Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 20:36

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 334 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Про модераторів, правила і все-все-все
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 14:41 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
В проецируванні незгоди з поглядами дописувача на його діяльність в якості модератора з наступним обговоренням особистості модератора.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 15:06 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Незгода це одне, але коли до мого зауваження про те, що медслужба виїздить на виклики, приплітають звинувачення в тому що я виправдовую порушення ПДР, при тому починають оцінювати мій інтелект. Хм, а чому я повинен мовчати? Тому що опонент і експерт з інтелектуальних здібностей модератор? Я його поважав , яки військового в минулому, тому що я поважаю людей цієї професії. І у мене дуже багато друзів серед військовиків. Але проблема в тому, що серед адміністрації форуму, хоч і не всієї, панує тотальна неповага до форумчан. Ти просив називати ніки тих кого затравили на форумі. Чесно в мене нема ні часу, ні бажання займатись дослідженнями на цю тему. Так на розум приходять кілька ніків Сібступа, зайченя,Спрайт і якщо захотіти цей список можна значно подовжити. Але навіщо? Доречі я некажу ,що я такий білий та пухнастий. Можливо і я колись відзначився в полюванні на відьом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 15:31 
Офлайн

Hapuga написав:
Хм, а чому я повинен мовчати?

Так при чому тут модерація? Якщо вбачаєш у у дописувача Андровіт конкретне порушення правил, то так і пиши з посиланням на це правило.
Hapuga написав:
Сібступаупа, зайченя,Спрайт і якщо захотіти

Вони були забанені чи їх повідомлення постійно вилучалися? Якщо ні, то яке відношення це має до модерації?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 15:43 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 16:00 
Форум живе так як на наступногму демотиваторі

Зображення

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 16:20 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Трохи цитування
Те, що виділене червоним кольором, мною сприймається як провокування
Те, що виділене синім кольором, мною сприймається як протиріччя самому собі і словоблуддя

Hapuga написав:
Цитата:
Re: Модераторы
Повідомлення AndroVit » Вів 07 лютого, 2012 5:00 pm
Щодо коментарів до продажів. Якщо продавець надав достатньо інформації про товар і забажав адекатну ціну, то його нападки не повинні хвилювати. Кожен комент підіймає тему догори - це топікстартеру тільки вигода. Неадекватні коменти чи коменти неадекватів і так видно. Якщо людина не хоче щоб в її темі писали інші (не рахуючи продаж однотипного товару), то хай заводить свій форум з розділами оголошень і вводить свої правила. Або подає оголошення на ТЦК - там не коментять.

А що, на злодієві шапка горить? Що так кинулись захищати коментарів чужих продаж? Бо самі ні на що крім "базара" з хизуванням минулими здобутками нездатні?
ФріЛансер для особливо обдарованих істеричними нахилами все досить добре розписав . Але ж Нектону хочеться тут показати який він крутий "мен" і як всім тут погано стане без його присутності. Флаг в руки, мені ти цим гірше точно незробиш.

Про інкасаторську машину під знаком
Hapuga написав:
Я бачу , що комусь світ зійшовся на інкасаторах. Одного бісить що їдуть по тротуару і сигналять. Іншому що паркуються не там де треба. Андровіт а слабо підійти і постукати у віконечко вищеназваному авто і попросити пред"явити посвідчення на оперативний автомобіль? :-) :ti_pa:

Hapuga написав:
Мене вище назване якраз не дратує, поки воно непереходить певних меж. І повірте мені вистачало духу підходити і робити людям зауваження, а не тільки по клаві стукати. І я ніколи нестану доказувати гайцю, що я був пристебнути ременем і тільки що відстебнувся. А ви мов неправі і доказати нічого недокажете. Це так,для красного слівця. Іноді вже просто бісять ті ( не ви) ,хто сам законів не дотримується законів, але вимагає від інших не відступати ні на йоту.

Hapuga написав:
Цитата:
Став читати - на інкасаторський автомобіль має бути посвідчення оперативного автомобіля, що дає йому право не зважати уваги на заборонні знаки.
Думаю в цього авто є відповідне посвідчення. А хто невірить той може підійти постукати у віконечко та попросити пред"явити його вам. Хм цікаво буде подивитись на розвиток подій. Викличуть наряд чи пристрелять :-) :-) :-)

Чисто провокативі, як на мій погляд, дописи.

Про автомобіль медслужби, який стояв на пішохідному переході
Hapuga написав:
Хай буде вам відомо, що досить часто авто з написом "медслужба" їздять на виклики.

Hapuga написав:
Цитата:
Мабуть водій господарчої машини уявив себе швидкою допомогою.

Cудячи з цих слів, Андровіт незнає ,що вищевказане авто може виїздити на виклики. А от, що робило воно там ,то це вже інше питання. Доречі біля кав"ярні "У свата" є файне місце для фотополювання. :co_ol:

Це іде чи то відволікання уваги чи то замилювання очей від фото. Може людина хизується знанням порядку роботи машин медичної служби. Ну а далі "я не я і хата не моя". До "У свата" пофотографувати типа натякає...
Hapuga написав:
А я десь писав, що це авто має право порушувати ПДР? Я всього лиш підказав вам те, чого судячи з вашого посту ви незнали[/color]. А Нектон нема що кусати. Він сам себе вже скусав на нєт.Дальш уж нікуди. :-)

Hapuga написав:
:-) Ммдя))) І тут Остапа понесло. Я ніде невказав ,що вам потрібно іти до "У свата" і фоткати автівки припарковані на площі. Це так підказка для всіх фотомисливців. Як то ви там казали... "натяк це дуже слизька основа для звинувачень"? І я ніде неговрив що авто з написом "медслужба" мало право на порушення ПДР, а всього-навсьго... А короч :ti_pa: що там пояснювати.. :)-(:

А всього навсього кортіло написати щось проти.

Коли обговорювався новий малюнок на головну сторінку форуму
Hapuga написав:
AndroVit. Надто різка критика, як для початку тернистого шляху модератора. Людина попрацювала на совість, приклала зусилля, потратила час і надіялась почути, щось більш конструктивніше ніж
Цитата:
По-моєму ставилося питання щоб воно було гарно, а не креативно по саме нікуди.

Почалося... дідівщина по-форумськи. Старий і досвідчений дід-користувач вчить чижика - модера.
Відповів:
AndroVit написав:
Hapuga, якщо у Вас особиста неприязнь до мене, не виносьте це на люди. Чомусь все, що написане мною сприймається з позиції "це ворожа проопаганда".

отримав приват. Тут далі витяги з приватної переписки
Hapuga написав:
Змилуйтесь яка не приязнь. Просто нелюблю, коли хтось без поваги відкликається про чиюсь роботу, немаючи для цього ніяких підстав. І особливо коли це новий форумчанин. Я думаю багато хто міг би в досить різкий та негативній формі відізвати про "креатив" вашого варіанту, в тому числі і я. Але незробили з поваги до вашої персони. Так що просто неробіть тих помилок які зробив Нектон. А то і ваш авторитет розвіється ,як і його розвіявся.

Добрий "дєдушка" продовжує повчати і лякає тяжкою долею Нектона
Моя відповідь:
AndroVit написав:
Мій варіант - то дійсно мазня, зліплена нашвидкоруч. Я так пізніше про нього і написав.
Про неприязнь - то не Ви часом писали про минулі заслуги, які нині нічого не варті ?

Hapuga написав:
Ну я тисну на тих, хто на мою думку веде себе по хамськи, або затролює, особливо новачків. Звісно ,що моя думка з вашою не збігається. але це вже лірика.

Мені, власне кажучи, знайома ситуація, коли старожил повчає новачка щоб зразу справити певний моральний тиск. Тому відповідь була прямою наче стовб
AndroVit написав:
Повертаючись до початку бесіди. Я писав, пишу і буду писати те, що вважаю потрібним. Що саме я вважаю потрібним - то моя особиста справа. Кожен організм, який рахує себе вправі казати мені що робити, має бути готовим до того, щоб почути куди йому іти.

Відповідь у цілком очікуваному стилі.
Hapuga написав:
Не з того починаєте , значить погано закінчите. Як Нектон, який розпускає соплі як він сумуватиме за форумом. Якщо мізків нехватить притримати язика. Я вас попередив. Хамства на форумі по відношенню до форумчан, в тому числі з вашого боку не потерплю. Доречі вам вже вказали, що не варто розділяти себе на дописувача та модератора.Так що удачі.

Чомусь захомутати не получилося. Мабуть тому, що я знайомий з такою методикою маніпулювання (армія навчила) і більш-менш вмію протистояти ній.

Ну і останнє приватне повідомлення. Просто щоб показати чому він мені не подобається. Після того як я написав "Тут колись був коментар"

Цитата:
Шо забився в істеричних конвульсіях? Міг би більш неозначний пост вибрати?

Це останній раз, коли я даю пояснення щодо своїх модераторських дій. Якщо я буду виправдовуватися перед кожним бажаючим, я з-за клавіатури не вставатиму. Якщо комусь не подобаються мої дії як модератора - аргументовану скаргу у приват Абраму чи Ігалу. Вони знають що з нею робити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 19:12 
Офлайн

Ну що я магу сказать гаспада? :hi_hi_hi: Пост за який я можу почувати, щось на зразок типу докорів сумління. Це де в темі продаж зхлиснулись. Інше було сказане як не з гумором і пересипане смайлами, то несло в собі так сказати раціональне зерно. А от на рахунок приватних повідомлень ... хм взагалі то приватну переписку можливо викладати в загальний доступ , тільки за обопільною згодою. Хоча наголошу мені нема чого встидатись. Те що ви спробували притягнути за вуха як образу і виїденого яйця неварте. Доречі крайній приватний пост був написаний на емоціях не від того ,що я був роздратований , що моє повідомлення було видалене, а від того на який провокативний манер була названа тема. А-а-а-а ну виж перестрахувались і ввічливо перепитали, чи не бажаю я перейменувати тему. ;;-))) ;;-))) ;;-))) І взагалі це була лише констатація факту. :men:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 19:25 
Офлайн

До речі Fantoman. Ти вважаєш ,що для того щоб відбити в людей бажання писати на форумі потрібно вилучати пости та банити? Чомусь я думаю, що цілком достатньо влаштувати пару детективних розслідувань, в темах які ніякого кримінального підтексту немають. Або модератору достаньо буде проігнорувати перехід на особистості зі звинуваченням в тупості, невігластві, та купі інших гріхів. Ще згадалась та дівчина , в рубриці "Оголошення"... це ж просто нема слів . Влаштували хто-зна що. Так що відношення до модерування це має саме що не є пряме.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 19:40 
Офлайн

Hapuga написав:
До речі Fantoman. Ти вважаєш ,що для того щоб відбити в людей бажання писати на форумі потрібно вилучати пости та банити?

Я вважаю, що обєктом обговорення модераторів є їх дії по модеруванню. Не їх особисті морально-інтеллектуальні якості. Чомусь не обговорються особисті морально-інтелектуальні якості напр. Тохи. Чи Фантомана.
Цитата:
Чомусь я думаю, що цілком достатньо влаштувати пару детективних розслідувань, в темах які ніякого кримінального підтексту немають. Або модератору достаньо буде проігнорувати перехід на особистості зі звинуваченням в тупості, невігластві, та купі інших гріхів. Ще згадалась та дівчина , в рубриці "Оголошення"... це ж просто нема слів . Влаштували хто-зна що. Так що відношення до модерування це має саме що не є пряме.

Чомусь я думаю, що це публічний форум і кожен може обговорювати на ньому все, що захоче, якщо це не суперечить правилам форуму. В т.ч. рекламу та откровення, які викладаються чомусь не у власному ЖЖ, де сам собі пан, а на публічному форумі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 19:48 
Офлайн

Ну в нас різні погляди на ці речі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2012, 01:13 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Може вже досить цих розборок, провокацій і травлі один одного ?
Яка кінцева мета : чергове переобрання модератора, поділ форуму з послідуючим розвалом оного на "согласних" і "несогласних", дуель ? Одного вже модератора переобрали, новий теж не подобається - а хто сказав, що слідуючий буде кращий ? А з цими регулярними перевиборами добра та спокою не буде - тільки хаос.
Від себе побажання: модератору - менше терти постів незгодних з ним дописувачів, якщо ці пости прямо не протирічать Правилам форуму (народ має право знати правду); незгодним з модератором дописувачам - зав'язати з провокаціями та вишукуваннями крамоли в діях модератора.
Форум kovel.com.ua - "Місце спілкування ковельчан (і не тільки)". Спілкування, а не розборок.
Живіть в мирі та злагоді і читайте популярний літературно-художній журнал "Д....." ! :ko_re:sha:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2012, 13:57 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Грішаня написав:
Може вже досить цих розборок, провокацій і травлі один одного ?
:ko_re:sha:

Сібступа хотів промовчати - не вийшло, просить вибачити.
Тут мовилося про голови. Одна голова – добре, дві – краще, але як казав Змій Горинич: швидко кумекати можуть тільки три.

«Закусились» тут лідери. У сильних особистостей звісно є своя логіка поведінки, це їх вибір і право. Доказуйте, спорте в темі, нарешті просто ігноруйте, але НІКОЛИ не переходьте на особу дописувача – це сама перша ознака лузерства. Спускаючись до образ, ви лише показуєте, крім відсутності аргументованої позиції і здібності коротко та ясно висловлювати свої думки, що у вас наявні проблеми не тільки з інтелектом, але й з вихованням.

Про себе:
Деколи для спілкування з «індивідуумом» треба стати врівень з його інтелектом, але скотитися до такого не у кожного вийде. З особистого життєвого досвіду знаю, що людині дуже потрібні дві можливості – переміщатися в просторі незалежно від обставин і спілкуватися з собі подібними. Якщо в першому випадку ще можуть виникати якісь стримуючі фінансові фактори, то в другому все значно простіше – набрав в браузері іншу адресу і … вуаля! Репресій зі сторони адміністрації відносно себе не відчував.

Саме амбула:
«Закусились» тут дуже і кінця не видно. Думаю ситуація на користь попкорновим читачам, але не форуму. Треба комусь зробити перший крок до якогось миру. Треба закінчувати писати в цій темі. Перший крок не ознака слабини. Зробіть перший крок і все буде добре! При бажанні потім «У свата» за «кавою» зробите «разбор польотов». Як колись казав мій вчитель: «Настоящие мужчины загорают от взрывов».

Ще раз прошу мене вибачити, нікого не хотів обідити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2012, 14:18 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
sibstupa написав:
Треба комусь зробити перший крок до якогось миру. Перший крок не ознака слабини. Зробіть перший крок і все буде добре!

Золоті слова !
Вміння пробачати опонента та великодушність - це дуже гарні і сильні риси характеру, які прикрашають справжнього мужчину.
Зробіть перший крок - як кажуть "шапка не впаде"(с). Це ж не є справжня війна із справжніми ворогами і справжньою битвою до останньої краплі крові.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2012, 21:43 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Мовчав, мовчав, мовчав, ... невитримав, і скільки можна гнати? На більшості форумів сама назва теми абсурдна. Модератори - як модератори, дії модераторів публічно не обговорюються, є притензі - жалійтеся в приват Адміністратору, Супермодератору, або інщим модераторам, а нерозводити сопливий базар.
Да і ще одне тоже мені тема Hapuga вчить всіх як жити і модерувати форум видалити геть, або накрайняк перенести в до юмору.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 квітня 2012, 16:15 
Офлайн

Повідомлення: 124
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 2 разів.
Адміністрації +1 за зміни в розділі "Реклама та Оголошення" :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 334 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: