Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 17:43

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Виховання дітей.
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2008, 14:11 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Останнім часом став задумуватись на таким питанням.В мене двоє дітей і часто трапляється така ситуація.Син говорить що дочка щось там недобре зробила,вредна була чи щось подібне.Я спробував пояснити сину що це недобре так от бігати до тата і говорити що Ніка де недобре зробила.Якщо тато спитає тоді говори а сам ніколи небігай і неговори,бо це негарно.Але задумався над тим що я виховую в дитині поняття кругової поруки,мене незачепило і мені по барабану що там де сталось.Ми волієм мовчати коли щось десь сталось а ми були свідками,але так хочеться щоб хтось засвідчив ,підтвердив правдивість наших свідчень.Як хто думає по цьому питанню?Цікаво почути думки форумчан.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Виховання дітей.
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2008, 14:55 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Як з якого боку підійти. Скоріше потрібно виховувати принцип втручання чи свідчення за совістю чи морально-етичними принципами, а також виховувати в дітях ці принципи. Не все, що незаконно - погане. Бо виросте Павлік Морозов.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 вересня 2008, 15:10 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Я щось не дуже зрозуміла про що мова... :roll:
Про те, що діти "стукають", доносять одне на одного? Ходять в садок?, то це звідти. Там така поведінка вітається і культивується самими вихователями, їм так простіше за великою кучою дітей відслідковувати хто-що-де-як зробив. (не скрізь, звичайно, але це є)
З іншої сторони, бувають випадки, коли в цьому немає нічого поганого, бувають якісь трагічні, критичні ситуації, коли повідомлення старшим про скоєне є життєво необхідним....
А буває, що одна дитина відчуває брак уваги від когось з батьків, або ревнує і такими діями прагне цю увагу отримати.
Тут однозначної відповіді не дасиш.... І діяти треба в залежності від причин, що породили ситуацію...
:reverance: (мама 11-літньої та 20-річної доньок)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 вересня 2008, 20:42 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
Дітей треба просто любити, а щоб знати правильно чи не правильно ти виховуєш свою малечу, прислухайся до свого серця і знайдеш відповідь :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 вересня 2008, 09:31 
Офлайн

Повідомлення: 17
Подякували: 0 разів.
Я чвоїм завжди кажу: "Не змогли вдвох розібратися? Тоді вдвох і будете відповідати!" В мене страший син, молодша дочка! Вона завжди бігала на нього сваритися, бо таким чином хоче встановити авторитет, першість. Але коли чує мої слова, то зовсім по-іншому реагує!
Останні пару років не слова не чула від неї про брата, підросла і зрозуміла, що для неї це найрідніша людина в світі. Цього я й хотіла!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 вересня 2008, 00:39 
Офлайн

Повідомлення: 235
Hapuga написав:
Останнім часом став задумуватись на таким питанням...

Не парся так сильно.. Роби як вважаєш правильним. Все одно, як не зробиш - зробиш неправильно :D
Краще наведу діалог(напевно, видуманий).
- Тату, давай пограємось.
- Я зайнятий.
- (хникання).
- Не плач, я ж тебе люблю.
- Я не хочу, щоб ти мене любив, я хочу, щоб ти зі мною грався.

Ти головне будь поряд, бо ти їх провідник в навколишній світ. Вони, коли підростуть, зрозуміють і вибачать твої помилки. А от відсутності - не знаю. :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 вересня 2008, 20:32 
Офлайн

По суті Ірма ти права,мене беспокоїть те що діти можуть стукати один на одногою. Зпочаку я старався дитині пояснити що це недобре,але озадачився тим що можливо я виховаю дитину яка потім відсторониться від того що діється навкруги.Побачила як когось пограбували(наприклад) а вона замість того щоб бути свідком ,відмовиться від цього. Тобто я боюсь виховати "пофігіста".Доречі Ірма сказала цікаві слова на рахунок того, що дитині можливо бракує уваги з мого боку і вона таким чином старається привернути до себе увагу.Мені цікаво почути хто як до цього відноситься,чи можливо хтось зтикався з цим питанням. P.SВибачаюсь за мовчання ,просто небуло компа. :|

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 вересня 2008, 23:26 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Не все то "стукати" що дитина розказує.

Головне добитися щоб дитя говорило правду з власної волі - а для цього вистачає показати прикладом. Винагороджувати за правду, позбавляти якихось благ за брехню, і головне - не карати за чистосердечне зізнання з власної волі.

А що є добре і що погано у ситуаційній поведінці - дитина сама розбереться.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 вересня 2008, 22:06 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Долго держался, но таки решился высказаться. У меня две дочечи (так уж получилось) 6 и 16 лет. Ябедничают друг на друга - мама отдыхай. Тато, а вона ... сто раз на день. Из садика (младшая) - тот так, не так, та так не так. И вычитуешь, втолкмачиваешь.... А тут старшая приходит и: а та меня ни за что, а та превзято относится, а та меня вооще...
Я, как могу, это искореняю. Но, видимо, это симптом. Когда меня высадили из Камаза в 1989 в Киеве и показали направлелие моего возможно ВУЗа - я не спрашивал пути отхода. Сейчас - полное г.... Дети - НЕСАМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ!!!! И не пытаются быть таковыми. Понтить - да!!! Но оставь его (её) на час без мобилы - ищи их в "жду тебя"

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 вересня 2008, 09:59 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Мене в свій час дивувала присутність батьків перед дверима на вступних екзаменах чи біля приймальної комісії: анкету на прийом, думаю, після 9-11 класів можна було б заповнити самостійно. Думаю винні батьки, коли сидять над дітьми під час опрацювання шкільного домашнього завдання і т.д..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 вересня 2008, 17:12 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
А мене до цих пір дивує, як діти після школи можуть самостійно поїхати в інше місто, знайти там свій майбутній ВУЗ, поселитися в гуртожиток чи на квартиру, яку спочатку теж потрібно знайти. Особисто мене мама кругом за ручку водила... Проте після 5 років навчання стільки тої самостійності стало, що сама себе перестала впізнавати. 8) Скільки живу, стільки переконуюсь у справедливості приказки - "на все свій час"... :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 вересня 2008, 22:04 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Да, діти зараз не самостійні. Коли після закінчення школи я самостійно поїхала 500км. від доми, самостійно поступила і поселилась в гуртожиток, то тоді мене також дивувала присутність інших батьків на іспитах, на поселенні. А зараз я не уявляю як моя дитина поїде сама-однісінька десь вступати до ВУЗу. Отже ми самі винні в безпорадності наших дітей і надмірною опікою приносимо їм більше шкоди ніж користі. А з іншого боку раніше було якось спокійніше, а зараз самій страшно ввечері додому іти, не говорячи вже про дітей. Так що напевно краще переглядіти ніж недоглядіти.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 вересня 2008, 22:27 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Они (дети) беспомощные абсолютно, но этот гонор!!!! Отвез бы где-то в Крыжополь и оставил на перроне с 100-1000 грн. - пусть едет становиться следующим ненужным ландшафтным декоратором.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 вересня 2008, 23:26 
Офлайн

В більшості молодих людей яких я зустрічав немає всередині стержня.Я це називаю по своєму,пацан "не боєць".Тобто вони неспроможні і нехочуть доказати собі і оточуючим що вони щось можуть. Щось неполучається то руки зразу опускаються і бажання щось робити пропадає.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2008, 10:07 
Офлайн

Повідомлення: 235
свій час - свої діти. Все в них є, і свій стержень, і своя самостійність. А ми своїми "мудрими" порадами, обов'язковими до виконання, хочемо зробити з них не те, чим вони є. Teacher leave those kids alone :) . Давайте допомагати, коли це потрыбно, а допомагаючи не заважати.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: