Сподобався форум - постав +1

Мы с женой чужие люди.

Все про відносини між закоханими, батьками-дітьми, керівником-підлеглим і т.д..

Модератори: AndroVit, Igal, irma

Мы с женой чужие люди.

Повідомлення Tolyanuch » 13 лютого 2010, 18:17

Жена не устраивает меня полностю в жизни, думал развестись. так ребенка жалко. А ей все не так, все не то!!! Че Делать???? :ne_vi_del:
Tolyanuch
 
Повідомлення: 3
З нами з: 13 лютого 2010, 18:04
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Я переспала с мужем подруги...как быть дальше?

Повідомлення Hapuga » 13 лютого 2010, 19:29

Поговорити про все відкрито і без образ.Хоча для початку самому чесно і зі сторони поглянути на своє життя .Можливо ти сам далеко не принц на білому коні. Зробити висновки і тоді говорити відкрито про те що ваш шлюб тріщить по швах,чи влаштує вас обох те що ваша дитина буде сиротою при живих батьках.Чи влаштує що потенційно вашу дитину буде виховувати чужа для неї людина( якщо в жінки з"явиться інший чоловік).Тоді я думаю ви зрозумієте що на терезах набагато більше того ,що каже, варто боротись за сім"ю. Але це тільки в тому разі якщо ви будете чесні з собою. Хоча я розумію в таких випадках рішення вже прийнято задовго до того як ви звернулись за порадою і підсвідомо ви хочете почути те що вас влаштує. Неробіть тих вчинків про які потім буде дуже боляче згадувати.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Измена

Повідомлення Lisichka » 14 лютого 2010, 13:39

Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Я переспала с мужем подруги...как быть дальше?

Повідомлення Ruslana TS » 14 лютого 2010, 19:37

кажуть люди: немає безвихідних ситуацій.
а може це ви самі хочете уникнути відповідальності і шукаєте в дружині якісь огріхи?
дитину реально шкода. але може їй жити з обома батьками, які сваряться постійно ще гірше, ніж з одним із них?
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Я переспала с мужем подруги...как быть дальше?

Повідомлення Tolyanuch » 15 лютого 2010, 21:54

Я все делаю ради их обоих, заробатываю неплохо, на жизнь хватает, а она сама не знает чего она хочет!!!! Я ей еще не разу не изменил, за все годы совместной жизни : :-( !!! Может мне напитса как-то з друзьями, загулять немного??? :ne_vi_del: Я ведь тоже человек!!!Сколько можно дома сидеть с ребенком, пока она гуляет с подругами???
Tolyanuch
 
Повідомлення: 3
З нами з: 13 лютого 2010, 18:04
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення olla_s » 15 лютого 2010, 23:38

Может ей просто не хватает Вашего внимания?
Аватар користувача
olla_s
 
Повідомлення: 10
З нами з: 17 січня 2010, 02:06
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення nekton » 15 лютого 2010, 23:57

Я буду йти з точки зору дитини яка росла без батька і є непересічним практичним психологом, який не захотів розвинути свій талант (за словами мого викладача психології)
Реально щось рекомендувати дуже важко, хоча б по тій причині що не володію інформацією ні про вік всіх членів сімейства, ні про стать дитини ні про те як сімя взагалі живе (тому не слухайте що тут рекомендують. Незнаючи ситуацї толкової поради ніхто не дасть, будуть давати пораду лише дилетанти які вважають, що на всьому розуміються). В дитини наприклад є вік коли батькам розлучатися не варто аж ніяк. До того, після того - дитина переносить легше набагато розлучення. І дитина в деяких випадках набагато легше перенесе розлучення чим "напряг" в сімї
В вашому випадку судячи з слів я розумію, що дружині Ваша увага просто не потрібна (для неї колектив замінив сімю). Їй все в житті занадто легко давалося. Також мені чомусь здається, що Ви хотіли би другу дитину, а Ваша дружина на відміну від Вас не хоче цього.
З.І. Ще раз кажу. Тут Вам ніхто дільної поради не дасть. Щоб дати пораду потрібно мати хоча б мінімальне уявлення про Вас двох.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення Hapuga » 16 лютого 2010, 01:55

Як просто все ,незахотів розвівся-оддружився,розвівся-одружився,розвівся-одружився.... і продовжувати можна до безкінечності. Де ж ми всі надто горді щоб спуститись зі свого олімпу і кожну проблему в сім"ї яка тільки вона зароджується обговорювати на чистоту. Нектон ти знаєш, що значить рости все життя без батька? Вірніш прожити з напрклад з 3-ма чужими мужиками? Яких батьком називати язик неповертається. Або поміняти 6-7 місць проживання ,декілька школ? І все тільки тому, що хтось незахотів зупинитись коли можна було. Як це приїздити тайком до рідного батька,щоб мати незнала,а потім вислуховувати моралі ,який невдячний син росте,нецінить материнської турботи. А мені просто хотілось батька мати. Я це все добре відчув на власній шкурі. Так що неробіть фігні і нерадьте фігню.Сім"ю треба старатись зберегти всіма можливими способами. Піти ти завжди встигнеш. А от повернутись???
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення Lisichka » 16 лютого 2010, 19:31

Hapuga, напевно вам поталанило з дужиною. Щиро за Вас рада. Проте інколи життя з дружиною(чоловіком) є дійсно нестерпним, залишатися в такій ситуації означає терпіти, тобдо душити весь негатив в собі. Це теж неправильно. Наскільки довго можна терпіти? Чи хтось хоче жити так?
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення Ksenia » 16 лютого 2010, 19:41

Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення Hapuga » 16 лютого 2010, 23:07

Я неговорю про те ,що ми повннні будь-що тримати сім"ю . Я маю на увазі те що ми повинні прикласти для її збереження максимум зусиль. Розлучення це крайня міра. Просто в сім"ях досить часто ми під тиском думки що нехочеться піднімати важке питання чи розпочинати непросту розмову нехочемо спокійно,без образ і звинувачень обговрювати все те що нас невлаштовує в нашій половинці.Це все накопичується і як правило вибухає в самий непідходящий момент,коли людина то і поганого нам нічого незробила. Ми наговоривши і змішавши разом з правдою купу всякої образливої нісенітниці ,потім каємось ,просим пробачення адже ми дійсно наговорили всякої фігні .Але положення це неміняє,вирішення проблеми немає. І все повертається на круги своя. Я дуже рідко,або майже ніколи незустрічав конфліктів у сім"ях ,коли винна тільки одна сторона. Зазвичай вина в розладах лежить на обох. Чому жінка втікає з сім"ї? Чого їй невистачає в домі? Може вона занадто рано вийшла заміж? Ненагулялась з подругами? Може чоловік домосед ,якого невитягнеш з дому?
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення toha » 16 лютого 2010, 23:18

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення Hapuga » 16 лютого 2010, 23:31

"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення Ruslana TS » 17 лютого 2010, 02:37

Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Мы с женой чужие люди.

Повідомлення Kiss » 17 лютого 2010, 16:02

Рекомендую прочитать книгу "Как заставить мужчину слушать,а женщину молчать" (Аллан и Барбара Пиз) :-):
"Практические советы,которые легко выполнить, помогут вам не только наладить теплые и доверительные отношения в семье, но и сделают вашу жизнь гармоничнее и счастливее."
Якщо не можеш змінити життя,зміни ставлення до нього
Аватар користувача
Kiss
 
Повідомлення: 91
З нами з: 12 січня 2009, 14:30
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Далі

Повернутись до Він+Вона, Він+Він, Вона+Вона )))

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron