Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 14 грудня 2017, 11:24

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: мовні какушки
ПовідомленняДодано: 18 червня 2009, 00:16 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Якщо брати Тоху то я напевно з форумчан спілкуюся з ним в пару раз більше як всі остальні разом взяті (принаймні в реалі). І от зловив себе на думці, що дійсно переходжу при спілкуванні з ним на російську. Пояснити, чому це відбувається не можу. Але дійсно якщо людина зі мною спілкується по російськи то я часто відповідно на цю ж погану мову преходжу навіть не усвідомлюючи цього. Можливо це звязано з тим що вже років з 7-8 моє безпосереднє керівництво спілкується виключно російською (Харків, Донецьк).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 червня 2009, 14:07 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
nekton написав:
Але дійсно якщо людина зі мною спілкується по російськи то я часто відповідно на цю ж погану мову преходжу навіть не усвідомлюючи цього.

Ах ти зрадник. :wink: Але володіння мовою це також добре. Я особисто прихильник української і стараюсь, можна сказати навіть, на зло "москалям" розмовляти українською і доречі виходить. Дехто навіть починає пробувати розмовляти українською. Отож цінуймо своє і іншик привчаймо!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 липня 2009, 01:25 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Ото собі нафлеймили :shock:.
Порада: ніколи не сприймайте всерйоз те, що говорилося just for lulz. Вуха зелені бачите?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 липня 2009, 08:10 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Boris написав:
nekton написав:
Але дійсно якщо людина зі мною спілкується по російськи то я часто відповідно на цю ж погану мову преходжу навіть не усвідомлюючи цього.

Ах ти зрадник. :wink: Але володіння мовою це також добре. Я особисто прихильник української і стараюсь, можна сказати навіть, на зло "москалям" розмовляти українською і доречі виходить. Дехто навіть починає пробувати розмовляти українською. Отож цінуймо своє і іншик привчаймо!!!

Моя дитина (4 роки) зараз постійно поправляє мене та дружину якщо проходять російські слова ( це при тому що 90% мультиків дивится на расєйськам язикє). Недавно був свідком спілкування сина та дівчинки (також 4 роки) яка живе на Сєвєрє Рассії (Надим). Так от точно вже не помню але малий видав їй фразу яку я вже точно не памятаю але сенс памятатиму довго. Було щось на кшталт наступного "я знаю російську мову, але ми живемо в Україні і ми маємо говорити українською мовою"

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: