Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 18:49

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: 700-річчя Ковеля
ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 22:12 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
От це я і хотів сказати.100% А про Гору ти нам прям Америку відкрив. ;;-))) ;;-))) ;;-)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 22:28 
Офлайн

Повідомлення: 35
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Акваріум
"ВБ давно тебе пасе", оце ти, хлопче, в точку попав. Якраз я сам звідти.
Цитата:
І те, що ти інкогніто, це ти так думаєш, і вирахувати тебе як два...
Да ну? Спробуй. Це буде набагато важче чим займатись протипожежними сигналізаціями.

Загалом там працюють різні люди, і більшість розказує набагато більше, чим про ковельскі проблеми на день міста. Взагалі оперативно - розшукова робота, це робота яка грунтується на спілкуванні з людьми.
І на всіляких форумах сидить переважна більшість співробітників і пишуть дані, які дійсно загрожують розкриттю держ. таємниці.А ти мене тут хочеш обвинуватити в тому що я багато пишу.Бред. Якщо ти думаєш, що в тій же спецслужбі працюють люди які ніколи не з ким не обговорюють суспільні проблеми, то ти глибоко помиляєшся!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 22:46 
Офлайн

Повідомлення: 435
Подякували: 15 разів.
Toreno написав:
Цитата:
Да ну? Спробуй. Це буде набагато важче чим займатись протипожежними сигналізаціями.

Взагалі оперативно - розшукова робота, це робота яка грунтується на спілкуванні з людьми.

Юноша, ти мене будеш вчити ОРД? Начитався книжок по Бонда, Джеймса Бонда? Пропрактикуй років з п"яток от тоді і зрозумієш, що таке бути Опером.
Шановні модератори, я думаю варто постирати ці пости, бо зараз наш "вебешник" почне накази з грифами ЦТ і ОВ цитувати, а це вже турма!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 22:56 
Офлайн

nekton написав:
Toreno написав:
Цитата:

10 секунд потраченого часу. Назва фірми "Альтернет" щось говорить тобі? І це не напрягаючись і без звязків і т.д. Далі йде запит на фірму і т.д. Ну не мені тобі розказувати. Сам знаєш

Перший раз чую цю фірму. Я зараз взагалі то знахожусь в одному з інтернет клубів Києва.Так що твої пошуки безрезультатні.
HotBird написав:
Toreno написав:
Цитата:

Взагалі оперативно - розшукова робота, це робота яка грунтується на спілкуванні з людьми.

Юноша, ти мене будеш вчити ОРД? Начитався книжок по Бонда, Джеймса Бонда? Пропрактикуй років з п"яток от тоді і зрозумієш, що таке бути Опером.
Шановні модератори, я думаю варто постирати ці пости, бо зараз наш "вебешник" почне накази з грифами ЦТ і ОВ цитувати, а це вже турма!

Називаєш юношою людину яка молодша за тебе на 3 роки? Я вже опером пропрацював більше чим 5 років. І це набагато важче чим супутникове ТБ.
Шо ти розказуєш, я тут взагалі жодного наказу не цитував.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 22:59 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Toreno написав:
Перший раз чую цю фірму. Я зараз взагалі то знахожусь в одному з інтернет клубів Києва.Так що твої пошуки безрезультатні.

А можна питання скільки з твоїх постів було написане сам в цьому клубі?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 23:03 
Офлайн

Усі з цього клубу, але з різних комп'ютерів, якщо скажеш зараз номер мого комп'ютера я заберу свої слова назад( підказка: непарне число від 1 до 10;). Сижу з клубу, бо на роботі я не користуюсь інтернетом.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 23:11 
Офлайн

Я думав що ти ти не дурак і розумієш що бумажка з цифрою наклеєна на моніторі апаратно не визначається. Але якщо ти такий ідіотизм пишеш то що я можу сказати? Одне з двох.
1. В нас в спецслужбах працюють [цензура]
2. Розвелося багато [цензура] які вигадують що вони працюють в спецслужбах.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 23:19 
Офлайн

Ну і третій варіант. Вмієш прикидатися придурком. В Вас там такому напевно вчать.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 23:20 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Ладно я - пенсіонер. Нікому зранку на роботу (службу) не вставати? Розійшлися б ви. Все рівно ніхто нікому нічого не доведе.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 червня 2010, 23:26 
Офлайн

nekton написав:
Я думав що ти ти не дурак і розумієш що бумажка з цифрою наклеєна на моніторі апаратно не визначається. Але якщо ти такий ідіотизм пишеш то що я можу сказати? Одне з двох.
1. В нас в спецслужбах працюють [цензура]
2. Розвелося багато [цензура] які вигадують що вони працюють в спецслужбах.

Звучить загрозливо, навіть від системного адміністратора Ковельсільмашу.
Але не буду переходити на особистості. В мене просто вже немає другої реакції на цей весь бред шо тут пишуть.Ніхто незнає і не буде знати цілей моїх перебування на цьому формумі, ребята, але серед вас є дійсно великі болтуни на яких Нам варто звернути увагу.Все.Можеш стирати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 червня 2010, 07:14 
Офлайн

Я не працюю системним адміністратором на Ковельсільмаші (за останній рік пару раз згадувалося де я працюю)
А що тут загрозливого я не зрозумів?
Те що служби нас пасуть я знаю давно. Просто серед Вас теж є болтуни які розказують, що вони за нами слідкують.
Цей "брєд" як ти назвав, це є правда про життя в нашому місті, державі. Просто властімущим цього не зрозуміти.
А за ким тут слідкувати я щось не можу зрозуміти. Самий більший балабол тут я але які в мене державні таємниці?
З іншого боку за цей рік я знаю три випадки в яких дописувачів лякали судом. Один раз пару тижнів тому всі бачили. А ще двічи - приватно до людей звонили і погрожували судом якщо буде таке писати (причому писалася правда)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 червня 2010, 12:58 
Офлайн

Toreno написав:
Можу тебе відкрито запевнити що твій сумнів є помилковим. Але ти, перш чим ставити під сумнів моє місце роботи,приведи конкретний факт мене, як особи. Ім'я, Прізвище, скільки років, в якому місті хоча б я працюю, мою фотографію? Чи може ти хоча б знаєш напрям моєї діяльності?

Можна я наведу всі ці дані? Покажу навіть шлях як вичислив і покажу де ти проколовся щоб надалі такого не робив? В подальшому в роботі це згодиться.
Твоя основна помилка - після того коли приватом надіслав тобі дані про тебе ти впав на мороз що такої людини взагалі не знаєш. Якби відповідь була "да я таку людину знаю, але це не я" в мене ще були б сумніви

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 червня 2010, 13:42 
Офлайн

nekton написав:
Toreno написав:
Можу тебе відкрито запевнити що твій сумнів є помилковим. Але ти, перш чим ставити під сумнів моє місце роботи,приведи конкретний факт мене, як особи. Ім'я, Прізвище, скільки років, в якому місті хоча б я працюю, мою фотографію? Чи може ти хоча б знаєш напрям моєї діяльності?

Можна я наведу всі ці дані? Покажу навіть шлях як вичислив і покажу де ти проколовся щоб надалі такого не робив? В подальшому в роботі це згодиться.
Твоя основна помилка - після того коли приватом надіслав тобі дані про тебе ти впав на мороз що такої людини взагалі не знаєш. Якби відповідь була "да я таку людину знаю, але це не я" в мене ще були б сумніви

Хочеш правду? В даний момент з твоїх дитячих висновків сміється 4 людини з нашого відділу, усі з офіцерським званням! Це так смішно зі сторони спостерігати, що ти зараз пробуєш розслідувати якийсь "заговор", коли все набагато простіше. Я тобі вже в приват написав, де ТВІЙ прокол, не хочу тебе тут виставляти дурачком перед всіма, ти всеж таки адміністратор цього форуму, але на майбутнє добре думай, перед тим як робити якісь важливі висновки, бо вони можуть бути дуже придуркуватими!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Розмова ні про що з спецслужбами
ПовідомленняДодано: 10 червня 2010, 13:50 
Офлайн

1. Всі четверо знову сидять в інтернет кафе? Чи ти бігаєш з роботи постійно в інтернет кафе?
2. Офіцер має розуміти що таке писати під чужим ніком
3. То ти людини такої не знав а тепер в приваті вже пишеш що знаєш і він тобі дав цей форум. Ну якось не личить таке офіцерам.
4. Ким я ніби то працюю ти взнав буквально через півдня побувши на форумі?
А дурачком вибач то ти себе тут виставив.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 червня 2010, 13:55 
Офлайн

nekton написав:
Я не працюю системним адміністратором на Ковельсільмаші (за останній рік пару раз згадувалося де я працюю)
А що тут загрозливого я не зрозумів?
Те що служби нас пасуть я знаю давно. Просто серед Вас теж є болтуни які розказують, що вони за нами слідкують.
Цей "брєд" як ти назвав, це є правда про життя в нашому місті, державі. Просто властімущим цього не зрозуміти.
А за ким тут слідкувати я щось не можу зрозуміти. Самий більший балабол тут я але які в мене державні таємниці?
З іншого боку за цей рік я знаю три випадки в яких дописувачів лякали судом. Один раз пару тижнів тому всі бачили. А ще двічи - приватно до людей звонили і погрожували судом якщо буде таке писати (причому писалася правда)

Ну якщо всі це знають, то немає смислу це приховувати. Добиває одне, коли адміністратор форуму думає що він розумніший за всіх, і що ніхто його не може поставити на місце.Та повір, якщо нам треба буде, то приїдуть люди, з того ж ковельского міжрайвідділу СБУ, до тебе додому і змусять Власноруч видалити форум. І все.Весь цей твій абсурд відразу закінчиться і на майбутнє будеш думати, що і кому писати. Якби це було років 25 назад, то ти вже давно був під прицілом КГБ. Тільки поки сенсу немає, це хороше джерело інформації.
В тебе ще є якісь питання, містер приватний слідчий?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: