Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 11:49

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Я переспала с мужем подруги...как быть дальше?
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 18:22 
Офлайн

Повідомлення: 6
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Выскажите свое мнение и может дайте дельный совет!!!

Ситуация банальная:
Я взрослая, одинокая, красивая (как мне кажется), самостоятельная девушка. В друзьях кроме прочих есть у меня много семейных пар, онда из них - моя старинная подруга Татьяна с мужем Сергеем (имена изменены). Дружим очень давно, часто встречаемся, отдыхаем вместе. Но я в этой компании чаще одна - без мужчины. Т.к. постоянного ухожера давно нет, а "однодневок" водить в эту компанию не хочется. Я и в одиночестве там чувствую вполне комфортно и свободно. То что я Сергею нравлюсь - я чувствую давно,но всегда этот интерес дальше дружеского не выходил, и наше взаимное кокетство воспринималось обеими как прикол. При Татьяне мы конечно особенно на эту тему не прикалываеся, только когда ее нет...
Но вот последнее время... Сергей все чаще проявляет ко мне повышенный интерес - и намеки, и взгляды, и прикосновения - все явно говорит о том, что он хочет пообщаться вдвоем, без нашей обычной шумной компании...
… Дальше – больше! Неделю назад – он приехал вгород в котором я живу по работе, позвонил мне ночью и попросил пустить его переночевать…я в то время была на вечеринке..сами понимаете – алкоголь, веселье и все такое! Ясное дело я ему не отказала. Забирая меня из клуба он вел себя как обычно…но когда выходили из машины – страстно поцеловал меня! Я ошалела!!!
Дома был секс! Это был самый потрясающий секс в моей жизни, а знала я многих мужчин…Он был у меня два дня – два самых потрясающих дня…
Мы не обсуждали наш поступок, по его виду и манерам – я поняла, что он ни о чем не жалеет…
После его отезда я долго думала…о том, что наделала, о том смогу ли отказать ему если он «подкатит» еще раз…и поняла, что НЕ СМОГУ!!!!
А я не знаю что делать! Он мне нравиться, я женщина свободная…но как же подруга? Как мне ей в глаза смотреть? Что делать?
Или плюнуть и думать только о себе а дальше будь что будет?
Не хочется быть стервой. Но может уж лучше - я, чем кто-то? Я то уж точно его из семьи не уведу и жене рассказывать про его "подвиги" и свои похождения не буду... Посоветуйте!...
Напишите кто что думает…любое мнение приму и выслушаю!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Я переспала с мужем подруги...как быть дальше?
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 18:46 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Ти меньше по форумах про це пиши і взагалі не варто про це комусь говорити!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 18:50 
Офлайн

Повідомлення: 209
Ага, ты стань еще в центре города и в рупор прокричи.."мол я такая-то переспала с таким-то" :lol: :lol: :lol:

Но если серьезно - то поступок ГЛУПЫЙ!!! ОЧЕНЬ ГЛУПЫЙ!!! Прикинь себя на месте подруги..хотела б так что б с тобой поступили? Она то наверное любит мужа, дети наверное есть...а ты? Забудь про эти два дна и найди себе СВОЕГО мужика!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 18:53 
Офлайн

зайченя написав:
поступок ГЛУПЫЙ!!! ОЧЕНЬ ГЛУПЫЙ!!!

Глупий поступок буде тоді, якщо про це ще хтось взнає, і тоді "любовница" буде стєрвою, сім"я чоловіка розпадеться, і кому від цього буде краще? Того згадуй про ці два дні із посмішкою і мовчи!! І ніколи, нікому, не при яких обставинах, не під яким придлогом не розказуй!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Востаннє редагувалось KOT в 12 лютого 2009, 18:55, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 18:54 
Офлайн

KOT написав:
зайченя написав:
поступок ГЛУПЫЙ!!! ОЧЕНЬ ГЛУПЫЙ!!!

Того згадуй про ці два дні із посмішкою і мовчи!!

Та я б и вспоминала...но к сожалению пока не переспала с мужем подруги... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 18:56 
Офлайн

зайченя, я звертався не до тебе - а до автора теми :roll: :lol: :lol:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 18:56 
Офлайн

KOT написав:
зайченя, я звертався не до тебе - а до автора теми :roll: :lol: :lol:

Та шутю я КОТ - ШУТЮ :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 19:00 
Офлайн

Так і я ШУТІТЄЛЬНІ смайли поставив :twisted:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 19:15 
Офлайн

Повідомлення: 6
То что я написала об этом на форуме ничего не значит! Ни подруга ни ее муж форум не читают..это точно!

Зайченя, жена действительно любит своего мужа и есть двое детей. Но вот любит ли муж жену? Как думаешь - мужчина который любит - изминяет?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 19:21 
Офлайн

Повідомлення: 56
Район міста: Володимирська
Любовница написав:
Не хочется быть стервой.

Так по-поєму ти вже нею стала. Через таких як ТИ сім'ї руйнуються! Так, спочатку дружина прикидається ніби нічого не знає, не помічає... Але колись таки наступає момент, коли це все виливається назовні. Треба думать головою! Чого лізти в чужу (навіть якщо це і подруга!!!!) сім'ю! І мовчати собі тихенько у тряпочку!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 21:22 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Любовница: На мою думку тобі потрібно забути все що було і недумай що якщо чоловік зрадив дружину то він її нелюбить.Тому що підгрунтя зради у чоловіка і жінки різні. Які небуду писати тому що скажуть ,що я виправдовую чоловіків. Хоча схильний якщо чоловік систематично зраджує жінку все-таки нелюбить.Можу зрозуміти якщо це сталось спонтанно. Але якщо зрадив раз то межа вже знищена і зрадити знову стає легше. Це на мою думку. Доречі мені цікаво ,якби цей чоловік швиденько зробив своє діло і відвернувшись захропів чи залишились би в тебе такі солодкі спогади і суперечливі думки? Думаю що ні! Тому що ти вирішила б що він такий як і всі і невартий твоєї уваги. А так тебе мучить з однієї сторони почуття вини а з іншої ці самі приємні спогади . Запам"ятай більшість одружених чоловіків хороші в ліжку з іншими жінками але не з своїми. Знову ж причини цього є різні і незавжди це тільки вина чоловіка. Так що роби висновки і не руйнуй цю сім"ю.Як кажуть:" На чужому горі своє щастя незбудуєш".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 21:28 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Тема дуже цікава , і , як не дивно - ситуація , в якій опинилася Любовница є типовою. На жаль такі "подруги" зустрічаються досить часто . :cry:
Цитата:
Дома был секс! Это был самый потрясающий секс в моей жизни, а знала я многих мужчин…Он был у меня два дня – два самых потрясающих дня…

Секс і кохання - два різних поняття .
Цитата:
а знала я многих мужчин…
- він це знає і ще знає , що і йому ти не відмовила б . На жаль чоловіки полігамні . Але , якби йому прийшлось вибирати між тобою і дружиною - вибір був би не в твою користь . У цьому я впевнена на 99 %.
Цитата:
Мы не обсуждали наш поступок, по его виду и манерам – я поняла, что он ни о чем не жалеет…
- йому так зручно , добре ви обоє розумієте , що вчинили підло .
Цитата:
После его отезда я долго думала…о том, что наделала, о том смогу ли отказать ему если он «подкатит» еще раз…и поняла, что НЕ СМОГУ!!!!
--- Людина тим і відрізняється від тварини , що може мислити і керується не тільки інстинктами .
Цитата:
А я не знаю что делать! Он мне нравиться, я женщина свободная…но как же подруга? Как мне ей в глаза смотреть? Что делать?
Или плюнуть и думать только о себе а дальше будь что будет?
--- "Нравиться" (нравится) - ? Але ж ти його не любиш .. Тобі і йому подобається інтрига , секс , пристрасть . Але що швидко спалахує - швидко і гасне . А далі .... він тебе кине і , можливо , зненавидить .
А тепер про твою подругу. Дізнається вона колись про це , чи не дізнається - не важливо . Однак чоловіка вона пробачить , а тебе - ніколи !
І саме головне - в житті за все треба платити . І на місці твоєї подруги колись опинешся і ти ... :evil:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2009, 23:44 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Детский сад вторая четверть, Солоп вовремя ушел. :(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2009, 01:07 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
toha написав:
Детский сад вторая четверть, Солоп вовремя ушел. :(

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :handshake:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2009, 01:55 
Офлайн

Повідомлення: 103
Любовница,ну ти і попала,а якщо ще дізнаєтьсь дружина,то вона тебе просто :gun:
''Карочє'',виїджай з міста,міняй прописку,фамілію і т.д. :wink:

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: