Сподобався форум - постав +1

Де купити диван

продукти, кулінарія, косметика, побут, квітникарство, рукоділля і хавчик

Модератори: AndroVit, Igal, irma

Re: Де купити диван

Повідомлення nekton » 18 травня 2011, 12:59

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Де купити диван

Повідомлення Vasiliy » 04 червня 2012, 23:55

:-): Про меблі в "Юванті" які називаються "біс-м" можу трішки розказати, надивився я собі у Луцьку куточка з меблевої фабрики "Роміра" місто Черкаси, сподобався у всьому і розкладанні і якості, та й габаритами підійшов, ціна трішки "кусалася", вирішив підібрати щось дешевше. Заїхав у Ювант на славнозвісні "біс-м", так і оторопів: цей самий кут з тієї ж фірми, стоїть у них! Коли запитав у консультанта, що за куточок, хто виробник? Він не роздумуючи відповів, що це Харківська фабрика "біс-м", хоча стікер на дивані чітко вказував, що це фабрика "роміра"! Бачили б ви його вираз обличчя коли я вказав на стікер! Але саме цікаве, що ціна на нього перевищувала на ДВІ ТИСЯЧІ гривень!!!!! :sh_ok: Думаю тут зрозуміло, чи варто купувати там меблі, і чи не всі дивани вони так продають? :ni_zia:
А на рахунок 2 поверху універмагу, це правда, там дівчина - консультант "на своєму місці", все підскаже і пояснить, приємно мати з такою справи. Та ще саме вони і є офіційними представниками фірми "Роміра" і по ціні дешевше ніж у Луцьку і Юванті. Не лінуйтесь і шукайте де можна дешевші та якісні меблі придбати.
Vasiliy
 
Повідомлення: 28
З нами з: 07 грудня 2011, 14:02
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Де купити диван

Повідомлення Jurej » 17 червня 2012, 13:21

Меблі "Біс-м" з ТЦ "ЮВАНТ" вже виїхали (переїхали в "АЛАДІН-CITI") а на їх місці зараз меблі від Львівської фабрики. А якщо не полінуєтесь і підніметесь на другий поверх знайдете іще декілька магазинів з меблями виробництва Україна, Польща,Німеччина(б/у), в тому числі і м. Ковель. От чого, а меблів в Юванті вистачає.
Аватар користувача
Jurej
 
Повідомлення: 58
З нами з: 30 квітня 2012, 20:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Де купити диван

Повідомлення _Олександр_ » 19 серпня 2012, 22:51

На сьогоднішній день меблі купити не проблема, але ще велику роль відіграє ціна, бо купивши щось дороге це не означає що і якість буде відповідкою. Ракіш я також думав що якість відповідає ціні, але перевіришши ціни на переконався в тому що в інтернеті такий самий диван чи шафа чи ще щось коштує наьбагато дешевше. Так що моя порада намтупна: виберіть диван який вам сподобався, взнайте назву, виробника, та перевірте ціну в інтернет магазиках. Можливо навіть з урахуванням доставку можете виграти кілька сотень чи тисячу.

Кому цікаво звертайтесь. Можна заробити пасивно від 10 доларів в день.
_Олександр_
 
Повідомлення: 116
З нами з: 19 лютого 2012, 15:33
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Де купити диван

Повідомлення KOT » 19 серпня 2012, 23:49

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Де купити диван

Повідомлення Boris » 10 листопада 2012, 20:00

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Поперед.

Повернутись до Господар(ка)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron