Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 10:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1466 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 98  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 00:48 
Офлайн

Повідомлення: 209
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
А може наші люди ще незможуть сприйняти як ви кажете "справжній клубняк"?? Як казав Рокета - шо їдять те і дають!! :roll:

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 01:10 
Офлайн

Повідомлення: 163
lakidshe написав:
А може наші люди ще незможуть сприйняти як ви кажете "справжній клубняк"?? Як казав Рокета - шо їдять те і дають!! :roll:

+1000000000000000000000000000000000 :!:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 01:17 
Офлайн

Повідомлення: 23
.band1+ написав:
Ну що вам дітки сказати. Клуб ніякий, починаючи від входу, закінчуючи атмосферою, музикою, інтер"єром та публікою.
Музика... За музику мабуть і говорити не треба, вона дуже далека від клубної, як грали шансон у всіх клубах Колеля, цей не став винятком.
Інтер"єр... Ну як на квартиру, яку знімати ще потяне, не більше, забігайлівка та й годі.
Публіка... :-))) Тут має мути купа матів. Гоп-стоп не перевівся. Куди дивиться face-control? Хоча який там face-control... Аби платили гроші. Таке враження, що приходиш на виставку спортивних костюмів. (Скаладається таке враження, що половина молоді у них спить, їсть і тусить в клубах, ноу комментс).
Атмосфера... Атмосфера клубу насамперед залежить від DJ. Тут нема що говорити, читати розділ про гоп-стоп. У DJ погляду на музику немає. Таке враження, що їх не запрошують, а просто беруть першого попавшого з вулиці, за годину до паті.

Це все було ІМХО, раджу прислухатися. Хто вважає, що "Кино" - це руль, за ним треба тянутися вам на ЙУХ --->

Наразі, дякую за увагу, шалений привіт всім друзям з столиці, не забувайте! :-)

Чувак!!! Незнаю хто ти, але ти трохі перегнув... Клуб Кіно на даний момент у Ковелі являється найкращим - це вже всі знають. Дизайн Кіно на належному рівні. На рахунок музики - ти перегнув не то шо палку, а цілу швабру і тут ти неправ! Музика тут ще та.... Де ти там умудрився шансон почути? Ти шо? В свому Києві таблєток наївся? Чи може ти їх пробував нюхати шоб тебе так заколбасило і змусило написати таке?! ПРОДВІНУТИЙ ПАЦИК З КИЄВА!!! ПОПУСТИСЯ ТРОХА!!! Як бачиш Ковель хоч і недавно перейшов на клубну музику але явно шансону вже давно немає, ні в Кіно, ні в Аркані, хіба може в шаріку. Принаймні мені і всім іншим Ковельчанам які відвідують Кіно все подобається і як постійні відвідувачі цього закладу скажу, шо лібо ти з Аркана і так обливаєш брудом кіно, лібо ти вже такий ярий прихильний Drum'n'bass'а, шо тобі електро, мінімал і прогресів - як для заядлого клаббера попса огидна! А як я знаю, у нас Драм неграє, тому що явно народ нерозуміє цієї музики! Я нічого проти цього стилю немаю, але під нього треба відриватися тільки прийнявши добру дозу - алкоголь тут безсилий.
Одним словом - завітай в цей заклад з ясною головою без всяких там психотропних чинників :roll: , принаймні хоч у суботу чи четвер!!!

P.S. В одному з тобою згідний - Dress Code та Face Control - тут нажаль повний абзац, і нічого я так зрозумів зробити ніхто не взмозі. За друге я взагалі мовчу, Face Control - це не для такого міста як Ковель.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 09:09 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Amigo написав:
... Як бачиш Ковель хоч і недавно перейшов на клубну музику...

Не брЭшЫ! Не правда це!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 18:23 
Офлайн

Повідомлення: 24
Gavrentiy, думаю досвіду у клубному житті маю трохи більше, ніж ти, тому можеш бути певен. Треки жахливі, да що говорити, хто "грає" музику з ЕОМ? А включити любий трек я можу і дома, навіщо ж мені тоді іти в клуб? DJ має створювати музику, ну в гіршому випадку міксувати чужі треки. А те що робить DJ в "Кино" може робити мій молодший 10 річний брат, а то навіть і більше. "DJ" - це одна назва.

big_boss, я нічого не маю проти особи DJ, як особи, але його роль на паті нульова. Він не вміє запалити народ, підірвати музикою їх зі своїх місць. Це не DJ.

BOLIK
Цитата:
показником е топ 100, там наших двое

Прошу уточнити, який саме ТОП100 ти маєш на увазі.
Цитата:
Оформлення в порiвняннi ще норм

Оформлення ніяке!
Цитата:
луцьке Метро, що входить вродi в 20 клубiв краiiни

:)) Вибач, але не стримав сміху, ти сам пишеш рейтинг клубів країни?
Цитата:
Де ти бачив половину у костюмах? Може ти перепутав i в Шар ходив?

Бачив власними очима. Дай Боже ще можу розрізнити Сільмаш і Театральну.

lakidshe, якби давали дойстойну музику - люди би її зрозуміли. А коли їм подають Шансон, вибач мене, хай слухають таку музику дома. В такому місці як Ковель, саме клуби мають наставляти молодь на "правильну" музику, а вони ("Кино" в цьому списку) це робить?
Звичайно, як кажуть, "на вкус и цвет - друзей нет", але якщо людині подобається ходити в клуби, слухати клубну музику, то вона має слухати якісну і правильну клубну музику. Зараз я такого не бачу.

АТУМ, як то кажуть, в море попісяв. Своєю думкою не володієш?

Amigo
Цитата:
Клуб Кіно на даний момент у Ковелі являється найкращим - це вже всі знають

найкращим з 3 клубів? Це показник?
Цитата:
Дизайн Кіно на належному рівні

Дизайн ніякий, він просто ніякий, це не дизайн клубу. ,
Цитата:
На рахунок музики - ти перегнув не то шо палку

Про музику читай трохи вище, впадло нагрібати ще раз.
Цитата:
Ти шо? В свому Києві таблєток наївся? Чи може ти їх пробував нюхати

Я не вживаю таблеток. Да і тебе це не повинно турбувати.
Цитата:
ПРОДВІНУТИЙ ПАЦИК З КИЄВА!!! ПОПУСТИСЯ ТРОХА!

Це не тобі вирішувати. Ворд юзаєш? Раджу закидувати свої пости спочатку туди, а потім на форум. Читати бридко.
Цитата:
шо лібо ти з Аркана

За Аркан інша розмова. Це також не клуб.
Цитата:
прихильний Drum'n'bass'а

Так я прихильник днб, але це заважає мені слухати якісне техно, електро, мінімал.
Цитата:
але під нього треба відриватися тільки прийнявши добру дозу - алкоголь тут безсилий.

Ти пишеш як мала дитина. Не кажи того, чого не пробував власноруч. Казки баби Ориськи будеш розказувати своїм друзям. З твоїх слів можна зробити висновок, що ти ніколи не відривався під якісну музику. Музика має підривати тебе, а не ти закидуватися, щоб її відчути. Під днб можна степити абсолютно тверезим і без наркотиків. Якщо тобі цього не вдавалося - мої співчуття.
Цитата:
Одним словом - завітай в цей заклад з ясною головою без всяких там психотропних чинників

Був, не допомогло.

Цитата:
Face Control - це не для такого міста як Ковель.

Якраз таки для такого. Просто в власників цього "клубу" плани зовсім інші. Вони просто напросто хочуть набити свої кишені, а не зібрати стильну і драйвову молодь.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 18:46 
Офлайн

Повідомлення: 126
http://topdj.ua/djs/1-1-49-0/ - це рейтинг DJs Украини якщо ти не в курси загляньно . Для Ковеля клуб Кино якраз канае . Ти напевно в столицi надивився яки там клубив dj i впарюiш нам шо кино це фуфло :!:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 18:56 
Офлайн

Цитата:
якщо ти не в курси загляньно

Якщо ти не в курсі, то ТОПдж.уа - це продажний ресурс, там все купляється і продається.

Цитата:
Ти напевно в столицi надивився яки там клубив dj i впарюiш нам шо кино це фуфло

Яка різниця, де я надивився? Головне, що я був там, де грають хорошу музику, а не туфту. Нічого я вам не впарюю, розслабся, я просто хочу відкрити вам очі на нормальний світ, нормальний клуб. Я дуже радий був би, якби "Кино" піднявся до більш-менш нормального клубу. Але зробити це можете тільки ви. Жаль, що ви цього не розумієте, ви просто погоджуєтесь на те, що вам дають. На вас просто заробляють гроші, даючи вам "лайно" під носа.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 19:06 
Офлайн

Повідомлення: 126
А як зробити краще може порадиш :D

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 19:24 
Офлайн

Повідомлення: 209
.band1+! Ти радиш нам просто тупо всім в один день перестати туди ходити? Та це просто не можливо! Полюбому знайдуться ті, що прийдуть!

.band1+ написав:
lakidshe, якби давали дойстойну музику - люди би її зрозуміли. А коли їм подають Шансон, вибач мене, хай слухають таку музику дома. В такому місці як Ковель, саме клуби мають наставляти молодь на "правильну" музику, а вони ("Кино" в цьому списку) це робить?
Звичайно, як кажуть, "на вкус и цвет - друзей нет", але якщо людині подобається ходити в клуби, слухати клубну музику, то вона має слухати якісну і правильну клубну музику. Зараз я такого не бачу.

Тут я з тобою і згідна! Але розумієш,мені наприклад, після буденних днів хочеться зустрітися зі знайомими, тому і йду в "КИНО"! Це краще ніж сидіти в якомусь барі і слухати справді ШАНСОН! І музика мене абсолютно влаштовує! І по моєму ніхто не казав шо там просто найкраща музика в світі! Просто це найкраще з того шо є! Ну і хто скажи поїде в таку глубінку як Ковель з найкращий найдостойніших діджеїв..??? Якщо і приїде, то залабають ціну, і тоді справді ніхто не прийде, або прийдуть пузаті дяді з набитими кишенями! і просто не можливо постійно їздити в інші міста в клуби! :roll:

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 20:49 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Банд тобi просто нарвиться ДнБ i всьо, менi цей стиль абсолютно не нравиться хоч пояснюй шо хоч. Мене(i не тiльки) деякi трекi з Кино калбасять i без разних напоiв i прочiх лекарств. Пс шось я сомнiваюсь шо Кино за внесення в список топ дж уа шось платили

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 21:35 
Офлайн

Повідомлення: 447
КИНО в порівняння з клубами із столиці ставити НЕМОЖНА ! Не той калібр ! Так само можна сказати що і столичні клуби - булш!т проти іноземних. Це буде виглядати так само.

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 00:03 
Офлайн

Повідомлення: 163
Цитата:
АТУМ, як то кажуть, в море попісяв. Своєю думкою не володієш?

Ти хочеш почути мою думку...хм)тоді скажу тобі прямо і без прикрас в двох моджливих варіантах(нехай мене пробачать усі,хто зрозуміє).
1)Або знайди час і явись нам всім в Кіно в постав бідних заблукавших овечок на путь істинний,щоб і музику якісну слухали і взагалі....
2)Іди прогуляйся у всім відомому напрямку...бо настанови твої то звичайно рульно,і в деякій мірі корисно тіко толку з них ніякого.Адже те що ти тут нам відкриваєш нам очі на реалії нашого життя,заслуговує поваги,але погодься просто в даному випаку і вибирати то особливо не приходиться.Тут "або так,або взагалі ніяк".
Вибачаюсь наперед за ось таку форму викладу думки,але сам знаєш після зими настане весна,аналогічно настане субота і багато народу піде в КИНО.І ніяка відсутність "фейс"чи "дрес" контролю,неякісна музика,чи як ти виразився "лайно під носом" нікого не зупинять.Народ любить цей клуб,і не думай шо всі такі тупі-народ все це прекрасно знає і без тебе,але коли ти проживаєш далеко не в мегаполісі то якось закриваєш на це очі.
Пи.Си.В кінці то кінців...А ШО ДЄЛАТЬ?Моємо те,що маємо!

Я ВСЕ СКАЗАЛА!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 11:08 
Офлайн

Повідомлення: 436
АТУМ :handshake: Згідна з тобою) Ми ж не Київ!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 15:00 
Офлайн

Повідомлення: 37
lakidshe написав:
Ну і хто скажи поїде в таку глубінку як Ковель з найкращий найдостойніших діджеїв..???

ну ти даешь. . .якщо рідне місто для тебе глубінка :shock: :shock: :shock: то ти баба(незнаю як тебе звати...);-"скажімо Параска" із ціеї глубінки :? [/quote]

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 16:05 
Офлайн

lakidshe, Gavrentiy, ви ж кричите, що ваш DJ в ТОП100 входить. Чому ж ви допускаєте з його сторони таку музику? Звичайно в такий "клуб" ніхто з достойних не приїде. Це не клуб, а приїхати і посміятися йому сенсу немає.

BOLIK, ти школу закінчив, чи ще ходиш? Чи може для тебе Word відмінили? Навчись писати, чесно, потім в житті згодиться.
Я тобі не нав"язую днб. Якщо тебе "калбасять" треки з Кіно - мабуть ти просто не чув чогось більш достойнішого, не задумувався над цим?

there's only one ronaldo, я не ставлю в порівняння. Я розумію, що рівень не той. Але тоді якого деруть за вхід такі гроші? Думаю реально 5 грн - це максимум.

АТУМ, був я там, і не раз, жаль тебе не бачив. Маєш бажання послухати щось краще? - При першій нагоді подарую тобі диск.
Проблема твоя в тому, що фраза "А ШО ДЄЛАТЬ?Моємо те,що маємо!" стала твоїм життєвим кредом. Не будь такою пасивною, ти тупо течеш за течією.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1466 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 98  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: