавці зі смертю) і їй було «фіолетово» на Вашу роботу, чи будете заробляти, чи її прийдеться возити Вас возиком, то може вже і робота не грає ту ролю основну? Муки вибору… Щастя, коли ти йдеш з задоволенням на роботу, потім ще з більшим задоволенням біжиш додому. Так буває. Ви знаєте. Робота – щоб жити (будь то чи копійки заробляти, чи на городі спину гнути). Щасливі ті, хто це відчув і самі щасливі та сильні ті, хто ради кар’єри не жертвують сім’єю. Сім’я – головне в житті. Так вищий розум визначив. Несправжні сім’ї приречені. Це не теорія фашизму, це Вищий розум. Те, що мішає еволюції - відбраковується. Звучить жорстоко. Але кожному дається шанс.

Займався по життю - ну чим тільки можна, до сих пір шукаю своє місце в житті!!! Все нове цікаве!!! І "моє" (так здається) (не помиляюсь, по житті)

З дружиною визначився через три роки простого спілкування і шаріння по центру, кабакам і "общению з тёщей" и т.д и, тп.
Зрозумів - ВОНА МОЯ, саме та людина з якою я хочу зустріти старість і "балувати" внуків.

Прихожу додому, і очі дитиняти (синочка) ну просто "радують глаз". Заради цих очей я готовий не спати день і ніч, щоб вони залишались такими ж щасливими і радісними коли приходить папа.

але завжди, "блін", є якесь "АЛЕ". Ну хочеться побути і погратися з дружиною і з синочком чим побільше.... а робота все одно займає досить вагому частину часу, тай не просто так я всім цим займаюсь, а для своїх!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 червня 2010, 13:42 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
sibstupa написав:

що таке несправжні сім'ї ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 червня 2010, 13:44 
Офлайн

Грішаня написав:
Ruslana TS написав:
ну то може взагалі не варто одружуватись ?
Або як роблять напр., американські зірки. Одружені - і живуть в окремих будинках.
І почуття прекрасні. А побут.......
і бачитесь менше 20 год в тиждень. І проблем типу - знову немає картоплі в хаті - відсутні.
можливо сімя - як "ячейка общества" , давно себе віджила?

А можна щось не на прикладі АМЕРИКАНСЬКИХ ЗІРОК ? Американців як націю (якщо американців взагалі можна назвати нацією) я не поважаю. До речі, я дуже сумніваюсь, що у американських зірок є проблеми типу "знову немає картоплі в хаті".
"сімя - як "ячейка общества" , давно себе віджила" - а як тоді далі жити - "Каждый сам за себя" чи як ? Мільйони років років росту цивілізації як то кажуть коту під хвіст : повертаємось назад до життя стадом чи зраєю і безконтрольованих статевих стосунків. Цікаво, чим тоді це все закінчиться ? І що на це скаже церква ?

таж хіба не в Соломона було 700 дружин ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 червня 2010, 16:40 
Офлайн

Повідомлення: 38
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
[quote="Ruslana TS"]таж хіба не в Соломона було 700 дружин ?[/quote]

Крім дружин у нього було ще 300 наложниць, отже жінок він мав близько тисячі, багатьох із чужих народів, але саме вони його звели до поклоніння своїм ідолам. В результаті його царство, до того бувши дуже міцним, розділилось і ослабло. Тому цей факт скоріше негативного змісту.

На мою думку, сім'я набагато важливіша за роботу, проте на теперішній час, для того, щоб цю саму сім'ю прогодувати, доводиться жертвувати часом, який можна було б використати для сім'ї. Думаю, у багатьох це питання стоїть дуже гостро.

А на рахунок якихось нових моделей, чи поведінки зірок Голівуду, життя показує, що без сім'ї немає здорового суспільства і нормальної держави. Імхо, якщо людина має в кишенях купу грошей, це ще не означає, що у неї в голові все нормально і що з неї потрібно брати приклад. Багатих самодурів наслідувати - себе не поважати.

Перед тим, як наслідувати чиюсь поведінку, варто прослідкувати хоча б в загальних рисах, результати такої поведінки, тоді багато питань відпадуть самі собою.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 липня 2010, 13:35 
Офлайн

"Брак, если уж говорить чесно - зло.
Но зло необходимое"

Сократ (ок 470-399 до н.э)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 липня 2010, 15:41 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
TASCO написав:
"Брак, если уж говорить чесно - зло.
Но зло необходимое"

Сократ (ок 470-399 до н.э)

"Когда у него была работа, он постоянно покупал мне сюрпризики по поводу и без, недорогие правда… Замечал, что если я сказала, что мне эта шоколадка нравится, то покупал именно ее. Тем летом подарил мне платье стоимостью во всю его премию. Он знал, что я хожу мимо витрины и облизываюсь, и купил. Тоже без повода.
А когда денег не стало, баловал меня, что я, например, пришла - а дома готовая ванна, из которой я попадаю к нему на массаж.
Но при всем при этом хорошем, он не работает...Это иррациональное. Это не измерить. Я сижу с ним рядом, заглядываю через плечо на экран ноута, и испытываю прилив нежности.
Когда я просыпаюсь раньше, чем он, и мне нравится смотреть, как смешно он дует губы во сне, и тогда мне хочется сына, такого же маленького, похожего на него и на меня одновременно.
Все остальные мысли - на что в декрет, на что черешни и сколько стоят платные сервисные роды в этот момент в голову не приходят.
Наверное я не смогу больше никак объяснить - как это хотеть ребенка от определенного мужчины - причем без учета факторов его зарплаты, квартиры и машины.
Как будто нет этой цивилизованной шелухи, как будто не придумали еще деньги.
Может это любовь. А может и глупость.
А дети... знаете высокий мамин Ай Кью - для них не важно. Для них важно, чтобы их любили."

...просто заглянув в чужий щоденник...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 липня 2010, 15:30 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Як класно!
Розтанула, як цукор-рафінад в чашці гарячого чаю...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 липня 2010, 21:02 
Офлайн

Повідомлення: 38
Подякували: 1 разів.
...щоденник щасливої людини

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 липня 2010, 08:35 
Офлайн

ага.
тільки щось не зрозуміла (може неуважно прочитала) - ця людина щаслива неодружена чи щаслива одружена ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 липня 2010, 10:18 
Офлайн

Ruslana TS написав:
ага.
тільки щось не зрозуміла (може неуважно прочитала) - ця людина щаслива неодружена чи щаслива одружена ?

Різниці в принципі немає великої! головне ще людина щаслива в СІМ'Ї, незалежно від фінансового положення та статусу чоловіка...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 липня 2010, 10:26 
Офлайн

"Брак — сообщество, состоящее из господина, госпожи и двух рабов, общей численностью в два человека. "

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 листопада 2010, 13:17 
Офлайн

Up :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 листопада 2010, 00:43 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякували: 0 разів.
И ? :-):

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: