Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 серпня 2017, 06:40

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 207 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Модераторы
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 12:25 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Fantoman написав:
Ну і до кучі через місяць най прозвітуються що і як намодерували.

Первым указом забаню Нектона, уберу рекламу и вырежу все видеоролики Кота :-) :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 12:27 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Fantoman написав:
Ну і до кучі через місяць най прозвітуються що і як намодерували.

А може і тижня для початку вистачило би ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 12:27 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Вадім став їх модерами. Я зі свого боку обіцяю принаймні місяць немодерувати. Якщо в них буде добре виходити - взагалі відійду від цього.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 12:43 
Офлайн

toha написав:
Первым указом забаню Нектона, уберу рекламу и вырежу все видеоролики Кота :-) :D

Ну я наново зарегаюся. То не проблема.

Першим ділом ти будеш наводити лад типу такого

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 13:28 
Офлайн

До речі. Помітив що останнім часом десь 80% спаму йде з мережі Київстара. Таке враження що там вірусня табунами бігає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 13:43 
Офлайн

Повідомлення: 124
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 2 разів.
nekton написав:
Ітого: двох мазохістів (крім гімору модераторство не приносить нічого) найшли. Кого ще запропонуєте?

Якщо ще актуально то записуйте мене
nekton написав:

toha написав:

Ну я наново зарегаюся. То не проблема.
Першим ділом ти будеш наводити лад типу такого
Зображення

Шановні користувачі а чи не змінити нам правила нашого форуму?
В мене декілька основних пропозицій
- заборонити гостям створювати теми в барахолці. Хочеш щось купити/продати - будь ласкавий зарегатись на форумі
- заборонити коментарі в розділі, які заважають автору продавати\купувати\обмінювати наприклад:"а я бачив цей товар там то там то за 20 грн, а ти тут продаєш за 200" .
- суворо попереджувати (а якщо порушення будуть повторюватись то і банити) користувачів що дають неосмислені назви свої темі. Приклад - Базар
- правила однакові для всіх, і за їх порушення однакового карати як новачків, так і старожилів форуму і модераторів

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 14:00 
Офлайн

FreeLancer написав:
В мене декілька основних пропозицій
- заборонити гостям створювати теми в барахолці. Хочеш щось купити/продати - будь ласкавий зарегатись на форумі - ЗА
- заборонити коментарі в розділі, які заважають автору продавати\купувати\обмінювати наприклад:"а я бачив цей товар там то там то за 20 грн, а ти тут продаєш за 200" . проти
- суворо попереджувати (а якщо порушення будуть повторюватись то і банити) користувачів що дають неосмислені назви свої темі. Приклад - Базар - за ( в рекламі таке вилучаю без попереджень)
- правила однакові для всіх, і за їх порушення однакового карати як новачків, так і старожилів форуму і модераторів - за (але старожилів спочатку попереджаю або сам змінюю назву теми)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 15:35 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ну у мене доступу в інтернет в таких об"ємах немає ,щоб цим займатись. На мою думку цим повинна займатись людина чий робочий час пов"язаний перебуванням за компом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 15:45 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
nekton написав:
Вадім став їх модерами. Я зі свого боку обіцяю принаймні місяць немодерувати. Якщо в них буде добре виходити - взагалі відійду від цього.

Миколо, залишайся, поговорили/поспорили/пожартували - і досить !
Я не розумію мету зміни модератора : що має змінитись, що вже так не влаштовує в модераторстві nektonа ?
Яка кінцева мета : зробити форум мегапопулярним і всеукраїнським ? Особисто мене влаштовує так, як зараз є : тихо "по-сімейному", а не "много народу - мало кіслороду"(с).
Чи зробити з форуму "ТЦК-2" без права на "неправильні" коментарі рекламних оголошень - "заборонити коментарі в розділі, які заважають автору продавати\купувати\обмінювати наприклад:"а я бачив цей товар там то там то за 20 грн, а ти тут продаєш за 200" ."
До тих, хто "ЗА революцію та зміну влади/модератора", питання : що вам конкретно не подобається в модераторстві nektonа і що ви конкретно нового хотіли б привнести в роботу форуму ? Дайте будь ласка відповідь на ці питання - а тоді і за зміну "влади" поговоримо.
А від себе nektonу тільки одне побажання : інколи менше видаляти пости (хоча останнім часом і не так багато видалень).
Я - проти заміни модератора.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 16:08 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
А я за те щоб Нектон стримував свого язика, не хамив. І мене абсолютно невлаштовує теперішній стан справ на форумі. Писати в цікавих мені темах буду і далі, носа пхати з критикою модератора та інших тролів і далі буду.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 17:09 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Обочина
Hapuga написав:
А я за те щоб Нектон стримував свого язика, не хамив. І мене абсолютно невлаштовує теперішній стан справ на форумі. Писати в цікавих мені темах буду і далі, носа пхати з критикою модератора та інших тролів і далі буду.

Нектон не сонечко,всіх не обігріє. Я це до того,що в кожного свій характер.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 17:26 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Hapuga написав:
носа пхати з критикою модератора та інших тролів і далі буду.

Троллі - то ті, хто верещали, що нема порядку на форумі, а коли їм вручили мітлу і запропонували навести порядок, відразу спригнули. Одному піввідра інтернету не вистачає, другий взагалі відмовчується.

Hapuga написав:
мене абсолютно невлаштовує теперішній стан справ на форумі

Все, що можуть тобі дають - роби так, щоб влаштовував.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 17:47 
Офлайн

Грішаня написав:
Я не розумію мету зміни модератора : що має змінитись, що вже так не влаштовує в модераторстві nektonа ?
Яка кінцева мета : зробити форум мегапопулярним і всеукраїнським ? Особисто мене влаштовує так, як зараз є : тихо "по-сімейному", а не "много народу - мало кіслороду"(с).

Грішаня написав:
До тих, хто "ЗА революцію та зміну влади/модератора", питання : що вам конкретно не подобається в модераторстві nektonа і що ви конкретно нового хотіли б привнести в роботу форуму ? Дайте будь ласка відповідь на ці питання - а тоді і за зміну "влади" поговоримо.

Мова йде не про зміну влади а про делегування частини повноважень. Якщо взяти список модерів (nekton, boddy, Alfa Centavra, AL) то получається що роботу модератора (в істинному понятті цього визначення) в нас виконує тільки nekton. Інші в силу певних причин своїх функцій не виконують. Пропонується крім Колі дати права модератора одному-двом активним користувачам. Чого виникла така пропозиція? В мене склалось враження (але судячи з останніх постів не тільки в мене ) що Коля трохи однобоко модерує - дозволяє собі пости що не личать йому як модератору і поблажливо відноситься до порушень старожилів. Внаслідок цього склалась ситуація що на форумі сидить 5-10 постійних користувачів, які "вар'яться в власному соку". (дехто називає це тихо "по-сімейному", я б назвав це застоєм ). Форуму потрібен розвиток. Хочеться зробити форум мегапопулярним в ковельчан. Щоб в половини ковельських інтернет користувачів при запуску бровзера першою сторінкою були не однокласники чи мейл.ру, а kovel.com.ua. Розумію ще це ідилія і такого не буде але якісь кроки в цьому напрямку тре робити. І мої пропозиції - добавити одного-два модери і розробити кодекс честі збірку правил для нашого форуму, обов'язкову до виконання всім.
Грішаня написав:
Чи зробити з форуму "ТЦК-2" без права на "неправильні" коментарі рекламних оголошень - "заборонити коментарі в розділі, які заважають автору продавати\купувати\обмінювати наприклад:"а я бачив цей товар там то там то за 20 грн, а ти тут продаєш за 200" ."

Це лише одна з пропозицій до зміни правил форуму. Аргументую. Не секрет що зараз продажі через інтернет набувають все більше оборотів. І розділ з оголошеннями приносить досить значну частину відвідувачів сайту. Також існує така категорія юзерів яким дай тільки "пагаваріть", які не зацікавлені в товарі, а пишуть щоб просто пофлудити. На мою думку з боку адміністрації форуму краще вже зобов'язати топікстартерів в обов'язковому порядку надавати найбільш значущу інформацію (контакти, повний опис, фото, ціну) . А кожна доросла здоровомисляча людина сама вибере по якій ціні їй купляти товар.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 18:00 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Щодо коментарів до продажів. Якщо продавець надав достатньо інформації про товар і забажав адекатну ціну, то його нападки не повинні хвилювати. Кожен комент підіймає тему догори - це топікстартеру тільки вигода. Неадекватні коменти чи коменти неадекватів і так видно. Якщо людина не хоче щоб в її темі писали інші (не рахуючи продаж однотипного товару), то хай заводить свій форум з розділами оголошень і вводить свої правила. Або подає оголошення на ТЦК - там не коментять.

Щодо "поблажок старожилам" - так якщо забрати першу десятку-півтори "писарчуків", то нового крім оголошень про купівлю-продаж будете чекати пару днів. Коли заходите на форум подивіться статистику присутності - реєстрованих майже завжди менше ніж гостей. Та і ляпів старожили допускають набагато менше.

P.S. Глянув Ваш профіль - так я взагалі жовторотик :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2012, 18:12 
Офлайн

AndroVit написав:

Щодо "поблажок старожилам" - так якщо забрати першу десятку-півтори "писарчуків", то нового крім оголошень про купівлю-продаж будете чекати пару днів. Коли заходите на форум подивіться статистику присутності - реєстрованих майже завжди менше ніж гостей. Та і ляпів старожили допускають набагато менше.

P.S. Глянув Ваш профіль - так я взагалі жовторотик :-)

Тож треба щось робити щоб "писарчуків" було побільше, якось популяризувати форум.
Коли заходжу на форум в око кидається "Рекорд відвідуваності (54 одночасно) відбувся 05 червня 2007". В часи активного розвитку інтернет доступу в Ковелі то не є добре.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 207 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: