Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 серпня 2017, 20:18

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Що ми не їмо
ПовідомленняДодано: 29 червня 2010, 17:36 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Сухарики і чіпси. Навіть зі смаком чорної ікри:):):):):):).
Напівфабрикати з магазинів: пельмені, котлети всілякі виключені.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 10:12 
Офлайн

Повідомлення: 381
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
І хоч би один хто написав, що не їсть те, на що не вистачає грошей або ж їх просто шкода :-)

Відмовлятися від продуктів, що можуть нашкодити здоров'ю - думка правильна, але тут не можна не згадати, що наразі мабуть не менше 50-60% усіх продуктів є саме такими. Хіба що тримати свою ферму (чи ще краще персональний колгоссп :-) ) та ще й не людей для роботи наймати, а працювати на ній самотужки.

Особисто у мене магазинна ковбаса теж являється продуктом, який не часто побачиш у холодильнику. Хіба що гості якісь, то на бутерброди купується. Усі молочні продукти купую домашні, хіба що масло іноді доводиться купувати на базарі. Щож до напівфабрикатів, то ними доводиться не рідко перебиватися, адже частенько буває, що малий капризує і не завжди жінка встигає на сніданок щось зготувати поки я на роботі. Тому зранку напівфабрикати звільняють уже мене від раннього підйому та приготування нормальної їжї :-):

Так чи інакше, скільки б ми не відмовлялися від тої "шкідливої" їжі, як би ми не намагалися дотримуватися своїх же правил, усе-одно рано чи пізно ж їх порушуємо. Узяти для прикладу будь яке свято: чи то день народження у когось із друзів, чи то весілля, не будете ж сидіти як білі ворони й нічого не їсти бо його готували із так званих "шкідливих продуктів" ::yaz-yk:

P.S. Хто сказав, що зі свого городу краще?) Може сусід від заздрощів побризгав помідори щурячою отрутою :-) І де гарантії, що свіжину, котору заготівляли самі не кормили (за її життя) усілякими хімічними добавками?) А що? - От такі наразі реалії життя :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 10:45 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Ну ми маємо своє фактично все крім деяких молочних продуктів. Але я все рівно купую ті ж ковбаси. Відмовлятися від всього - вирости в тепличних умовах. Просто подумайте що буде з дитиною яка їла 18 років все екологічно чисте і тут поступає на навчання і попадає в чуже місто жити в гуртожиток. Багато часу в дитини буде готувати в пароварках і т.д? Ні. До кінця першої сесії головною їжою будуть бутерброди з ковбасою і вся інша так нелюбима вами швидкоприготована їжа. Через два три-місяці дитина свій організм просто знищить, бо органзізм тупо не сприйматиме їжу яку він ніколи не бачив.
А чому ж ви хліб магазинний їсте? Там гадості теж дофіга. Нормальний хліб на наступний день має бути черствим. Наш же може пару днів лежати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 10:51 
Офлайн

Повідомлення: 381
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
nekton написав:
Просто подумайте що буде з дитиною яка їла 18 років все екологічно чисте і тут поступає на навчання і попадає в чуже місто жити в гуртожиток...

... До кінця першої сесії головною їжою будуть бутерброди з ковбасою і вся інша так нелюбима вами швидкоприготована їжа. Через два три-місяці дитина свій організм просто знищить, бо органзізм тупо не сприйматиме їжу яку він ніколи не бачив.

Про що й мова :) Тенденція відмовлятися від усього "шкідливого" до добра не доведе... Навпаки, навіть боком колись та вилізе.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 13:33 
Офлайн

Повідомлення: 426
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста: центр
nekton написав:
А чому ж ви хліб магазинний їсте? Там гадості теж дофіга. Нормальний хліб на наступний день має бути черствим. Наш же може пару днів лежати.

Колись ставився такий експеримент: взяли дві хлібини, одну в магазині-пекарні на Незалежності, іншу в кіоску від хлібокомбінату, відрізали від кожної по скибці і підпалили. Перший шматок згорів, на зразок того, як спирт горить, а другий трохи підплавився.
Висновки робіть самі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 15:41 
Офлайн

Повідомлення: 171
nekton написав:

Тут я можу посперечатись. 2 роки тому я купив хлібопічку із-за того, що "Ковельський" хліб просто неможливо було вживати. Поки свіжий - гливкий, через півдня вже черствий - розсипається. Коли я печу хліб в хлібопічці (борошно, вода, дріжджі, сіль, цукор) - хліб лишається свіжим 3-4 дні. Приблизно на 5 день починає "цвісти" - не черствіє.
Так само на селі - печуть хліб (хто ще це робить) не на один день, а двохкілограмовими буханцями і тиждень не черствіє.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 15:54 
Офлайн

Sergo21 написав:
Тут я можу посперечатись. 2 роки тому я купив хлібопічку із-за того, що "Ковельський" хліб просто неможливо було вживати. Поки свіжий - гливкий, через півдня вже черствий - розсипається. Коли я печу хліб в хлібопічці (борошно, вода, дріжджі, сіль, цукор) - хліб лишається свіжим 3-4 дні. Приблизно на 5 день починає "цвісти" - не черствіє.
Так само на селі - печуть хліб (хто ще це робить) не на один день, а двохкілограмовими буханцями і тиждень не черствіє.

Я в курсі. Але просто мався на увазі "соціальний хліб", той який продається в магазинах. Те що сільський та з хлібопічки набагато якісніший та не черствіє я не спорю. Але вартість такого хлібу в магазині була б біля 4-5 грн.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 17:39 
Офлайн

Sergo21 написав:
..."Ковельський" хліб просто неможливо було вживати. ...

то ви ще луцького не їли :-): Я завжди, як їду з Ковеля до Луцька, то завжди з собою хліб "Ковельський" беру, бо в порівнянні з луцьким він кращий

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 19:37 
Офлайн

Ну не знаю. Мені теремнівський завжди подобався більше нашого.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 20:00 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
Ага, теж сумую за Теремнівським. А от кічкарівський справді не смачний.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 20:05 
Офлайн

Років 7 тому мені теремнівський теж подобався, зараз кришиться і ще щось в ньому "не те", чи то мо приївся :ze_va_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 21:00 
Офлайн

Повідомлення: 251
Подякували: 3 разів.
Я считаю,что вкус хлеба во многом зависит от воды на которой замешивалось тесто.В Питере вода плохая и хлеб там есть не могу(он абсолютно не вкусный),и когда приезжаю сюда,то готова есть один хлеб.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 22:12 
Офлайн

Vi. написав:
Я считаю,что вкус хлеба во многом зависит от воды на которой замешивалось тесто.В Питере вода плохая и хлеб там есть не могу(он абсолютно не вкусный),и когда приезжаю сюда,то готова есть один хлеб.

Извините но при таких суждениях я думаю что Вы вообще не кушали нормального хлеба. Если брать что все складовые соответствуют ГОСТу то вкус хлеба от воды зависит всего на процентов на 10-15. В Ковеле - вода нормальная. Я пил воду водопроводную в большей половине обласных центров и в нескольких десятках районных. Лучше Ковеля воду пил только в прикарпатье. А относительно хлеба - лучше теремновского на Волыне нету до сих пор.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 23:12 
Офлайн

Повідомлення: 251
Подякували: 3 разів.
Кроме как в Ковеле и в Питере, больше нигде не доводилось есть хлеб.Так если исходить из этих критериев - наш хлеб лучше и вкуснее.
Хотя и не сказать,что он самый лучший.Одно время покупала Кузнецовский хлеб в Вопаке,перестала после того,как распечатав (он нарезаный) увидела прослойку плесени идущую через всю буханку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 вересня 2010, 20:12 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
можна добавити і про воду. Кажуть з крана вживати воду - теж саме , що чіпси їсти.
Але ж так не вистачає часу і бажання привезти джерельної.
Ніякої солодкої води - майже не купуємо.
А от їжу. ..Так інколи хочеться якоїсь хімії поїсти :-): :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: