Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 серпня 2017, 06:32

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 105 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 січня 2008, 16:28 
Офлайн

Повідомлення: 8
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
коли я дихаю - я живу!
коли я відчуваю - я живу!
:lol:
Давайте жити за великі почуття і вдихати повітря на повну!

Коли все живе, квіти цвітуть, пташечки співають, струмок дзюркочить, вітер легенько у обличчя віє, сонце тепло дарує - невже хочеться ще чогось?
:dance2:
тоді і танцювати захочеться! :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2008, 05:17 
Офлайн

Повідомлення: 703
І де ти таке ціково бачила ??? Я про струмок , вітер , пташок . . . адресу не даси часом ??? Врям як у казці . . . " все тихо , сухо , і правильно " Казка , і ви цим живете . . .

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Чи варто жити ??? І навіщо ???
ПовідомленняДодано: 22 лютого 2008, 20:18 
Офлайн

Повідомлення: 8
Maladoy написав:
Адже життя дарує таке , що часом не можливо просто сприйняти , хто хоче жити , хто просто може ! Але яка ціль??? Невже сидіти перед монітором все життя???Чи посадити дерево , чи сина , хто його зна, очікую від вас , розумних тверджень . . . пишіть !
Якщо ти вже вже живеш, то це комусь потрібно, твоє існування, не важливо, яке воне є, чи з користю для когось чи ні, ти вже нічого не зміниш, хіба зробиш щось "знаменательноє", щоб про тебе памятали люди, ну хоча б твої близькі. Треба завжди прагнути до чогось, тоді буде цікавіше.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 лютого 2008, 21:27 
Офлайн

Повідомлення: 216
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.
Я сам дуже часто задумуюсь над цим питанням, адже в мене буває дуже багато дипресій... :)

Походжуюсь із половиною відповідей, адже ти народжуєшся з долею, щоб ти не зробив, це не буде просто так. Можливо ти не бачиш віддачі на сьогоднішній день, можливо ти зробив комусь добро, а від тебе відвернулись.... Можливо тебе зараз і спідкаюсь невдачі, але повір будуть в тебе і позитивні дні...
Я от вірю практично тільки в долю...
В мене були дні коли я сам хотів себе вбити, але не зробив цього(не вистачило рішучості), бо від мене відвернулась людина. І тільки через місяця 2, 3 я зрозумів що це так і мало бути, так як зараз в мене все набагато краще ніж мало б бути.
Так що ти живеш ради чогось, і все що з тобою стається не просто так, колись ти побачиш ефект від своїх старань.

Так що коли в тебе поганий день, настрій - просто підіть і випийте чашку Чаю або Кави....

P.S. Секрет

Фільм який змінює світогляд.

(не судіть сильно по написанному :) )

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 01:55 
Офлайн

Повідомлення: 209
Altair написав:
Походжуюсь із половиною відповідей, адже ти народжуєшся з долею, щоб ти не зробив, це не буде просто так.

Малий а я тут з тобою не погоджуюсь! нема у нас певної готової долі! (дивися далі ) :)
Altair написав:
В мене були дні коли я сам хотів себе вбити, але не зробив цього(не вистачило рішучості), бо від мене відвернулась людина. І тільки через місяця 2, 3 я зрозумів що це так і мало бути, так як зараз в мене все набагато краще ніж мало б бути..

Я тобі поясню чому я не згідна з тим, що доля є на прикладі твого речення!
Я вважаю, що ми самі будуємо наші будні! Ми творимо те, що хочемо,чого бажаємо. Іноді ми бажаємо забагато і наша підсвідомість відразу нам про це говорить і ми урізаємо це бажання , як неможливе для виконання!На прикладі твого речення, я можу сказати, що ти себе не вбив не тому, що так написано долею, а тому,що ти насправді цього не хотів і твоя підсвідомість забажала насправді іншого!
Я не вірю, що є "тому що так мало бути"! Невже ви думаєте, що одні люди заробляють нормально а інші спиваються, тому що так має бути??? Я думаю , що так відбувається, бо людина сама будує собі долю!

Altair написав:
Так що ти живеш ради чогось, і все що з тобою стається не просто так, колись ти побачиш ефект від своїх старань...

Цього я взагалі зрозуміти не можу! :?

Altair написав:
Так що коли в тебе поганий день, настрій - просто підіть і випийте чашку Чаю або Кави.......

І дивися ти сам перечиш тому, що ти написав! Ти казав , що є доля,то навіщо іти пити каву, тож є доля, значить якщо поганий настрій, то він такий і має бути (за твоєю гіпотезою!) А якщо ти можеш змінити свій настрій і поганий день зробити просто чудовим, то мо все-таки ТИ САМ БУДУЄШ СВОЄ ЖИТТЯ?!! :roll:

І доречі, у фільмі "Секрет" саме і говориться про те, що ти сам будуєш своє життя, а не доля!

Altair написав:
(не судіть сильно по написанному :) )

Я ж тебе не сильно пра?? кккккккккккк)))))))))

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 01:59 
Офлайн

Тут писали що твоє існування комусь потрібне ! В том то і прикол , що існувати я не хочу , я хочу жити , жити , жити . . . і дихати на повні легені !

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 02:02 
Офлайн

Maladoy написав:
Тут писали що твоє існування комусь потрібне ! В том то і прикол , що існувати я не хочу , я хочу жити , жити , жити . . . і дихати на повні легені !

Правильно ! Підтримую :wink:
А от ЖИТИ, то вже для кожного своє!

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 02:07 
Офлайн

А я гадаю по іншому. В мене навіть на прикладі є пару історій...
Після декількох розмов з 1-єю людиною, я взагалі почав вагатись чому я вірю Долі, чи тому, що ми самі вирішуємо Кукловоди ми, чи кукли якими керує кукловод.

Про каву або чай я написав на власному прикладі, так як я починаю трішки думати після чашки чаю, що "яка різниця що я зараз переживаю... Завтра буде новий день, все одно я нічого не зміню тим, що зараз переживаю...". А коли прокидаюсь на наступний день, то як нібито нічого і не було живу собі, хоть і знаю, що все що було вчора не просто так....

На скільки я бачу, то ти мені багато написала із "Секрет"у :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 02:36 
Офлайн

Altair написав:
А я гадаю по іншому. В мене навіть на прикладі є пару історій...

Добре, що ти маєш власну думку....
Altair написав:
Після декількох розмов з 1-єю людиною, я взагалі почав вагатись чому я вірю Долі, чи тому, що ми самі вирішуємо Кукловоди ми, чи кукли якими керує кукловод...

то я не зрозуміла, чи ти долі віриш чи, тому , що ми самі робимо собі долю?
Можна я теж поспідкуюся з цією "1-єю людиною"??

Altair написав:
Про каву або чай я написав на власному прикладі, так як я починаю трішки думати після чашки чаю, що "яка різниця що я зараз переживаю... Завтра буде новий день, все одно я нічого не зміню тим, що зараз переживаю...". А коли прокидаюсь на наступний день, то як нібито нічого і не було живу собі, хоть і знаю, що все що було вчора не просто так.......

Все-таки ти віриш що доля існує....хм.....знаєш я в школі, перед екзаменами теж керувалася таким баченням! Я ішла на екзамен, могла не вчити і думала, що якщо долею призначено шо здам, то як би я не напрягаласято, якщо "написано", що не здам , то так і буде! Класно так було , :lol: не потрібно було тоді напрягатися! Але коли вже у інституті було таке, що залік чомусь не здавався, то я вже все-таки напрягалася і здавала його! Тому і зрозуміла, що потрібно перш за все настроїтись що здам, а щоб бути впевненою, що здам, потрібно було повчити, а кроли вже повчила, то впевнена, що здам! Ось така от штука! Жодного разу не було такого , що після того як повчу не здавала! Тобто я все-таки сама робила так, що здавала! Так само і все інше!

Altair написав:
На скільки я бачу, то ти мені багато написала із "Секрет"у :)

А ти я бачу пропонуєш його подивитися , хоча сам абсолютно перечиш цьому фільму! Як же так ? Поясни!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 02:43 
Офлайн

Цей фільм мені дуже сподобався :) я взяв деякі уроки з нього...

Не буду писати більше сюди, ато люди подумають, що я параноїк або якійсь психопат...

Так що ти в моїх літах думала так само як і я зараз :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 11:38 
Офлайн

Ти пиши , ніхто так ( нупринаймні я ) не подумає ! Тут колись писали взвгвлі суїцидом пахне , так шо не бійся , а нова свіжа думка про своє життя не заважатиме , ну не всім же бути оптимістами ! Кожен моеже себе змінити , але це важче чим змінити когось !

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 12:34 
Офлайн

Я Лакідше написав що хотів :) ....

А писати я явно не буду по як взнають хто я в реалі, то будуть пальцами тикати :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 лютого 2008, 12:40 
Офлайн

Може ти Кошарук ??? :lol: Боїшся шо на вулиці впізнають ! Та лади не пиши , як хочеш !

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Чи варто жити??? І навіщо?
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2009, 18:26 
Офлайн

Повідомлення: 87
FERDINAND написав:
Перш за все я вважаю жити потрібно для держави, у котрій зростаєш. Своє життя я також хочу присвятити Україні. В історії знаходимо дуже багато персоналій, котрі жили для України і поклали за неї життя. За будь-яких обставин потрібно жити, адже життя - дуже складна матерія і людина не здатна повністю її осмислити і керувати нею.

Давно не був на форумі... але коли прочитав цей пост - так сміявся. Давно такого смішного не читав... :D :D :D :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Чи варто жити ??? І навіщо ???
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 17:40 
Офлайн

Та да ,смішно , жити для держави ,НІ! А чи варто взагалі жити заради когось ? Може краще бути просто егоїстами?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 105 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: