Сподобався форум - постав +1

Байстрюки

Все про відносини між закоханими, батьками-дітьми, керівником-підлеглим і т.д..

Модератори: AndroVit, Igal, irma

Re: Байстрюки

Повідомлення sibstupa » 07 вересня 2013, 21:01

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Байстрюки

Повідомлення Ruslana TS » 07 вересня 2013, 23:03

тобто?
дитина не ваша?
з дывчиною не зустрылися?
вилызли ыншы обставини?

ми ж так вам усы радили - то цыкаво , що ж вийшло
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Байстрюки

Повідомлення sibstupa » 08 вересня 2013, 07:55

Обставини такі: зустрівся. Візуально і інтуїтивно нічого свого не знайшов. Мала - вже копія своєї мамулі, а мамулі, видно, прийшов час визначитись в цьому житті. Залишив все як є. Всі взяли паузу. Поки більше не приставала.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Байстрюки

Повідомлення Ruslana TS » 08 вересня 2013, 21:03

Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Байстрюки

Повідомлення sibstupa » 09 вересня 2013, 11:53

Є у мене якийсь "осадочок" від усієї історії. Я клюнув на ефектну неординарну мадаму, але пізніший аналіз показав, що це їй на той час було вигідно. Вона використала мене на певному етапі своєї задумки і використала з усіма попутними приємностями. Генетична експертиза все може розставити на свої місця, це дійсно так. Мадама не пропонувала це зробити, лише увімкнула всю свою жіночу чарівність. А я вирішив нічого не міняти. У дитини все чудово, вона вже звикла так жити. І ось тут є такі думки, що може так і краще. Ця мадама виросла також байстрючкою, вона росла з батьком без матері. Я пробивав трохи її життя. Батько полковник, під кінець життя забухався зовсім. Жили вони раніше в Іркутську і вона вимушена була залишити батька та сама пробивати свою кар’єру. І от я думаю, може саме байстрюки здібні виживати в цьому світі і бути успішними завдяки своїй наполегливості і тому, що ніхто їм нічого не принесе на блюдечку? Я собі багато чого міг дозволити, бо завжди відчував міцний фундамент батьків. Пригадую як навчалися у нас більшість байстрюків, вибачте, більше не буду тут вживати це слово. Більшість таких хлопців тратили свій час на детальне (до самих дрібниць) вивчення предмету. І вони потім досягли певних успіхів, бо їм відступати не було куди і кому пожалітись. Головне, щоб за цим всім ще душа не зачерствіла. Ось як у дівчаток це все, то не знаю, але думаю нема різниці. Нехай мала росте самодостатньою, та вона вже копія мами.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Байстрюки

Повідомлення Ruslana TS » 10 вересня 2013, 20:36

ну це ти реально загнув.
мадама тут взагалі не причому. забудь її.
а оце , що ти говорив вище - це шукаєш собі виправдання.
я не розказую, як правильно робити, але перші пости - це були хіба ж не пости сознательного мужчини? чи ти все жив минулим ?

зараз мене, як активну дописувачку цієї теми, турбує лише одне - чи хочеш ти знати насправді чи тобі "ух , слаба богу" ?

але в принципі - забудь. може це я занадто домахалася.

але на форумі не так багато людей, що пишуть не тільки в розділ "реклама".
і ти - як би член нашої зграї. тому і пишу тут
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Байстрюки

Повідомлення sibstupa » 10 вересня 2013, 21:47

Перша реакція була якраз нормальною в таких обставинах. Лише після зустрічі отой "осадочок" добавився. Відчув нову фальш. Жаль, що дитину зробила заручником ситуації. Стараюсь не виставляти кращу половину світу в неприглядному світлі, тому дещо недоговорюю і тему раніше продовжувати не став.
Тему можна закривати, якщо тільки у Вас немає бажання поговорити про проблеми таких дітей взагалі, як я на це розмову перевів вище.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Байстрюки

Повідомлення Ruslana TS » 01 жовтня 2015, 23:22

пройшло 2 роки...

і ?
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Поперед.

Повернутись до Він+Вона, Він+Він, Вона+Вона )))

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron