Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 14:04

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 217 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re:
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2008, 13:59 
Офлайн

Повідомлення: 21
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Stalin написав:
Короче так, всі, хто вживає наркотики - це скоти тупі! На початку там амфік, екстезі, три години під колонкою бум-бум-бум, потім неможливість назбирати гроші на чергову дозу і повільна, "мучительная" смерть. а все починається з банальної цигарки.

ты лунь тугой!!! скока те лет? хотя нет не надо твой интилект мне ясен!!!!))))
есть такие которые те фору вовсём дадут

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 вересня 2008, 14:04 
Офлайн

Stalin написав:
bigS написав:
Stalin написав:
Короче так, всі, хто вживає наркотики - це скоти тупі! На початку там амфік, екстезі, три години під колонкою бум-бум-бум, потім неможливість назбирати гроші на чергову дозу і повільна, "мучительная" смерть. а все починається з банальної цигарки.

И чого це ми такі критичні ? не скоти і не тупі в основному..ти не правий.. :o хто хоче той вживає..а дехто хто фоче пробитись не може..але дуже хотілося...всі хто приймав з моїх друзів досить таки розімні люди :-)

Ті твої друзі зараз приймають наркотики? Якщо так, то недовго їм лишилося бути розумними. Якщо ні, то респект їм за те, що кинули, в цьому і простежується їхній розум.

кто дал этому рибёнку (Stalin) слова)). ты блин реально далёкий или приметивный, понять не могу!
люди держите миня семеро))))))) во прёт ============= !!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 вересня 2008, 14:09 
Офлайн

Stalin написав:
Рокета написав:
Stalin написав:
Ті твої друзі зараз приймають наркотики? Якщо так, то недовго їм лишилося бути розумними. Якщо ні, то респект їм за те, що кинули, в цьому і простежується їхній розум.

ти ще малий і звідки тобі про них знати? хіба з американських фільмів))) багато відомих музикантів, акторів, письменників, художників творили під дією саме наркотичних речовин і вони процвітали, а хто бухав - спивався і всьо... губилося як і ім"я, так і вміння творити!
так шо... хто хоче, хай жре їх! але чисто моя думка: краще курити травку чим бухати! :lol:

Пох, малий не малий. А на рахунок письменників, музикантів: так, вони творили, але що було потім? Ти випадково не знаєш, де зараз Ф. Меркюрі, К. Кобейн та інші. А де А. Ніколь Сміт? Так шо творити це одне, а жити - зовсім інше. А при чому тут бухло? Розмова ведеться лише про наркотики, тому не тре притусовувати сюди алкоголь.

сталин-ты слышал звон и не знаеш где он! половина из них умерли от спида! а не от запрета! и ху...ми не розкидуй он у тя один! смотри потиряеш ещё))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 вересня 2008, 14:17 
Офлайн

Maladoy написав:
Всеодно це все гадость . . . наркотики . . . Наркотики появились не для того що б їми травилися і від них літали біля небес , а для того що б лікувати людей , кокаїн спочатку застосовувався у лікувальних цілях , і так само і конопля . . . колись з неї шили шкарпетки , і шось у цьому роді , добавляли кудись , а зара всіх цікавить одне , ми народ деградуєм . . . весь світ деградує . . .

ой-ой!!ща заплачё! ты на голандию посмотри там лиголайз полный и живут лудше чем мы и многие другие! культурней, воспитаней! ичё ? так что твои призывы к панике о дегродацые просто пусты.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 вересня 2008, 14:25 
Офлайн

lakidshe написав:
я - 75!
Скажу , що краще бути проповідницею моралі ніж жертвою наркотиків! :roll:

))) ты скорее жертва её а не проповедник(ржу!!!)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Хто ти??? Наркотик...
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2008, 15:27 
Офлайн

Повідомлення: 1150
moderatorial: ~ de_fox ~ збав обороти

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 вересня 2008, 16:10 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
А лудше поешь чего. :lol: Попустит :wink:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 вересня 2008, 19:31 
Офлайн

toha написав:
А лудше поешь чего. :lol: Попустит :wink:

так и зделаю! :D ))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 листопада 2008, 12:04 
Офлайн

Повідомлення: 17
Возможно, родители детей, страдающих от наркозависимости, да и большинство читателей с негодованием отзовутся о «странных» голландских законах.

Но давайте вспомним, что в больших и малых городах Украины есть аптеки, до недавнего времени безнаказанно продававшие десяткам тысяч молодых людей медицинские препараты, имеющие наркотический эффект. Все знают сумму откупа за обнаруженный в кармане пакетик с марихуаной – до ста долларов.

И знаем ли мы, что Голландия является страной с наименьшим количеством потребителей марихуаны, а также страной с наименьшей смертностью от приема и передозировки тяжелых наркотиков?

Я не знаю, как уберечь наших детей от огромного количества соблазнов и опасностей. Быть может, моей главной родительской и гражданской задачей станет возможность открыть своим детям всю красоту реального мира до того, как кто-то поманит их в мир иллюзий.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 листопада 2008, 12:07 
Офлайн

Повідомлення: 17
Недавно я прочел любопытную цифру: за последние 2 года население Нидерландов уменьшилось на 20 тысяч человек. И это при бешеной, просто сумасшедшей иммиграции! Натурализоваться тут элементарно: достаточно прожить в стране 5 лет, иметь работу и ответить перед комиссией на несколько шаблонных вопросов: типа какой город является столицей Голландии и сколько стоит буханка хлеба.

Кто же покидает Голландию? Отвечаю — коренные голландцы, те, кто еще не утерял мозги, скурившись или подсев на софт-наркоту. Как правило, это сельские жители, фермеры, близкие к земле. Они не хотят больше жить в той помойке, в которую превратилась их родная страна. Пепел Клааса стучит в их сердца. И потому сегодня простые голландские крестьяне увязывают свой скарб и прямо вместе с коровами и овцами по приглашению и за счет правительства Австралии массово эмигрируют в страну кенгуру...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 листопада 2008, 12:27 
Офлайн

Повідомлення: 10
стричь овец.. млин, опять к овцам вернулись :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Re:
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2009, 03:36 
Офлайн

Повідомлення: 209
~ de_fox ~ написав:
lakidshe написав:
я - 75!
Скажу , що краще бути проповідницею моралі ніж жертвою наркотиків! :roll:

))) ты скорее жертва её а не проповедник(ржу!!!)

ой ну нічого собі ти двінув речь!! :fight1:
я така яка я є! і мені абсолютно всеодно чи будеш ти вживати ту гидоту чи ні! я свою думку висловила! я проти! :!:

да знаю старенька тема, але були сказані слова у мою сторону і я не втрималася)))) доречі тема актуальна завжди, нажаль :?

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 листопада 2009, 12:55 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
ну.. хочу я вмішатися у цю розмову...
~ de_fox ~ ти не прав!!! Не нада вот так відразу ображати форумчан!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 листопада 2009, 23:36 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Цитата:
Додано: 04.09.2008
:mrgreen:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 листопада 2009, 23:56 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
boddy написав:
Цитата:
Додано: 04.09.2008
:mrgreen:

Та то хе.ня. Ти глянь тему про продаж котлів. Коли через майже два роки хтось відізвався на оголошення я ледве стримався щоб не постібатися по поводу дати оголошення. В кінці ж вийшло, що правильно щось мене стримало. Товар таки не проданий.
Хоча й сам інколи не проти апнути тему річної давнини. Ех була колись тема де ми пару років тому (вроді коли Євро отримали чи то коли Ющенко вибори виграв) давали прогнози про те як розвинеться Україна за найближчі 5-10-20 років. Але щось ніяк найти не можу. Цікаво зараз подивитися і почитати.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 217 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: