Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 13:40

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1466 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 98  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 16:34 
Офлайн

Повідомлення: 126
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Чому ж ви допускаєте з його сторони таку музику?

А шо музика геть стрьомна да :?: I cкажи яку музику ти б хотiв би щоб грали в Кино ?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 16:39 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Банд тобi не було шо вiдповiсти шо ти начав на вiк i граматику спригувати? Я вже студент, пишу со смарта так як кампа з собой на учебу не беру, проскакують рускi слова бо я бiльше не на цьом сайтi, а на руских. Музику я чув достойнiшу, але ж не можна чути те шо нравиться завжди, менi i реп нравиться але його в клубах не ставлять то шо менi туда не ходити

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 18:33 
Офлайн

Повідомлення: 185
Банд іди ьсирсорп<---- може легше стане... а, ооо... ти ГОНІШЬ ЧЮВАК!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 19:29 
Офлайн

Повідомлення: 163
Цитата:
АТУМ, був я там, і не раз, жаль тебе не бачив. Маєш бажання послухати щось краще? - При першій нагоді подарую тобі диск.
Проблема твоя в тому, що фраза "А ШО ДЄЛАТЬ?Моємо те,що маємо!" стала твоїм життєвим кредом. Не будь такою пасивною, ти тупо течеш за течією.

Якщо ти мене не бачив то плз не суди про моє кредо,бо ти помиляєшся і щей конкретно!За диск дякі,тебе за язик ніхто не тянув.Послухати непроти,при нагоді ВЄЛКОМ!
Сприводу мого пасиву....ууу...то ти загнув(хоча тобі пробачаю,бо ти мене не знаєш,а люди хай скажуть,що слово пасив і АТУМ речі які просто не труться одне біля одного!).
Отже,як кажуть у нас)))))))))ПОБАЧИМОСЬ НА ДАНС-ПОЛІ!ги

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 19:36 
Офлайн

Повідомлення: 209
dp написав:
lakidshe написав:
Ну і хто скажи поїде в таку глубінку як Ковель з найкращий найдостойніших діджеїв..???

ну ти даешь. . .якщо рідне місто для тебе глубінка :shock: :shock: :shock: то ти баба(незнаю як тебе звати...);-"скажімо Параска" із ціеї глубінки :?

Да, Ковель це глубінка в порівнянні зі столицею про яку ми і говоримо! І мене не колбасить шо для тебе це мегаполіс! Може ти просто ніде більше не був! Ну це вже твої проблеми! Зображення
Івзагалі не розумію до чого оце твоє "баба"! Зображення Ваще не в тему! А якщо хочеш про це поговорити , то давай зустрінемось в реалі і тоді я тобі популярно розкажу яка я баба! .. Зображення ..Ну тіко якщо ти не сцикнеш!!! :twisted:
Зображення

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 23:11 
Офлайн

Повідомлення: 37
lakidshe написав:
dp написав:
lakidshe написав:
Ну і хто скажи поїде в таку глубінку як Ковель з найкращий найдостойніших діджеїв..???

ну ти даешь. . .якщо рідне місто для тебе глубінка :shock: :shock: :shock: то ти баба(незнаю як тебе звати...);-"скажімо Параска" із ціеї глубінки :?

Да, Ковель це глубінка в порівнянні зі столицею про яку ми і говоримо! І мене не колбасить шо для тебе це мегаполіс! Може ти просто ніде більше не був! Ну це вже твої проблеми! Зображення
Івзагалі не розумію до чого оце твоє "баба"! Зображення Ваще не в тему! А якщо хочеш про це поговорити , то давай зустрінемось в реалі і тоді я тобі популярно розкажу яка я баба! .. Зображення ..Ну тіко якщо ти не сцикнеш!!! :twisted:
Зображення

Якщо ти не знаєш то "глубінка"- це село, яке знаходиться в якомусь забитому закуточку країни без засобів кумунікації, звязку, те місце куди автобуси їздять максимум раз в день, тощо. А якщо ти пишеш що Ковель це "глубінка" то ти явно перегнула. Ковель- це провінція у порівнянні з так званим мегаполісом, ну аж ні вякому разі не "глубінка".---а якщо ти так не вважаеш то ти не заслуговуєш називатись ковельчанином. те від чого тебе колбасить -- мене не хвилює. А популярно розказувати будеш таткові з мамою. :shit:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 00:51 
Офлайн

dp написав:
Якщо ти не знаєш то "глубінка"- це село, яке знаходиться в якомусь забитому закуточку країни без засобів кумунікації, звязку, те місце куди автобуси їздять максимум раз в день, тощо. А якщо ти пишеш що Ковель це "глубінка" то ти явно перегнула. Ковель- це провінція у порівнянні з так званим мегаполісом, ну аж ні вякому разі не "глубінка".---а якщо ти так не вважаеш то ти не заслуговуєш називатись ковельчанином. те від чого тебе колбасить -- мене не хвилює. А популярно розказувати будеш таткові з мамою. :shit:

Чуєш умнік, не тра придиратися до слів! а якщо придиратися, то давай з тлумачним словником будемо писати пости! Я впевнена шо в цьому словнику такого слова нема! тому не розказуй! я сказала не буквально! І чи заслуговую чи не заслуговую я називатися, нікому не вирішувати! Бо це і так ясно! я і не дуже то і прагну називатися ковельчанином! Бо я - ковельчанка! :lol: Добре шо мені не прийдеться тобі популярно розказувати! а то всерівно не дійшло б! 8)

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 01:40 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Та небери в голову,я ж тобі розказував як той чувак любить "панти" покидати а на більше його нехватає! :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 13:04 
Офлайн

Повідомлення: 37
lakidshe написав:
Чуєш умнік, не тра придиратися до слів! а якщо придиратися, то давай з тлумачним словником будемо писати пости! Я впевнена шо в цьому словнику такого слова нема! тому не розказуй! я сказала не буквально! І чи заслуговую чи не заслуговую я називатися, нікому не вирішувати! Бо це і так ясно! я і не дуже то і прагну називатися ковельчанином! Бо я - ковельчанка! :lol: Добре шо мені не прийдеться тобі популярно розказувати! а то всерівно не дійшло б! 8)

чуєш умніца, от і не нада писати таких умних слів не вияснивши його значення в тлумачному словнику . Це слово є в російському словнику, - якщо не хватає розуму додуматись. А на рахунок популярності я тобі вже казав .

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 15:29 
Офлайн

dp написав:
чуєш умніца, от і не нада писати таких умних слів не вияснивши його значення в тлумачному словнику . Це слово є в російському словнику, - якщо не хватає розуму додуматись. А на рахунок популярності я тобі вже казав .

Чуєш красаЧЕГ! Перший почав , ото будь ласка не треба тут розводити вогнище! я тобі казала хош поговорити, давай в реалі, а то на форумі багато хто відважиться писати ЗАКІДОНАМИ! Про тебе особлива "слава іде"! ги :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 18:30 
Офлайн

Повідомлення: 22
lakidshe написав:
dp написав:

Чуєш красаЧЕГ! Перший почав , ото будь ласка не треба тут розводити вогнище! я тобі казала хош поговорити, давай в реалі, а то на форумі багато хто відважиться писати ЗАКІДОНАМИ! Про тебе особлива "слава іде"! ги :lol:
Коротше люди хватить тему засоряти! Тут ж вродiби як про клуб Кiно треба писати.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 19:33 
Офлайн

Повідомлення: 293
kosize написав:
Коротше люди хватить тему засоряти! Тут ж вродiби як про клуб Кiно треба писати.

і то правда!
запрошую у суботу 1-го грудня на вечірку у кафе-клуб "Кино".
будуть грати
DJ Brunett & DJ Yotsski

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 19:50 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
Яка процедура замовлення стола у Кино?
Є якийсь номер телефону.
Якщо хтось щось знає, розкажіть!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 20:05 
Офлайн

Повідомлення: 293
Oleg-Dock написав:
Яка процедура замовлення стола у Кино?
Є якийсь номер телефону.
Якщо хтось щось знає, розкажіть!

номеру нема! треба самостійно прийти і замовити зарання!
"Кино" працює з 18:00

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2007, 22:28 
Офлайн

Повідомлення: 26
Я думаю "правильная" музыка или нет решает сам человек,а не его наставляют всякие" продвинутые" пацаны. И если не нравится можно просто не ходить , а не указывать что кому делать.А людям если не нравится они ходить не будут. Пока ходят.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1466 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 98  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: